Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Ja mam 16 lat, kompa od 2000roku - Dostałem na komunie :) ehh co to był za sprzęt, no ale od miecha mam nówke sztuke sam składałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhmmm... ja miałem dość zawiłą historie z moim kompiuterkiem ;) Gdy miałem 3lata juz ostro pocinałem w mario... pozniej przerwa na... 4lata ? i pozniej znow komp :) Teraz mam 14latek :) Konsol żadnych. Net od 3 albo 4 lat, własciwie od początku nowego kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam ponad 18 lat ;) za pół roku 19. Moja historia z kompem zaczęła się jakieś 11-12 lat temu... jeśli dobrze pamiętam :) Pamiętam, że wtedy zagrywałem się w Dooma, Wolf''a 3D, Polan, Transport Tycoon :D Net od niespełna 2 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat a w gry gram od 9-ciu :D

Dnia 03.07.2007 o 09:12, kuros666 napisał:

Pamiętam, że wtedy zagrywałem się w Wolf''a 3D,


Stare dobre czasy... jedna z najlepszych strzelanek w jakie grałem.

Neta mam od 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 16 lat skończę w listopadzie, a kompa mam od 2000roku. pamiętam, że jak grałem na początku godzinę(!!) w max''a payne''a to dla mnie było za dużo i nie mogłem w nocy spać(!!!) to był pierwszy dzień z kompem. potem stopniowo dłużej i dziś nie zauważam godziny czasu spędzonego przed komputerem mimo iż już nie gram za każdym razem gdy zasiądę do ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:33, przemcio256 napisał:

ja 16 lat skończę w listopadzie, a kompa mam od 2000roku.


To tak jak ja, dokładnie! ;)

pamiętam, że jak grałem na początku

Dnia 03.07.2007 o 09:33, przemcio256 napisał:

godzinę(!!) w max''a payne''a to dla mnie było za dużo i nie mogłem w nocy spać(!!!) to był
pierwszy dzień z kompem. potem stopniowo dłużej i dziś nie zauważam godziny czasu spędzonego
przed komputerem mimo iż już nie gram za każdym razem gdy zasiądę do ekranu


A ja zagrywałem w starego unreala tournamenta przez ponad 5h dziennie. A pół roku późnie przerzuciłem się na Q3Arena i jeszcze dłużej siedziałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie poczułem się jak relikt przeszłości... 35 roków na karku... z kompami walcze oamatorsko 17 (większoś z Was było dopiero w planach), a zawodowo od 14 lat.... nicto podnoszę srednią wieku ;-D

idę się zamrozić, poczekam aż przybędzie chrupków :-P

--
calineczek

p.s. jaka jest średnia wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:13, calineczek napisał:

p.s. jaka jest średnia wieku?

Trudno określić, ale będąc już trochę na tym forum mogę stwierdzić iż ja mając 22 lata jestem raczej ponad średnią. Przeważa tutaj młodzież szkolna - od podstawówki do szkół średnich. Ale bez obaw - nie jesteś tutaj najstarszy :) Kilku rówieśników znajdziesz, a także i starszych od siebie. Nie chodzi wszak o wiek, ale rzeczowe dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować