Zaloguj się, aby obserwować  
Hard_Moon

Halo 3 - Temat Ogólny

231 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 07:26, kawecki1 napisał:

multi wymiata, po prostu wymiata!!!!

SZOK!!! Halo 3 to najlepsza gra w jaką grałem!!! Graficznie to po prostu rewelacja, ja nie wiem czego oni wszyscy się czepiają. Bosh, narka, ja idę grać ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:58, geralt z rivii7 napisał:

ale super gra najlepsza w jaką grałem na x360 lepsze nawet od gears of war grafa cudeńko a
multi szok po prostu..........

Taa... Byliśmy umówieni tak więc...

UWAGA WIELKI SPOILER!!!
Piękne zakończenie. Master Chief uratował świat, ale gdzieś tam wylądował w kosmosie i trwa żałoba m.in. o nim. A on gdzieś w kosmosie jest sam i nie ma ratunku i wszedł do takiej kabiny i... uspał się ;] . Swoją drogą jest to najlepsza gra w jaką grałem, a wszystkie levele po drugim są zajebiaszcze, po prostu szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:01, Light Prince napisał:

> ale super gra najlepsza w jaką grałem na x360 lepsze nawet od gears of war grafa cudeńko
a
> multi szok po prostu..........
Taa... Byliśmy umówieni tak więc...

UWAGA WIELKI SPOILER!!!
Piękne zakończenie. Master Chief uratował świat, ale gdzieś tam wylądował w kosmosie i trwa
żałoba m.in. o nim. A on gdzieś w kosmosie jest sam i nie ma ratunku i wszedł do takiej kabiny
i... uspał się ;] . Swoją drogą jest to najlepsza gra w jaką grałem, a wszystkie levele po
drugim są zajebiaszcze, po prostu szok!!!


zdziwiło mnie to że jest taka świetna szykowałem się na coś gorszego po tych wszystkich reklamach i obiecankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że na zachodzie Halo 3 sprzedaje się znakomicie już wiemy. Ale liczby podawane przez Microsoft, dotyczące ilości sprzedanych egzemplarzy w Polsce, w dniu narodowej premiery także są wysokie.

Popyt na gry przeznaczone na konsole inne niż PC jest w naszym kraju wciąż niezbyt wysoki. Konsole są drogie, a produkcje na nie przeznaczone kosztują dla wielu Polaków majątek. Ale Halo 3 jest tak dobrze przystosowanym do trudnych warunków tytułem, że może się poszczycić kolejnym rekordem - ilości sprzedanych egzemplarzy w dniu polskiej premiery!

4000 - tyle kopii Halo 3 sprzedały nasze sklepy. Czy przygody Master Chiefa otwierają Polsce drogę do zakupu tytułów next-genowych?

Jednak na tym nie koniec - sklepy już zamawiają nową dostawę. Duża sprzedaż nie powinna dziwić - już pierwsze Halo zostało dobrze przyjęte w naszym narodzie. A to, że producent ma zamiar wydać u nas Xbox 360 + Halo 3 w jednym zestawie dodatkowo zachęca graczy do wydania pieniędzy!

jest to kopia pracy z linku:::::: http://www.miastogier.pl/news,x360,5993.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:32, geralt z rivii7 napisał:

O tym, że na zachodzie Halo 3 sprzedaje się znakomicie już wiemy. Ale liczby podawane przez
Microsoft, dotyczące ilości sprzedanych egzemplarzy w Polsce, w dniu narodowej premiery także
są wysokie.

Popyt na gry przeznaczone na konsole inne niż PC jest w naszym kraju wciąż niezbyt wysoki.
Konsole są drogie, a produkcje na nie przeznaczone kosztują dla wielu Polaków majątek. Ale
Halo 3 jest tak dobrze przystosowanym do trudnych warunków tytułem, że może się poszczycić
kolejnym rekordem - ilości sprzedanych egzemplarzy w dniu polskiej premiery!

4000 - tyle kopii Halo 3 sprzedały nasze sklepy. Czy przygody Master Chiefa otwierają Polsce
drogę do zakupu tytułów next-genowych?

Jednak na tym nie koniec - sklepy już zamawiają nową dostawę. Duża sprzedaż nie powinna dziwić
- już pierwsze Halo zostało dobrze przyjęte w naszym narodzie. A to, że producent ma zamiar
wydać u nas Xbox 360 + Halo 3 w jednym zestawie dodatkowo zachęca graczy do wydania pieniędzy!

jest to kopia pracy z linku:::::: http://www.miastogier.pl/news,x360,5993.html

A przeszedłeś to Halo 3? Bo byliśmy umówieni... Widziałeś twarz Chiefa? Zakończenie? Początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:35, Light Prince napisał:

> O tym, że na zachodzie Halo 3 sprzedaje się znakomicie już wiemy. Ale liczby podawane
przez
> Microsoft, dotyczące ilości sprzedanych egzemplarzy w Polsce, w dniu narodowej premiery
także
> są wysokie.
>
> Popyt na gry przeznaczone na konsole inne niż PC jest w naszym kraju wciąż niezbyt wysoki.

> Konsole są drogie, a produkcje na nie przeznaczone kosztują dla wielu Polaków majątek.
Ale
> Halo 3 jest tak dobrze przystosowanym do trudnych warunków tytułem, że może się poszczycić

> kolejnym rekordem - ilości sprzedanych egzemplarzy w dniu polskiej premiery!
>
> 4000 - tyle kopii Halo 3 sprzedały nasze sklepy. Czy przygody Master Chiefa otwierają
Polsce
> drogę do zakupu tytułów next-genowych?
>
> Jednak na tym nie koniec - sklepy już zamawiają nową dostawę. Duża sprzedaż nie powinna
dziwić
> - już pierwsze Halo zostało dobrze przyjęte w naszym narodzie. A to, że producent ma zamiar

> wydać u nas Xbox 360 + Halo 3 w jednym zestawie dodatkowo zachęca graczy do wydania pieniędzy!

>
> jest to kopia pracy z linku:::::: http://www.miastogier.pl/news,x360,5993.html
A przeszedłeś to Halo 3? Bo byliśmy umówieni... Widziałeś twarz Chiefa? Zakończenie? Początek?


jestem gdzieś przy końcu ale nie zabardzo miałem ostatnio czas grać .... sprawdzian za sprawdzianem...mimo że początek roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 08:35, Light Prince napisał:

> O tym, że na zachodzie Halo 3 sprzedaje się znakomicie już wiemy. Ale liczby podawane
przez
> Microsoft, dotyczące ilości sprzedanych egzemplarzy w Polsce, w dniu narodowej premiery
także
> są wysokie.
>
> Popyt na gry przeznaczone na konsole inne niż PC jest w naszym kraju wciąż niezbyt wysoki.

> Konsole są drogie, a produkcje na nie przeznaczone kosztują dla wielu Polaków majątek.
Ale
> Halo 3 jest tak dobrze przystosowanym do trudnych warunków tytułem, że może się poszczycić

> kolejnym rekordem - ilości sprzedanych egzemplarzy w dniu polskiej premiery!
>
> 4000 - tyle kopii Halo 3 sprzedały nasze sklepy. Czy przygody Master Chiefa otwierają
Polsce
> drogę do zakupu tytułów next-genowych?
>
> Jednak na tym nie koniec - sklepy już zamawiają nową dostawę. Duża sprzedaż nie powinna
dziwić
> - już pierwsze Halo zostało dobrze przyjęte w naszym narodzie. A to, że producent ma zamiar

> wydać u nas Xbox 360 + Halo 3 w jednym zestawie dodatkowo zachęca graczy do wydania pieniędzy!

>
> jest to kopia pracy z linku:::::: http://www.miastogier.pl/news,x360,5993.html
A przeszedłeś to Halo 3? Bo byliśmy umówieni... Widziałeś twarz Chiefa? Zakończenie? Początek?


masz palmę pierwszeństwa stary byłeś ode mnie pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 09:19, geralt z rivii7 napisał:

> > O tym, że na zachodzie Halo 3 sprzedaje się znakomicie już wiemy. Ale liczby podawane

> przez
> > Microsoft, dotyczące ilości sprzedanych egzemplarzy w Polsce, w dniu narodowej premiery

> także
> > są wysokie.
> >
> > Popyt na gry przeznaczone na konsole inne niż PC jest w naszym kraju wciąż niezbyt
wysoki.
>
> > Konsole są drogie, a produkcje na nie przeznaczone kosztują dla wielu Polaków majątek.

> Ale
> > Halo 3 jest tak dobrze przystosowanym do trudnych warunków tytułem, że może się poszczycić

>
> > kolejnym rekordem - ilości sprzedanych egzemplarzy w dniu polskiej premiery!
> >
> > 4000 - tyle kopii Halo 3 sprzedały nasze sklepy. Czy przygody Master Chiefa otwierają

> Polsce
> > drogę do zakupu tytułów next-genowych?
> >
> > Jednak na tym nie koniec - sklepy już zamawiają nową dostawę. Duża sprzedaż nie powinna

> dziwić
> > - już pierwsze Halo zostało dobrze przyjęte w naszym narodzie. A to, że producent
ma zamiar
>
> > wydać u nas Xbox 360 + Halo 3 w jednym zestawie dodatkowo zachęca graczy do wydania
pieniędzy!
>
> >
> > jest to kopia pracy z linku:::::: http://www.miastogier.pl/news,x360,5993.html
> A przeszedłeś to Halo 3? Bo byliśmy umówieni... Widziałeś twarz Chiefa? Zakończenie? Początek?


masz palmę pierwszeństwa stary byłeś ode mnie pierwszy

A jaki masz level?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:15, brianD napisał:

Czy w halo 3 jest opcja gry z botami?

Niestety nie xD . A co intenetku nie masz? Kurde, to załuj, bo już nie chce mi się grać w single, odkąd pograłem w multi xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować