Kafar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8709
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kafar

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja jak to ostatnio bywa olewam gry od EA. Ogólnie ich polityka i zawartość gier (sam kontent) jest co raz to bardziej ubogi. Wyciac jak najwięcej, zostawić cenę, i dowalić jak najwięcej płatności. Pierwszy BF którego nie zamierzam kupować. :'(
 2. Jestem chyba jedyną osobą, której ta gra #nikogo. Jakoś te wiedzminskie odcinanie kuponów mnie nie ciągnie.
 3. Czyli reżysersko/aktorska mieszanka na badziewny guilty pleasure.
 4. Jasne o Harrym Potterze :D Jak zawsze, poziom Małgorzaty ;)
 5. Z kazda kolejna odsłona w grze jest co raz to mniej.. niesamowite ;) i zawsze pełna cena. Ja w tym roku od bf5 tez odpadam ;'(
 6. Bzdury gadasz. Po za tym ostatnim zdaniem. Może się domagać, i akurat prawo autorskie miałem na studiach i co nie co liznąłem tematu. Tym bardziej że sam zarabiam na swoich produktach wg. tego prawa ;) Dodam że CDPRED wie o takim czymś i pójdzie spokojnie na ugodę. Nie będzie to 60 baniek ale kilka milionów Andrzej przytuli, czego mu życzę. I znów podkreslam nie znam marki wiedzmin i mnie nie interesuje. Uwielbiam za to trzecią część gry ;)
 7. Widzę że tu wszyscy nagle spece od prawa autorskiego. Więc może się czegoś jeszcze nauczycie, po pierwsze nie wiecie jaka była umowa z Sapkowskim i czy nie zawiera jakiś baboli (patrzac jak wiedzminy powstawały to wcale bym się nie zdziwił), po drugie prawnie Sapkowki może w takim przypadku upominać się o kasę, a żadna ale to żadna umowa czy regulamin nigdy nie jest ponad prawem. Rozuiem że dramy i szykanowanie to u was norma ale poczekajcie na finał z ocenami osoby. Każdy z was będąc na jego miejscu zrobiłby tak samo, gdyby tylko się okazało że z waszych dzieł może przysługiwać wam kasa... niestety nikt z was niczego kreatywnego w życiu nie zrobił, więc rozumiem brak rozgarnięcia w tej sprawie. ;)
 8. Fenomenalne ;) wszystko robi się samo, potem tylko spacer ulicami i poprawianie oraz dodawanie detali.
 9. Też, oby online wypuścili ten miesiąc później ;)
 10. Czas respawnu w serial BF to zawsze jest największa wada ;/ i szlak mnie trafiał w tej becie. Nie ma przekleństwa by opisać wkurzenie podczas czekania na respawn. Nie wiem czy w tym roku się skusze na BF5, mam bardzo duże wątpliwości.
 11. Kompletnie odpycha mnie projekt tej gry, także kampania pokazująca produkt jest bardzo słaba i opiera sie na glupich filmikach animowanych, jak by niechciano za duzo pokazać bo kogoś to może zniechęcić.
 12. Diablo zamiast czerwony czarny. Tak serio to historia i ekranizacja sama diablo to jest banalna sprawa. Swietny materiał na efekciarski serial, i prawdę mówiąc cieżko coś tu spartolić.
 13. I dobrze, bo to już było masowe zalewanie rynku słabej jakości produkcjami. Samo wydawanie w epizodach dla mnie to jedna z wiekszych porażek branży i żadna firma na tym dobrze nie wyszła.
 14. Kafar

  EA idzie na wojnę z rządem Belgii

  LOL zgadzam się, każdy wie że tu nie chodzi o ilość kart ale jakie, to jakie są karty okresla ich wartość.