Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Najbardziej niekonwenncjonalne zachowanie w grach

48 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 21:00, reykan napisał:

W tym temacie piszemy o najdziwniejszych zachowaniach spotykanych w grach u wrogów i NPC- ów.


Hmmm... a czy takie "najdziwniejsze zachowania" nie znajdą azylu w "kwasach" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:00, reykan napisał:

W tym temacie piszemy o najdziwniejszych zachowaniach spotykanych w grach u wrogów i NPC- ów.

No właśnie z takimi rzeczami to do kwasów się wybierać trzeba. A co to jest NPC-owiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:31, Dominik000 napisał:

A co to jest NPC-owiec???

Nie NPC-owiec, tylko NPC -> Non Player Character -> jeśli znasz angielski to się domyślisz, a jeśli nie znasz, to są to wszystkie postacie sterowane przez kompa (załóżmy że boty). Różnią się od botów tym, że np. one są w takim CS''sie czy Battlefield''zie, kiedy NPC są w Gothic''u czy innym RPG''u (czyt. można z nimi porozmawiać itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:31, Dominik000 napisał:

A co to jest NPC-owiec???


To jest taka postać niezależna w grze sterowana przez komputer. ((najczęściej w RPG))
Z angielskiego- Non Player Character - czyli postać niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:
Fifa: Bramkarz wpada w bramke z piłką w rękach i nie ma gola tymbardziej bramkarz nie wypuszcza piłki z rąk jak to jest w PES-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak ja mialem bardzo dziewne zdazenie w fifie 07 znaczy moze to i normalka w zwyklych meczach ale w fifie tego nigdy nie widzialem a mianowicie bylo to tak...gralem wtedy arsenalem i tak sie skladalo ze mialem akcje sam na sam i henry kopnoł i pilka trafila centralnie bramkarza w leb po czym ten pada ale nie wpadla pilka i dobiega Adebajor po tym jak juz bramkarz sie podnosi i jest ten moment kiedy to bramkarz jest juz na kolanach i zamierza wstac i nagle Adebajor dobija i bramkarz znowu w leb a raczej centralnie w maske i pada i nagle przerywnik filmowy jak bramkarza na noszach sciągają :D znaczy ja wiem ze to w meczach normalne bo przecierz boli ale w grze a zwlaszcza w fifie nigdy nie widzialem takie zdazenia...przypominam byla to fifa 07!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gierka Empire Earth..... komputer mądry... myślał ze przepcha swoimi balonami mój a było ich dokładnie 12 i wszystkie otaczały mój..... w sumie pomysł dobry bo mu się to udawało...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rozbroiło mnie Twoje ostatnie zdanie xD... Kryptoreklama dla FIFA :P Tylko w FIFA takie zachowanie, no nieźle Ci się przytrafiło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam tu niektóre zachowania z gry Gothic 2 które przedstawił mój znajomy ale teraz go nie ma więc ja za Niego dodam ten post:

"Mówię wam, czasem sytuacje w Gothicu II to mnie po prostu dobijają. Raz rzuciłem czar "Rój owadów" na Xardasa. A ten:

"Cholera, znikam stąd! Arghhh! Czekaj tylko ty gnido..."

Albo raz w dzielnicy portowej uderzyłem z dość dużej odległości najpotężniejszym pociskiem w grze obywatela. Facet zginął na miejscu a Lares odwrócił się i powiedział:

"Ha ha, teraz będzie zabawnie..."

Albo... raz poza murami miasta lali się dwaj bandyci. Sprowokowałem bójkę kodami ;-) Ale do rzeczy: jakiś bug sprawił, że jeden z bandytów oszalał i zaczął uciekać wprost na ogromną przepaść. Ten drugi go gonił. Kiedy facet zleciał to ten co gonił zatrzymał się na krawędzi przepaści i krzyknął: "Stój, śmieciu!"



Udało mi się, z pomocą kodów sprowokowałem nową sytuację: dwa smocze zębacze się leją a stojący obok Cipher dopinguje: "No, dołóż mu! Niech ma czego chciał!". Kiedy jeden zębacz rozwalił drugiego i rzucił się na Ciphera ten krzyknął: "Pokazałeś mu kto tu... No teraz to mnie wkurzyłeś!" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic: Trzeba odbić wolną kopalnie, Gorn ma mi pomagać.Lecz gdy atakuje strażników Gorn krzyczy "nie bedziesz bił moich chłopców" i mnie atakuje, po czym walczy ze strażnikami.

Musze przejść w świątyni Śniącego przez kolumne nad przepaścią.Mam przyzwane szkielety.Gdy przechodze, wszyscy jak jeden mąż ida w przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosferatu: Wampir ma łeb w jednym pokoju, a resztę w drugim.

Ksiądz Alwario wypada z okna i zamiast na most, wpada do przepaści (żegnaj krucyfiksie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mobile Forcess: Wróg kładzie minę, gdy podchodzę, wyjmuje spluwę i wbiega w minę.

Wróg wysadza auta pełne własnych żołnieży by zabić jednego mojego kolegę (co za poświęcenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś to napisać w jednym poście....

Głupie zachowanie często miali moi ludzie w Falloucie:P Np. ktoś miał miniguna, mógł z niego normalnie strzelać, a podchodził do kogoś chował miniguna, uderzał z pięści, z powrotem wyciągła broń i tak w kółko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mafi w jednej misji miałem czekać na pauliego w samochodzie gdy ten sciagął haracz ale kiedy wysiadłem a moment później on wyszedł z budynku zamiast wsiąść do samochodu wlał się w chodnik cały ciałem tak że tylko twarz i czubki butów wystawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować