Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Black Buccaneer - temat ogólny

18 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 19:51, PRINCE JANEK napisał:

Zna ktoś te gre. Ja dzisiaj kupiłem za 12 zeta! Jest całkiem niezła. Że tak powiem podobna
do piratów z Karaibów ale są to inne klimaty.


Opisał byś tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Black Buccaneer usłyszałem dość dawno temu. Muszę przyznać, że zapowiedzi bardzo mnie zainteresowały, mieliśmy wcielić się w Francisa Blade''a, którego jedynym celem w życiu jest odnalezienie skarbu. Podczas jednej z wypraw jego okręt został zatopiony przez sztorm. Blade budzi się na nieznanej nikomu wysepce, w jakini znajduje tajemniczy amulet i tak poznaje swojego nowego przyjaciela, zaklętego pirata - Black Buccaneera... Od tamtej chwili bohater zyskuje możliwość przeistoczenia się w swojego starszego kumpla, który bardzo dobrze zna się na magii voodoo, jest istną maszyną do zabijania... Tak z grubsza wyglądała fabuła, kiedy pierwszy raz o niej usłyszałem, bedę musiał sobie kupić, 12zł to nie dużo, a nowa gra Widescreen Games wygląda bardzo zachęcająco - jak połączenie Piratów z Karaibów, Lary Croft i Prince of Persia... Kolejna produkcja City Interactive, w którą na pewno zainwestuję :P

20070630202937

20070630202946

20070630202957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenach wygląda nawet, nawet:)
Mógłby Ktoś napisać jakie to ma wymagania? Bo pograłbym sobie w coś takiego, a że jest tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra.
Wymagania minimalne systemowe.
- windows 2000/XP, directX 9.0c (dołączony na płycie)
- procesor 1Ghz, 256 ram
- Karta graficzna 32 MB (GeForce/Radeon) lub lepsza
-3.2 GB wolnego miejsca na twardym dysku
-DVD-ROM, mysz, klawiatura, karta dźwiękowa.

Przepisałem z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:03, PRINCE JANEK napisał:

dobra.
Wymagania minimalne systemowe.
- windows 2000/XP, directX 9.0c (dołączony na płycie)
- procesor 1Ghz, 256 ram
- Karta graficzna 32 MB (GeForce/Radeon) lub lepsza
-3.2 GB wolnego miejsca na twardym dysku
-DVD-ROM, mysz, klawiatura, karta dźwiękowa.

Przepisałem z pudełka.

Ooo:D Malutkie ma wymagania:D
O to chyba się skusze:P Jak to z City Interactive to pewnie w jakimś kiosku to kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:31, Noxbi napisał:

O Black Buccaneer usłyszałem dość dawno temu. Muszę przyznać, że zapowiedzi bardzo mnie zainteresowały,
mieliśmy wcielić się w Francisa Blade''a, którego jedynym celem w życiu jest odnalezienie skarbu.
Podczas jednej z wypraw jego okręt został zatopiony przez sztorm. Blade budzi się na nieznanej
nikomu wysepce, w jakini znajduje tajemniczy amulet i tak poznaje swojego nowego przyjaciela,
zaklętego pirata - Black Buccaneera... Od tamtej chwili bohater zyskuje możliwość przeistoczenia
się w swojego starszego kumpla, który bardzo dobrze zna się na magii voodoo, jest istną maszyną
do zabijania... Tak z grubsza wyglądała fabuła, kiedy pierwszy raz o niej usłyszałem, bedę
musiał sobie kupić, 12zł to nie dużo, a nowa gra Widescreen Games wygląda bardzo zachęcająco
- jak połączenie Piratów z Karaibów, Lary Croft i Prince of Persia... Kolejna produkcja City
Interactive, w którą na pewno zainwestuję :P


Dzięki za screny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ta gra nie cieszy sie dużym zainteresowaniem, ale mimo wszystko chciałbym coś tu napisać a zaraem sie poradzić...

Od samego początku czuje sie nieco zagubiony... w opcjach nawet nie moge zmienic rozdzielczość, a z tego co widze podczas grania... to musi być chyba gdzieś taka opcja bo wszystko tak wygląda marnie, że szkoda gadać... na postaci widać pixele itp.

Druga sprawa... nikt sie nie zainteresować, by spolszczyć tą grę... no cóż.... fabułę nieco zrozumiałem... ale system podpowiedzi to juz coraz mniej...

Kurczę... poprostu jestem lekko zagubiony... poszedłem tam gdzie sie zdobywa tą przemiane w mrocznego pirata, no i dobra... nic więcej nie moge zrobić... jakaś brama zamknięta, a tu pęknięta ściana, nie moge przesunąć skrzynki a widać wyraźnie że na podłodze jest wyryty ślad, który nam podpowiada, że owy przedmiot można przesunąć... Chyba poprostu wylece z tej jaskini i bede szukal dalszej drogi gdzie indziej... Może jakoś później zdobędę umiejętność przesówania skrzynek (...fajnie...).

A może Wy mnie nakierujecie, co dalej zrobic?
... bo tak za bardzo to nie kombinowałem... bo skacząc po tej jaskini to się zabiłem parę razy i postanowiłem za jakiś czas zacząć zabawę od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że to znowu raz ja...
ale rozwiązałem problem z rozdzielczością... poprostu podczas instalacji instalowało się to czego nie chciałem... speszyłem się, że zainstalowałó się coś czego nie chciałem by się zainstalowało i to usunąłem... ale jednak, to jest mocno powiązane z grą i okazało się, że to pozwoliło mi wejść do setup...

... ale to nie zmienia faktu, że nie moge przesuwać obiektów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, co grali... znalazłem przypadkiem gameplay BB na Youtube i nawet dość ciekawie to wygląda... czy ogólnie gra też jest ciekawa? Grywalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 14:49, hunter22 napisał:

Pytanie do tych, co grali... znalazłem przypadkiem gameplay BB na Youtube i nawet dość
ciekawie to wygląda... czy ogólnie gra też jest ciekawa? Grywalna?


Nie chce mi się pisać na nowo co sądze o grze, tak więc możesz rzucić okiem na moją recenzję: http://gamesreview.com.pl/readarticle.php?article_id=83. Ocena moim zdaniem w pełni zasłużona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ja bym jednak odradzał kupno tej gry. Szybko się nudzi i staje się monotonna. Poza tym ani formuła gry nie powala, ani grafika, ani w ogóle nic także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:19, Moras1990 napisał:

Nie chce mi się pisać na nowo co sądze o grze, tak więc możesz rzucić okiem na moją recenzję:
http://gamesreview.com.pl/readarticle.php?article_id=83. Ocena moim zdaniem w pełni zasłużona
:)


Po lekturze recenzji i wcześniejszym obejrzeniu gameplayu stwierdzam, że warto zagrać... małe podobieństwa do PoP zauważam i fajnie strzelanie z pukawki wyglada :P

Mam kilka groszy, to se za chwile wyskocze kupić :P Sobota pewnie starczy na przejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować