Zaloguj się, aby obserwować  
Nuraghe91

Baldur''s Gate:gra forumowa

85 postów w tym temacie

wymyśliłem tą grę o Baldur''s Gate która będzie sie toczyć w całym świecie znanym z gry.wszyscy mogą grać a im więcej nas będzie tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:50, Nuraghe91 napisał:

wymyśliłem tą grę o Baldur''s Gate która będzie sie toczyć w całym świecie znanym z gry.wszyscy
mogą grać a im więcej nas będzie tym lepiej :)

ja też bym chciał wiedzieć na czym ona pollega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw potrzebuje 2 współzałożycieli którzy mi będą pomagać lub mnie zastąpią w mojej nie obecności.
Najpierw wybierz rasę twojej postaci,może to być:
- człowiek
- elf
- krasnolud
- półelf
- niziołek
- ork
- półork
resztę mogą dodać współzałożyciele.potem wybieramy klasę bohatera,może to być:
- paladyn
- mag
- złodziej
- wojownik
- barbarzyńca
i inne klasy dodane przez współzałożycieli.
Na koniec imię i broń.
posty nie mogą być krótsze niż 3 linijki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A fabuła??
Może mogę zostać współzałożycielem ale muszę wiedzieć o co chodzi jak będą rozdawane PD, bronie i ilu ma być graczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bedzie pasowac. Ale kiedys sobie pisalem taką fabułe która miała byc jedna z gier na forum ale była bardzo skompilkowana. Jak chcecie to moge dac tamtą gre. Gwarantuje wam że jest strasznie skomplikowania. Pisałem ją z godzine ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wspólzałożycielem moge byc ale MG juz nie.

Dobra fabuła może sie wam spodoba:

FABUłA:

W średniowieczu wybuchła wojna orków z elfami. Jednak wojna rozniosła się tak że juz wszyscy byli w niz wmieszani.
Wszyscy walczyli żeby przetrwać i nie wszyscy wychodzili zwycięsko. Zaczęto wymyslać coraz to nowe uzbrojenie, a wśród nich oreże i miecze. Potęznie magowie rzucali niezwycieżone czary. Jednym słowem wojna totalna. A wszystko zaczęło się od porwania pewnej szkatułki z tajnej siedziby orkow. Teraz wybrańcy muszą ją odzyskać, a także zakończyć. W szkatulce było cos dziwnego ale nie do konca wiadomo co. Może to magia? Tak więc Ty i reszta załogi ruszacie po zaginioną szkatułke żeby sprowadzic ład na planecie Xadras. Po drodze napotkacie wielu mniej lub bardziej groźnych wrogów. Więc rozpocząc przygode czas zacząc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rotfl, to Baldur''s Gate czy Xadras (wtf) czy co w ogóle xD
Sorka, ale albo robicie grę w świecie bg, albo zamknę. Zastanówcie sie nad fabułą i rozgrywką, przemyślcie to i napiszcie znowu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krucjata Tajemnica
Wyjątkowo popieram Budo''a (Buda? :)) w czymkolwiek co pisze o grach forumowych (a przynajmniej o ich likwidacji i zamykaniu). :)
1) Błędy w nazwie tematu i pierwszym poście MG nie wróżą dobrze samej grze. Aby prowadzić coś takiego Mistrzunio powinien przynajmniej stawiać duże litery na początku zdania...
2) Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jest to próba kogoś kto nigdy nie brał udziału w żadnym fRPGu. Ani nawet nie obserwował takiego. Nuraghe91 - proszę Cię, poczytaj wypociny innych w grach forumowych.
3) Posty nie mogą być krótsze niż 3 linijki? Toż to raczej spam będzie a nie fRPG...
4) Średniowiecze? Poprawcie mnie jeśli się mylę - to nie jest jedno z moich ulubionych uniwersów ale... średniowiecze w Baldur''s Gate? Jeśli w nazwie tematu znajduje się tytuł jakiejś gry, to forumowicz ma chyba prawo sądzić, że w tym świecie gra się odbędzie...
Aha. I nie piszę tego aby być chamskim. Staram się pomóc. Jeśli ktoś zechce otrzymać jeszcze jakieś wskazówki może sie zgłośić do mnie na GG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W średniowieczu wybuchła wojna orków z elfami. Jednak wojna rozniosła się tak że juz wszyscy byli w niz wmieszani.
Wszyscy walczyli żeby przetrwać i nie wszyscy wychodzili zwycięsko. Zaczęto wymyslać coraz to nowe uzbrojenie, a wśród nich oreże i miecze. Potęznie magowie rzucali niezwycieżone czary. Jednym słowem wojna totalna. A wszystko zaczęło się od porwania pewnej szkatułki z tajnej siedziby orkow. Teraz wybrańcy muszą ją odzyskać, a także zakończyć. W szkatulce było cos dziwnego ale nie do konca wiadomo co. Może to magia? Tak więc Ty i reszta załogi ruszacie po zaginioną szkatułke żeby sprowadzic ład na wyspie V''laar na północ od icewind dale. Po drodze napotkacie wielu mniej lub bardziej groźnych wrogów. Więc rozpocząc przygode czas zacząc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę wam zmienić fabłe na bardziej pasująco do baldurs gate bo inaczej zamknom wam forum,a to bedzie chyba niemile.Jak byście chcieli ja moge wymyslec jakóś fabułe,juz tam jakaś fabuła po głowie mi chodzi,więc mogę wam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować