Zaloguj się, aby obserwować  
Michu89

World of Warcraft - pierwsze uruchomienie

37 postów w tym temacie

Ja mam pomysł napisania tego w którymś z kilku watków o WOWie tam szybciej ci odpiszą.
Przecież mówiłem nie zakładac kolejnych watków o WOWie, ale niedociera. Widocznie moderotorzy spią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:55, error404 napisał:

polecam prywatne [bezpłatne servery]:


Co tu napisac...
Propagowannioe piractwa jest niezgodne z prawem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 20:55, error404 napisał:

Szczerze wątpie żeb te lipne kody kart kredytowych zadzaiłąły :] Szerokiej drogi...
polecam prywatne [bezpłatne servery]:


No i znowu moderatorzy śpią a ty zastanów sie co piszesz bo możesz dostać za propagowanie piractwa degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że prywatne servery nie są pirackie, tylko postawione przez entuzjastów. Blizzard ponosi koszty i wymaga abonamentu, to i jakiś admin priva ponosi koszty i nie wymaga abonamentu, jego sprawa...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------
DO ADMINÓW I MODERATORÓW
Wyrażam skruchę i mocne postanowienie poprawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 19:04, Michu89 napisał:

Cześć, jak mogę uzyskać darmowe 30 dni, jak nie mam karty Pre-paid i wymaganej karty bankowe??
Jest jakis sposob zeby to obejsc??

RadeXMaster podał Ci najlepszy i jedyny sposób :p chyba że masz normalny nr. karty lub pre-paida pod ręką :P
Jeśli nie zostanie on zaakceptowany to wpisz w googlach "darkcoding" i będziesz miał ich sporo ;)

>error404
Za zachęcanie do piractwa i mówienie że się jest na nich samemu(polecasz) możesz dostać bana....już nie tylko degrada. Jeśli sie nie myle to chyba nawet byłeś w wątku gdzie wyraźnie było napisane ze to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:11, error404 napisał:

Myślałem że prywatne servery nie są pirackie, tylko postawione przez entuzjastów. Blizzard
ponosi koszty i wymaga abonamentu, to i jakiś admin priva ponosi koszty i nie wymaga abonamentu,
jego sprawa...


Klasyczne myślenie, niestety błędnęe ;/

Dnia 19.12.2005 o 21:11, error404 napisał:

DO ADMINÓW I MODERATORÓW
Wyrażam skruchę i mocne postanowienie poprawy :]


No! P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na privach do WoWa, przyznaję się grałem i to prze prawi całę wakacje. Tednak teraz mam oryginalnego wowa [druid 46lvl łotrzyk 19lvl pal 16lvl hunter 24lvl] i opłacam abonament - chciałem się przekonać czy warto wydać 200PLN i opłacać co miesiąc składkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 21:41, RadeXMaster napisał:

ja mam w celach tylko edukacyjnych pytanie:jak sie na nich gra??(mam oryginalnego na vashju
ne warriora 49 ) to tylko tak z ciekawości


na tych privach?
taki server nie ma wszystkich możliwości, rozwinięć, questów, przedmiotó, skilli, talentów, BNów etc... To takie demko WoW''a. WoW na globalu bardzo sie różni od WoW''a na privach, np:
-jako łotrzyk ataki które wymagają ukrycia i zajścia od tyłu moge zadał bez ukrycia prosto w twarz
-z deerów wypada 5silverów
-za quwesty dostaje się np. 10x więcej XP [zależy od serva, na funserverach za questa dostajesz po np. 5 lvli]
-po wszystkich krainach porozmieszczane są potwory które mają wysokie lewele [teldrassil-1miasto elfów-przy grocie pająków stoi 22lvl lech stalker, a to lokacja dla pierwszopoziomowych postaci]
-częściej wypadają unikaty i inne żadkie przedmioty
-większoś serverów obsługuje 2 patche wcześniej niż servery blizzarda
-jako hunter możesz strzelać uciekają przed wrogiem - strzały lecą w tył zamias do przodu
-upadek z dużej wysokości nie boli...

można tak wymieniać i wymieniać...

[aktualnie gram na argent down''ie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam privów. Kolega wyżej zapomniał o najważniejszej rzeczy - na takim serwie gra zwykle po 100 osób (lagi jak diabli), a weź kogoś spotkaj w tak olbrzymim świecie... I to się kłóci w ogóle z ideą MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 08:30, Snake_GMC napisał:

Ja również nie polecam privów. Kolega wyżej zapomniał o najważniejszej rzeczy - na takim serwie
gra zwykle po 100 osób (lagi jak diabli), a weź kogoś spotkaj w tak olbrzymim świecie... I
to się kłóci w ogóle z ideą MMO.


lagi jakie tam czasami występują to UWAGA 27000 - porównywalne jedynie z lagami w Ironforge w domach aukcyjnych !! [ >< ]
o dziwo,mimo tych wszystkich bugów takie servery mają całkiem dużą populacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka
mam male pytanie...jak niemam Pre-Peid Card ani konta i jak uzyje te Code od tych kart
to czy bende mogl pozniej placic Pre-Peid?
i jaki Serwer jest dobry ;] bo jutro bende mial WoW''a i niewiem na jakim grac ;/ czy jakiegos polaka znajde czy cus ;]
troszke dziwne pytanie ^^ ale szczerze niewiem ^^ i chce sie dowiedziec z gory dzienki ;]
Pozdro Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja to wszystko wiem.....ale nie chodzi mi o to jak się gra tylko na jakiej zasadzie można się do nich podłączyć....no bo jak mam opcje realmów to jakim cudem moge wejść na jakiś prywatny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować