Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - wejściówki już dzisiaj

247 postów w tym temacie

Wystarczyło, że odbywające sie przez ostatni rok turnieje CD-Projekt uznawałby na oficjalne eliminacje i problem Finału w W-wie byłby z głowy. No cóż ale do tego trzeba mieć myślących trochę ludzi (bez urazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hashinio --- co znaczy plebs? uważasz się za lepszego niż ci co grają w PES okazjonalnie? To przez takie podejście mamy obecną sytuację. Muszę zwolnić się z roboty żeby zdążyć na cholerne zapisy.

wapniakos masz jakieś WWW gdzie można poczytać o turach bierzących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zrobimy: robiliśmy już turnieje on line ponad 130 osób i daliśmy rade w jakies 6 h.
Robiliśmy Drużynowe Mistrzostwa Polski w Pes6 - wygrała delta, robiliśmy PGA w pes w 2006 roku, i teraz robimy na G3. Na dniach napisze newsa z nagrodami co będzie do wygrania wstęp wolny i zagramy.........


CD-PROJEKT....MIAŁO BYĆ DOBRZE, A WYSZŁO JAK ZAWSZE........JESZCZE NIECH PES2008 KOSZTUJE 150 I BEDZIE SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Project widocznie nie rozumiue, że takie mistrzostwa powinne być promocją gry i w zasadzie im więcej osób uczestniczy w samym turnieju, tym będzie o nim głośniej. Widocznie organizator podchodzi do turnieju po macoszemu i nie traktuje poważnie graczy. Same zawody widocznie są smutnym przymusem dla CDP. A szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masterboodah - wg ciebie powinny byc tam osoby ktore cos graja na scenie PES''a czy takie które tylko szybko zrobią wpłatę ?? bo jak widzisz działa to na zasadzie - kto szybszy ten lepszy... a nie o to chodzi przy organizacji takiej rangi turnieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PESLEAGUE.pl

Chłopakom chodzi chyba o LIVA on PS a nie online dlatego mają wątpliwości. Co do mistrzostw Polski to ja niemam wątpliwości że dacie radę zrobić fajną onlinówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masterboodah - ale chociaż sami sobie zrobimy MP......i bez łaski i w jeden dzień i będą nagrody.....bo to co oni zrobili to krew zalewa.....ciekawe po ile będą chodziły na allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hashinio

chodzi o to ze jak jest tylu zainteresowanych mozna bylo eliminacje zrobic prze NET tak żeby wszyscy, nawet ci najsłabsi skillowo mogli poczuć że brali udział w turnieju MP i mogli zagrać w grę jaką kochają od lat. Teraz to wierz mi ci słabsi albo sobie odpuszczą albo się niewyrobią bo niema to dla nich takiego wielkiego znaczenia.
Swoją droga ciekawe jak ma wyglądać ta rezerwacja. O godzinie 16:30 każdy wpisze "ja chce dwie"? czy ma podawać imie i nazwisko? a moze numer teczki w IPN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masterbooday

:D masz racje - tak jak pisalem duzo duzo wczesniej - rok temu byly elimki w kilku miastach, które miały wyeliminować przypadkowość i powiedzmy, że ją wyeliminowały... teraz troche inaczej sie CDP chce bawić, no ale cóż - olewke na PES''a mają nawjyraźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masterboodah biorąc pod uwagę to w jaki sposób jest to zorganizowane, to należy się liczyć, że rezerwacja będzie wyglądać tak : 90 pierwszych osób, które doleci do siedziby głównej CD PROJEKTU z CV i podaniem o przyjęcie na MP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PESLEAGUE.pl

ja koncze o 17. wczoraj wziołem urlop żeby sie zapisać i śleczałem przed kompem jak kretyn. Zaraz się zerwę z roboty bo jutro mam urlop. Będę miał mnustwo problemów ale chcę udowodnić że jak ktos jest z poza SCENY.PES także potrafi grać i skopać tyłki naszym "BOGOM" pesa a twoja propozycja rozegrania mistrzostw w jeden dzień mnie osobiście się niebardzo widzi bo wolał bym rozkładać emocje. Zastanów się nie warto chyba w jeden dzień a CDP nic niemusisz udawadniać. Wystarczy że zorganizujecie te MP i wyłonimy prawdziwego wymiatacza. Ciekawe co na to CDP? Może niech finałem będzie pojedynek tej dwójki tak żeby wyłonić mistrza? Jeżeli macie odrobinę szacunku do tych co tu piszą powinniście rozważyć tą propozycję. Osobiście zrzucę się aby zasponsorowac mistrzowi polski wyłonionemu przez PESLEAGUE.pl wyjazd w jakiekolwiek miejsce w polsce wskazane przez CDP gdzie mógłby się odbyć pojedynek powiedzmy do 3 wygranych tak aby także niebył to przypadek kto wygra i zostanie prawowitym królem PES6 w Polsce. Co wy na to szanowni koledzy z CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:27, shanhaeveln napisał:

masterboodah biorąc pod uwagę to w jaki sposób jest to zorganizowane, to należy się liczyć,
że rezerwacja będzie wyglądać tak : 90 pierwszych osób, które doleci do siedziby głównej CD
PROJEKTU z CV i podaniem o przyjęcie na MP :/


Zakup będzie wyglądał tak jak w przypadku kolekcjonerek o ograniczonej liczbie - każdy będzie mógł złożyć zamówienie na max 2 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:31, Anim napisał:

> masterboodah biorąc pod uwagę to w jaki sposób jest to zorganizowane, to należy się liczyć,

> że rezerwacja będzie wyglądać tak : 90 pierwszych osób, które doleci do siedziby głównej
CD
> PROJEKTU z CV i podaniem o przyjęcie na MP :/

Zakup będzie wyglądał tak jak w przypadku kolekcjonerek o ograniczonej liczbie - każdy będzie
mógł złożyć zamówienie na max 2 sztuki.



JA MAM PYTANIE DO PANA ADMINA Z CD-PROJEKT:
kto ma zapewnione wejściówki bez stania w kolejce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anim.......wiem, to był sarkazm. Po prostu nie rozumiem czemu jest tylko 90 wejściówek. Jak to ma wyłonić MP w PES''a skoro tu zadecyduje przypadek kto się zapiszę :/. Sądziłem, że to będzie zorganizowane tak jak rok temu. A taką miałem ochotę, żeby sobie pojechać a tak to lipa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować