Zaloguj się, aby obserwować  
Naio

Jak sądzicie jaka muzyka jest najpopularniejsza

7 postów w tym temacie

Można sobie zadawać pytanie jaka muzyka króluje wśród młodzieży, ale trudno na to pytanie odpowiedzieć ponieważ każdy ma własne gusta i guściki. Jednak ja sądzę, że młodzież słucha najwięcej popu hip-hopu lub tehna, choć ostatnio się dowiedziałem, że większa część młodzieży słucha rocka i metalu, lecz nie wiem czy to prawda.
Jak wy sądzicie jaka muzyka jest najpopularniejsza?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:41, Naio napisał:

Można sobie zadawać pytanie jaka muzyka króluje wśród młodzieży, ale trudno na to pytanie odpowiedzieć
ponieważ każdy ma własne gusta i guściki. Jednak ja sądzę, że młodzież słucha najwięcej popu
hip-hopu lub tehna, choć ostatnio się dowiedziałem, że większa część młodzieży słucha rocka
i metalu, lecz nie wiem czy to prawda.
Jak wy sądzicie jaka muzyka jest najpopularniejsza?.



Chyba tak rock i metal zaczyna królować. Ale a Alternative ma wielu nie zostaje w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 00:25, Hiro137 napisał:

Chyba tak rock i metal zaczyna królować. Ale a Alternative ma wielu nie zostaje w tyle.



Czy ja wiem czy zaczyna królować... Ja słucham metalu, ale u mnie w szkole większość słucha techno i hip-hopu, a jeśli już metalu to zespoły takie jak Slipknot, Korn i inne bandy, które tylko udają, że grają metal... Prawdziwy metal to zespoły takie jak Megadeth, Iron Maiden, Metallica(pierwsze 4 płyty), Helloween, Children Of Bodom czy Death.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PoP niestety lubią go ale też te imprezowe techno lubią. Ja osobiście z grupą kumpli słuchamy takich rzeczy jak AC/DC, Led Zeppelin The Police, Clapton, Hendrix i można jeszcze długo wymieniać. Ja jeszcze lubie Iron Maiden czego moi koledzy niezbyt lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować