Zaloguj się, aby obserwować  
Stiffy

Gameloft - java games

17 postów w tym temacie

Temat ten dotyczy wszystkich gier typu java z Gameloft.
Zainteresowało mnie to ostatnio , ponieważ zastanawiam się nad kupnem paru dobrych gier, a póki co komórka chyba najlepiej spełni moje zachcianki, aż do czasu gdy wyjdzie PSP Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:46, stiffyone napisał:

Temat ten dotyczy wszystkich gier typu java z Gameloft.
Zainteresowało mnie to ostatnio , ponieważ zastanawiam się nad kupnem paru dobrych gier, a
póki co komórka chyba najlepiej spełni moje zachcianki, aż do czasu gdy wyjdzie PSP Slim.

Są już tematy, i o minigierkach, i o grach na komórki, więc po co zakładasz kolejny? Na forum jesteś już troche czasu i wiesz jak obsługiwać wyszukiwarke więc czego tego nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 15:48, NuGGet napisał:

Są już tematy, i o minigierkach, i o grach na komórki, więc po co zakładasz kolejny? Na forum jesteś już troche czasu i wiesz jak obsługiwać wyszukiwarke więc czego tego nie robisz?


Wiem bardzo dobrze i nie znalazłem, ani jednego tematu o jakiejkolwiek grze Gameloft''u.

Poleciłbyś może jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 15:51, stiffyone napisał:


Wiem bardzo dobrze i nie znalazłem, ani jednego tematu o jakiejkolwiek grze Gameloft''u.

Poleciłbyś może jakąś.

A poc o tworzyć temat o jednej firmie produkującej gry na komórki?... Eeech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 15:52, NuGGet napisał:

A poc o tworzyć temat o jednej firmie produkującej gry na komórki?... Eeech....


To może po co tworzyć temat o jednej grze jak to w przypadku PC?
Tym bardziej po co tworzyć temat o producentach gier nie?
Może by tak stworzyć jeden temat o grach i wystarczy - sam w tym znajdziesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 15:55, stiffyone napisał:

To może po co tworzyć temat o jednej grze jak to w przypadku PC?
Tym bardziej po co tworzyć temat o producentach gier nie?
Może by tak stworzyć jeden temat o grach i wystarczy - sam w tym znajdziesz odpowiedź.

Bo to forum GŁÓWNIE o grach, i zakładanie tamtów o jednej grze jest normalne, tak samo jak o ich producentach, ale o grach na komórki to już troche przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:54, stiffyone napisał:

> no niestety temacik już jest :( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1959&u=13

Tam również nie ma, a co do gier to jak myślicie czy warto kupić np. Die Hard 4.0 czy lepiej
Shrek The Third?

kupowanie gier gameloftu to niestety marnowanie kasy, bo z reguly sa ta prymitywne i brzydkie potworki z ladnym ekranem poczatkowym i licencja, ktore maja chodzic na jak najwiekszych ilosciach modeli telefonow. tak wiec jezeli masz cos lepszego niz nokie 6200 co w dodatku obsluguje jave 3d, to warto zastanowic sie nad jakimis porzadnymi gierkami jak np niemal wszystko od fishlabs. z tytulow innych producentow ktore moglbym ci polecic to: rainbow six, ancient empires 1 i 2, doom rpg, metal slug, quest for alliance 1 i 2. tyle sobie w tej chwili przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 15:57, NuGGet napisał:


> To może po co tworzyć temat o jednej grze jak to w przypadku PC?
> Tym bardziej po co tworzyć temat o producentach gier nie?
> Może by tak stworzyć jeden temat o grach i wystarczy - sam w tym znajdziesz odpowiedź.

Bo to forum GŁÓWNIE o grach, i zakładanie tamtów o jednej grze jest normalne, tak samo jak
o ich producentach, ale o grach na komórki to już troche przesada...


przesada ? nie sadze, gdyz gameloft wydaje baaardzo duzo gier na komorki, właściwie wszystkie dobre to właśnie są od gl.

co do tematu to polecam serie asphalt, najlepsze ścigałki na komórki :]

stiffyone >> wybierze Die Hard 4.0 mi sie fajnie w to gralo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2007 o 15:57, NuGGet napisał:

Bo to forum GŁÓWNIE o grach, i zakładanie tamtów o jednej grze jest normalne, tak samo jak o ich producentach, ale o grach na komórki to już troche przesada...


Czyli mam rozumieć, że o grach na PC można zakładać tysiące tematów, a o grach producenta na komórki to już nie??

To ty przesadzasz, a to forum nie o grach, a dla graczy jak wspomniał Woko11.

Co do odpowiedzi MarneusPL to dzięki na pewno przejrzę, a jak dowiem się czegoś więcej to opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jest taka gazetka "komputer, świat gry na komórki" Polecam ją jest tam aż 100 zrecenzowanych gierek na phony więc na pewno by się coś znalazło :P O ile jeszcze ta gazetka jest w sklepie. CENA - 3, 90 chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:05, PRINCE JANEK napisał:

teraz jest taka gazetka "komputer, świat gry na komórki" Polecam ją jest tam aż 100 zrecenzowanych gierek na phony więc na pewno by się coś znalazło :P O ile jeszcze ta gazetka jest w sklepie. CENA - 3, 90 chyba :P


Wielkie dzięki na pewno kupię jak tak tanio :)

Już mam Die Hard 4.0 i powiem, że gra się bardzo miło, a potem zobaczę co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:22, PRINCE JANEK napisał:

Ponoć "Real football 2007" czy coś w ten deseń to dobra gierka :P


Nienawidzę "elektronicznej piłki" i jak wspomniałem wolę platformówki i gry akcji jeśli chodzi o komórki, ponieważ RPGi wyglądają dziwacznie, ale co innego na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wydawanie kasy na gry na koma to przesada, 6 gier gameloftu = wspaniała gra z platyny, 3 gry z XKN wymieniać można bez końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować