Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majesco wraca do formy

22 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Przyszłość firmy Majesco, po wydaniu w 2005 roku świetnych, acz drogich w produkcji i mało popularnych gier Psychonauts i Advent Rising wyglądała kiepsko. Dlatego firma postanowiła zmienić swój target – skoncentrowała się na konsolach Nintendo i produkcjach z gatunku tzw. casual games. Dzięki temu znów stanęła na nogi.

Przeczytaj cały tekst "Majesco wraca do formy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts - pamiętam jak kiedyś była recenzja tej gry w CDA, to było dawno, wtedy jeszcze kiedy kupowałem CDA. Recenzja otrzymała wysokie noty, chyba coś koło 9, jednak po załączeniu gry, ta w ogóle mi się niespodobała, dla mnie to był kicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również pamiętam recenzję Psychonauts w CDA (zaje**sta recenzja ;D) oraz demo tejże gry (zaje**ste demo xD). A może by tak Psychonauts w Extra klasyce next? Z miejsca bym kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast o jakiś psychobublach należało by wspomnieć o cyklu Bloodrayne. Jest to jedyna pozycja która tej firmie się udała i którą należałoby kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo Advent Rising to naprawde klimatczna gra oraz genialnie opowiedziana epopeja.
Dla AR nalezy sie kontynuacja, po tym jak gdzies na lodowej pustyni odnajduje Gideona jakis Obcy i mowi, ze jest wiele do zrobienia. Potem The End :/
A gra miala normalnie patent na hit....

Baardzo przydalaby sie tego kontynuacja, bo Advent Rising mial byc trylogia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 14:09, Seqiu napisał:

Psychonauts - pamiętam jak kiedyś była recenzja tej gry w CDA, to było dawno, wtedy jeszcze
kiedy kupowałem CDA. Recenzja otrzymała wysokie noty, chyba coś koło 9, jednak po załączeniu
gry, ta w ogóle mi się niespodobała, dla mnie to był kicz...


CDA nie dało Psychonauts tylko Psychotoxic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 17:55, skowronus napisał:

CDA nie dało Psychonauts tylko Psychotoxic...


Pofatygowałem się sprawdzić i okazało się że CDA pisało o dwóch grach. Recenzja Psychonauts, była zamieszczona w numerze CD-ACTION 08/2005, na płycie znajdowało się także demko tej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 17:55, skowronus napisał:

CDA nie dało Psychonauts tylko Psychotoxic...


Dla wyjaśnienia jeszcze, to wiem że CDA dało Psychtoxic, ale ja nie pisałem że Psychonauts było na płycie CDA, tylko że czytałem jej recenzje w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.. bardzo, ale to naprawdę z tym naciskiem na bardzo wyśmienite gry, ale niestety żadna firma nie ma zamiaru ich wydać w Polsce nad czym tragicznie mocno ubolewam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować