Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zaszalało tylko na chwilę

49 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 15:09, Laska-z-Polski napisał:

no cóż, wybrakowanego sprzętu trzeba się jakoś pozbyć :)


Zgadzam się w zupełności :) Normalnie, aż żal.... Sony brawo, i ciekawe, co będzie z tym szałem na P# w okresie Świąt Bożego Narodzenia ;D

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że PS3 będzie równie wspaniałą konsolą co PS czy PS2. Szkoda tylko, że tyle kosztuje... Niestety teraz to ja muszę nowego kompa sobie sprawić, ale nowe dziecko Sony też musi być moje, buhahaha :-)

Pozdro dla Fanów PS- wszystkich trzech :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:57, Ciastuś napisał:

ja rozumiem ze filozofia utrzymywania stalej ceny produktu i rekompensowania braku obnizek
ciaglymi ulepszaniami produktu ma sens w wypadku ichnich bravii albo apple i ich ipodow ...
ale sony jeszcze nie ma lukratywnej pozycji w tej generacji konsol aby smiac sie z konkurencji
i windowac sobie ceny w mysl zasady "ludzie i tak kupia".

Moim zdaniem mogą, bo ludzie i tak kupią, przecież nie ma żadnej alternatywy. X0 póki co to awaryjne cholerstwo nie warte nawet złotówki a Wii skierowane jest do nieco innego grona odbiorców. Nawet mnie nie podoba się ostatnio polityka Sony (zwłaszcza jeśli o Europę idzie) jednak jak tylko pojawią się u nas starter packi na bank łykam PS3. No bo niby co Twoim zdaniem miałbym kupić? Wii nie dla mnie, większość gier na ten sprzęt to popierdółki na 5 minut a kasy na drugiego X0 na pewno nie wydam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I KOMU do życia potrzebny jest dysk 80 giga -.- na BluRay Gier robić nie będą wiec co oni tam beda trzymać.. 8 gier po 10 giga ? Miałem Xboxa 360 Popsuł mi sie ale to bylo oczywiste bo kupiłem popsutego poza allegro...kupuje teraz 2 X''a z Gwarancją itd.. na ps3 kasy bym nie wydał bo w co chociaz w tym roku na tej konsoli pograsz -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 20:40, MisioKGB napisał:

I KOMU do życia potrzebny jest dysk 80 giga -.- na BluRay Gier robić nie będą wiec co oni tam
beda trzymać.. 8 gier po 10 giga ?


Poczekaj jeszcze trochę to się przekonasz do czego będą wykorzystane płytki BR w grach. MGS i FF będą sporo zajmować, a w szczególności wstawki HD i tekstury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już teraz gry na PS3 zajmują od 11-20 GB, pewnie trochę na wyrost, dane są zapewne dublowane ale przecież tak samo robi się w przypadku X0. Na konsoli M$ gra przeważnie zajmuje około 8 GB a żeglarze pobierają sobie z sieci po 4 GB, po czym przy rozpakowywaniu dane są dublowane i robi się 8 GB.
A Ty MisioKGB (Twój nick bardzo pasuje do gram;) kupuj sobie drugie X0 ja kupuję teraz PS3. W te upalne dni ja będę grał a Ty będziesz czekał na kuriera;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować