Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina w sklepie gram.pl

120 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 16:31, mooman napisał:

A w jaki sposób ma być rozpatrywana ta lista rezerwowych? Kto pierwszy ten lepszy, czy jakoś
inaczej?
Ja już mam zamówioną grę, ale może inni chcieliby wiedzieć, a nie zauważyłem, żeby była jakaś
informacja na ten temat w tym artykule.


Mnie się osobiście wydaje, że kto pierwszy ten lepszy ;) To raczej logiczne, bo chyba nie będą patrzyli po mailach, który im się bardziej podoba a który mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie wpisałem się na liste rezerwową troche to drogie. a ci co też sie wpisali na liste rezerwową i martwią sie że nikt nie zrezygnyje to spokojnie z gothica 3 ek jak i innych gier kolekcjonerskich wiele osób na koniec rezygnuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus dla CDP za taki gadżet.
Ja na szczęście Edycją Kolekcjonerską nie jestem zainteresowany :P A i w dalszym ciągu podejrzliwie podchodzę do większości "niższych cen" wynikających z wPLN - wolę sprawdzić w innych sklepach zanim zamówię coś na http://sklep.gram.pl/. Bo niestety za atrakcyjny wygląd i sprawne działanie tejże strony trzeba dopłacać dodatkowe PLNy (wPLNy także), a można się bez nich obejść (bez wyglądu itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa sprawa :-)

Tylko - jestem ciekaw czy ktoś z gramu mi odpisze w poniedziałek - mam zamówienie EK złożone i niepotwierdzone, moje wywalczone, ze środy (EK Wiedźmina sztuk 1, 199.99) oraz, nie wiem czemu, w piątek dodało mi się samo jeszcze jedno, które zawiera: EK Wiedźmina sztuk 3, każda po 199.99. Za całość mam zapłacić... 199.99. Was is das? Co mam zrobić? To nadprogramowe zamówienie mam na czerwono zaznaczone.

Need help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zwykłą edycję można kupić za 80 zł, a 200 zł to właśnie 250% kwoty 80 zł :] To właśnie miałem na myśli.
OK, jak komuś się to podoba, to niech buli za gadżety, mnie to nie jara. Poza tym - trochę głupio kupować grę w ciemno :/ Jakby były już jakieś demówki, bety itp. to mógłbym zamawiać, ale kota w worku nie chcę :)
Mówisz, że płaci się za markę - jaką markę?!? Przecież to pierwsza gra tego studia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:26, Sephirath napisał:

Bardzo ciekawa sprawa :-)

Bardzo.

Dnia 30.06.2007 o 19:26, Sephirath napisał:

Tylko - jestem ciekaw czy ktoś z gramu mi odpisze w poniedziałek - mam zamówienie EK złożone
i niepotwierdzone, moje wywalczone, ze środy (EK Wiedźmina sztuk 1, 199.99) oraz, nie wiem
czemu, w piątek dodało mi się samo jeszcze jedno, które zawiera: EK Wiedźmina sztuk 3, każda
po 199.99. Za całość mam zapłacić... 199.99.

To chyba fajnie, nie? Nie wiem, czemu narzekasz ;).

Dnia 30.06.2007 o 19:26, Sephirath napisał:

Was is das?

Das ist ja ein schönes Geschenk von CDP gegeben.

Dnia 30.06.2007 o 19:26, Sephirath napisał:

Co mam zrobić?

Wcześniej to trzeba było się nie odzywać. Teraz to możesz tylko czekać, aż Ci ktoś z obsługi gram.pl to poprawi.
>To nadprogramowe zamówienie mam na czerwono zaznaczone.
Ja też mam zamówienie na czerwono (a w nim 2x EKWitcher + sporo rzeczy z wpln). Szczerze mówiąc, nie wiem, czy zamówienia zawsze są na czerwono (te niezapłacone). Niby powinienem, bo mam już za sobą ok. 5 zrealizowanych, ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:21, Taschon napisał:

>To nadprogramowe zamówienie mam na czerwono zaznaczone.
Ja też mam zamówienie na czerwono (a w nim 2x EKWitcher + sporo rzeczy z wpln). Szczerze mówiąc,
nie wiem, czy zamówienia zawsze są na czerwono (te niezapłacone). Niby powinienem, bo mam już
za sobą ok. 5 zrealizowanych, ale pewien nie jestem.


Te na czerwono to bodajze znaczy ze pre-order albo ze niepotwierdzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym "czerwonym napisem" - ogolnie jesli bierzemy pre-order za pobraniem i jesli ma jakies dodatki, ktore moga byc zupelnie inne(w tym przypadku - koszulki). Wystarczy wejsc w ten "czerwony napis" zeby wybrac - rozmiar koszulki ;P
Potem dziwny "czerwony napis" znika xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:35, Quatre napisał:

Zwykłą edycję można kupić za 80 zł,

Można kupić za 79,90, a kosztuje 99,90 zł.

Dnia 30.06.2007 o 22:35, Quatre napisał:

a 200 zł to właśnie 250% kwoty 80 zł

A gadżety, które ileśtam kosztują, to co, pies zjadł?

Dnia 30.06.2007 o 22:35, Quatre napisał:

Poza tym - trochę głupio kupować grę w ciemno :/ Jakby były już jakieś demówki, bety itp. To
mógłbym zamawiać, ale kota w worku nie chcę :)

Rozumiem, ale w tym wypadku trzeba zaryzykować. Jak sobie wyobrażasz granie w Wiedźmina dwa dni przed premierą widząc wcześniej demo?

Dnia 30.06.2007 o 22:35, Quatre napisał:

Mówisz, że płaci się za markę - jaką markę?!? Przecież to pierwsza gra tego studia :P

Racja, ale w końcu nie zrobił jej pan Miecio w przerwach w zamiataniu chodnika, tylko poważna i znana firma. Wiedźmin (chodzi mi o Geralta) to chyba też nie pies, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 09:49, Krakers15 napisał:

Można kupić za 79,90, a kosztuje 99,90 zł.


Ciekawe czy komus sie uda kupic gre Wiedzmin za 79.90 PLN w sklepie gram.pl. Moim zdaniem cena tej gry bedzie sie wachac od 87.80 PLN jesli zaplacisz karta i wybierzesz przesylke kochana Poczta Polska do 95.80 PLN jesli za gre zaplacisz przy odbiorze przy dostawie za pomoca firmy kurierskiej. Koszty przesylki to nie pies i moim zdaniem powinno sie je liczyc do kosztu zakupu gry.

Dnia 01.07.2007 o 09:49, Krakers15 napisał:

Rozumiem, ale w tym wypadku trzeba zaryzykować. Jak sobie wyobrażasz granie w Wiedźmina dwa
dni przed premierą widząc wcześniej demo?


Ja sobie wyobrazam. Czesto przed zakupem jakiejs gry gralem najpierw w demo, zeby zobaczyc czy gra ew. mi sie spodoba czy dac sobie z nia spokoj. Po to jest wersja demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 10:10, Wojman napisał:

Ciekawe czy komus sie uda kupic gre Wiedzmin za 79.90 PLN w sklepie gram.pl.

Wykorzystując wPLNy to i owszem. Gra to jedno, a przesyłka to drugie, a że jedno bez drugiego żyć nie może to już inna para kaloszy.

Dnia 01.07.2007 o 10:10, Wojman napisał:

Koszty przesylki to nie pies i moim zdaniem powinno sie je liczyc do kosztu zakupu gry.

Wiesz, masz racje. W końcu nabywce gry obchodzi ile ostatecznie zapłaci za grę i przesyłkę. Tylko, że nie jest to takie proste – do jednej paczki można zapakować kilka gier i cena przesyłki nie ulegnie zmianie. Obecnie Wiedźmina można otrzymać tylko od kuriera.

Dnia 01.07.2007 o 10:10, Wojman napisał:

Ja sobie wyobrazam. Czesto przed zakupem jakiejs gry gralem najpierw w demo, zeby zobaczyc czy gra ew.
mi sie spodoba czy dac sobie z nia spokoj. Po to jest wersja demo.

Panie, sam mam takie w domu. Z Wiedźminem to by to trochę głupio wyglądało – osoby, które zamówiły pre-ordera będą mogły zagrać dwa dni przed premierą, ale co to za radocha, jak ktoś inny mógł już grać w demo? BTW, ciekawe, co by się stało, gdyby demo Wiedźmina było dostępne przed środą. IMO albo ludzie by się pozabijali, albo te 2999 egzemplarzy zalegało by w sklepie przez jakieś pół roku jak i nie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:36, Krakers15 napisał:

Panie, sam mam takie w domu. Z Wiedźminem to by to trochę głupio wyglądało – osoby, które
zamówiły pre-ordera będą mogły zagrać dwa dni przed premierą, ale co to za radocha, jak ktoś
inny mógł już grać w demo?


Mam nadzieje, ze bedzie mozna zagrac na dwa dni przed premiera. Juz nie raz bywalo, ze CDP informowal, ze gra zamowiona w pre-orderze dojdzie do zamawiajacych przed premiera, a poznie sie okazywalo, ze jednak tak nie bylo. W kazdym razie obiecali, ze to poprawia tzn. jak jakas gra bedzie miala byc u nabywcy dwa dni przed premiera to bedzie. Ja tam mimo iz ciagle wystepuja jakies bledy, a co gorsza nie dotrzymywanie obietnic (vide mail, ktory mial nadejsc po 24h od zamowienia EK Wiedzmina, nadal nie doszedl. A minelo 96 godzin...) wierze, ze w Wiedzmin Edycja Kolekcjonerska bedzie u mnie w domu przynajmniej na dwa dni przed premiera. A jak nie bedzie to EK Wiedzmina zwroce do sklepu i wogole tej gry nie kupie.

Dnia 01.07.2007 o 15:36, Krakers15 napisał:

BTW, ciekawe, co by się stało, gdyby demo Wiedźmina było dostępne
przed środą. IMO albo ludzie by się pozabijali, albo te 2999 egzemplarzy zalegało by w sklepie
przez jakieś pół roku jak i nie dłużej.


Nie sadze, zeby natychmiast po zobaczeniu dema gry Wiedzmin ludzie rezygnowali z EK Wiedzmina. Mysle, ze wersja demo tylko by bardziej zainteresowala i wzmogla oczekiwanie na EK Wiedzmina.

Swoja droga ja tak troche narzekam na to EK Wiedzmina. Nie dlatego, ze jestem zlosliwy, tylko dlatego, ze mi zalezy na tym, zeby gra byla dobra. Troche sie denerwuje, ze obietnice pracownikow CDP nie sa spelniane, ale mimo wszystko... ja im tam wierze, ze nie bedzie problemow pozniejz tym Wiedzminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie coś wiadomo o tej liście?
Czekam już 3 dni a wieści o E.K. żadnych. Chciałbym się czegoś o niej dowiedzieć, bo się na nią wpisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a mnie ciekawi, jak w kontekście kolejnych list rezerwowych ma się szumna wypowiedź o wyprzedaży wszystkich EK w ciągu 22 godzin. Ktoś powie - gdyby nie problemy techniczne, byłoby szybciej, ale równie dobrze może być tak, że po weryfikacji iluś tam dziwnych niechcianych zamówień, ogólna liczba zarezerwowanych egzemplarzy znacznie odbiega od deklarowanej ilości 2999.
Fragmentaryczne publikowanie listy zamówień (przy obecnym tempie poznamy ją ostatecznie za blisko miesiąc) dodatkowo karmi moją teorię spiskową :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nikt nie powiedział, że jest jakaś lista :(
Niby z pół roku temu zasubskrybowałem biuletyn o nowościach na stronie www.thewitcher.com, ale co z tego? Dostałem chyba 1 albo dwa maile. W żadnym z nich nie było informacji o tym, że będzie jakaś lista. Co jakiś czas właziłem na różne strony i dowiedziałem się, że będzie edycja kolekcjonerska i jaki będzie jej skład, ale też nie trafiłem na informację, że będzie (i kiedy) lista. I tak zostałem bez edycji kolekcjonerskiej, bo nawet listę rezerwową przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, nie wchodziłeś dokładnie na te różne strony. Swego czasu przez kilka dni na gram.pl pisało się tylko o tym.
Zawsze masz szansę na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować