Kafar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8722
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kafar

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. RDO padło ofiarą chciwości Take Two. To samo co stało się z GTAO, tylko w przypadku GTA trwało to trochę dłużej. Gdyby nie wersja PC i RolePlay to ta gra by dawno znikneła z growego życia.
 2. Małgorzata trzyma nadal poziom klozetowego "dziennikarstwa" :D
 3. Prawie wszstkie filmy, które maja taki opis (idea 2 światów) to totalne padaki. Daleko nie szukac, he-man stary czy chociażby Mario Bros :) Te połączenia są takie nieciekawe że to aż szok.
 4. W ten sam sposób dociera głos sprzeciwu z reddita i za pomocą internetu i portali. Rozumiem ocenianie GRY która wyszła. Ale totalny debilizm jechanie po poprzednich grach developera.Ja z jednej strony rozumiem bojkot i ok, każdy ma prawo a wiadomo że najlepszym sposobem głosowania jest portfel. Jednak znów jak widzę ludzi co tłumaczą tą dramą fakt że ściągną pirata to nóż w kiszeni się otwiera ;/ Cała ta sytuacja to ostro przesadzona drama. Widocznie gracze nie mają co robić, i nie mają w co grać.
 5. Dobra informacja, jeżeli tak zrobią. Chociaż nie gram w stare gry już to wiem że wiele ludzi się z tego ucieszy, a baza uzytkowników PS wzrośnie. 
 6. Ja tam niestety popieram jego zdanie. Tylko z jednego powodu.. debile ze steama bombardują poprzednie gry. To nam pokazuje jak ten system recenzji jest totalnie spartolony. Rozumiem negatywnie oceniać grę wydaną, ale dlaczego karać dwie poprzednie świetne gry? Nigdy nie zrozumiem. Dla mnie metro może być w tej chwili nawet exclusivem na konsolach. Drama zrobiona z niczego. Ludzie za bardzo te gry biorą na poważnie. Na tyle potrzebują by grozić że będą kraść, żenada.
 7. A dla mnie jest to totalna głupota. Oczywiście żenujące jest podkupienie przez epic exclusiva, szczególnie w tak brutalny i nagły sposób chociaż wiedzieli o tym od tygodni ALE.. Po 1) dlaczego karać dobre gry? Rozumiem wystawianie złych recenzji grze która wyszła i jest do kitu, ale dlaczego wyżywać się na tych dobrych grach. Myśle że prawdziwy fan tych gier by tak nie zrobił. Po 2) Dajecie się traktować (gracze) jako dojne krowy i frajerzy. Kupujecie gry w przedsprzedaży by mieć dostęp do DEMA, akceptujecie traktowanie was jak śmieci przez wydawców. Więc co się dziwicie że firmy robią debilne rzeczy i dalej sprawdzają wytrzymałość klientów (chociaż tu nie ma co sprawdzać, gracz jak wierny zbity pies wróci i tak do pana po kolejną grę). Głosuj portfelem a nie debilnymi recenzjami. Po 3) PC od dawna ma dużo różnych launcherów i będzie ich miał co raz więcej. Przyzwyczajcie się lub zmieńcie platformę. To funkcjonuje już w każdej dziecinie, ksiażek czy filmów. i po 4) Kupno gry cyfrowej to usługa. Gra nie należy do Ciebie Ty ją tylko wynajmujesz. Więc nie przeżywajcie kolejnych programów i sklepów. Wynajmijcie grę, przejdzcie bawiąc się nia i olejcie. Chyba jestem za stary, i już kompletnie nie przywiązuje się do "cyfrowych rzeczy/bibliotek"  
 8. Jak zawsze po newsach od Kasi, życie nabiera nowych barw i zyskuje sens.
 9. Ten ban to dla tego jednego gracza, który jeszcze gra w tą grę? Czyli teraz już zero osób gra. :D
 10. Microsoft jak i EA to kilerzy studiów i marek. Szkoda.
 11. Jakich to KILKA projektów zapowiedzieli? Kilka to znaczy wszystkie dwa?
 12. Ja bym widział BB2 jako prequel. O tym jak dotarli do tych głębin i jak to się wszystko wydarzyło. (a właściwie rozpoczęło)
 13. Tak to jest jak januszowi biznesu daje się rolę "inwestora" i już mysli że umie przeprowadzać kalkulacje ;D chociaż to samo można powiedzieć o Małgorzacie która pewnie poprzednio pracowała dla pudelka. Tak się właśnie rodzi fake news który bez chwili zastanowienia leci dalej w świat.
 14. Ja jak to ostatnio bywa olewam gry od EA. Ogólnie ich polityka i zawartość gier (sam kontent) jest co raz to bardziej ubogi. Wyciac jak najwięcej, zostawić cenę, i dowalić jak najwięcej płatności. Pierwszy BF którego nie zamierzam kupować. :'(