Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Nie działa bo na tym forum urywa długie linki.

Skopiuj cały link, wklej w przeglądarkę, usuń spację (miedzy słowem "...around" a "_camp..." w nazwie linka) i wtedy nie będzie błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:38, Vormulac napisał:

Nie działa bo na tym forum urywa długie linki.

Skopiuj cały link, wklej w przeglądarkę, usuń spację (miedzy słowem "...around" a "_camp..."
w nazwie linka) i wtedy nie będzie błędu.


OK, dzięki. Zacząłem ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę na tym filmiku pokazany był nowy ekwipunek, jest bardziej intuicyjny, bo mamy tak lekko zarysowaną postać i jak w RPGach "zakładamy" uzbrojenie ale na dole ma takie dziwne wskażniki ( chyba od tych wszystkich skażeń itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O , widzę że kolega też ma płytę główną Asus`a model P5B : D
Słuchaj mi się pojawił problem z dźwiękiem , takie charczenie słychać i strzelanie z głośników , też masz takie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:03, Virus 500 napisał:

O , widzę że kolega też ma płytę główną Asus`a model P5B : D
Słuchaj mi się pojawił problem z dźwiękiem , takie charczenie słychać i strzelanie z
głośników , też masz takie coś ?


Problemu z dźwiękiem nie mam. Może w panel sterowania SoundMAXa cos źle ustawiłeś albo coś z głośnikami masz nie tak. U mnie płyta działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze pięć zdjęć ;)
Oraz trochę nowinek technicznych :

- w naszym PDA znajdziemy zakładki gdzie będziemy mieli statystyki o tym jaka frakcja rządzi na danym terytorium (zdaję się, że będą to dokładniejsze dane) i w skali globalnej, uwzględniono pięć frakcji w tym rankingu

- opcja ulepszania broni oferuję na prawdę sporo możliwości- w wypadku TOSa mamy pięć grup modyfikacji, a w wypadku PMa aż 8 nie licząc subkategorii (ile ich jest ciężko na tą chwilę powiedzieć); również pancerze ulegają modyfikacją- w zwykłej skórzanej kurtce możemy polepszyć aż 8 statystyk; w sumie możemy poprawić aż do 16 statystyk!

- o tam jak bardzo GSC dba o szczegóły niejednokrotnie się już przekonaliśmy, w samej bazie stalkerów znajdziemy prowizoryczne boisko do gry w koszykówkę czy też tabliczki zakazujące palenia w przedziałach budynku gdzie śpią stalkerzy

- noce będą dużo ciemniejsze

- jesteśmy w stanie zestrzelić ptaki, notabene Bandyci mają jedną ze swoich aren z mini-grą "Greenpeace hate! (Nienawidzę Greenpeace!)" polegającą właśnie na zestrzeliwaniu tych stworzeń

- w czasie Przepięcia trzeba się ukrywać w innym wypadku giniemy.

- celem gry jest zatrzymanie Streloka (przez frakcję Clear Sky), który obwiniany jest za pojawianie się anomalii w Zonie

- pojawi się na pewno jedna nowa anomalia (pomijając inną o której możemy domyślać się z materiałów jakie widzieliśmy kilka tygodni temu), a mianowicie coś na wzór wiru wodnego, na jakiej zasadzie anomalia ta działa nie wiadomo; w jednej z zapowiedzi pojawia się informacja o "portalach" ale czy o takich jakie znamy z Cienia Czarnobyla nie wiadomo

- NPC mogą rzucać granatami, jeżeli w naszym polu widzenia ktoś rzuci granat to pojawi się ikona wskazująca w jakim punkcie on upadł

- w tej chwili ekipa pracuje nad angielską lokalizacją gry

- unowocześnianie broni ma swoją cenę i to nie tylko dosłownie - przy dodaniu przykładowo lunety snajperskiej nie będziemy mogli już zwiększyć siły ognia.

- na stronie wydawcy deep silver pojawiła się informacja na temat poziomów: jest ich 13 (dziwna sprawa bo wszędzie pojawia się liczba 12 leveli) nowe to: Bagna, Czerwony las, Limańsk, Zniszczony szpital (najpewniej ten niewielki poziom jaki prezentowano na zeszłorocznym E3) oraz Wojskowa baza zaopatrzeniowa; odnowione poziomy z pierwszej części gry to: Agroprom, Podziemia agropromu, Kordon, Wysypisko, Jantar, Magazyny wojskowe, Dolina mroku i NPP

20080607084056

20080607084100

20080607084105

20080607084118

20080607084123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szykuje się super, mega, wypas i co tam jeszcze gierka. Coś czuje, że jak zagram w CS to wsiąkne, zapuszcze brode i będe się odżywiał przylatującymi do monitora robakami. Dziewczyna się wyprowadzi, z pracy wyrzucą a mama wydziedziczy. No, jeszcze niecałe dwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie się zapowiada Clear Sky, widzę że gra się w dobrym kierunku rozwija. Mam nadzieję, że wymagania nie będą zbytnio wygórowane i że premiery nie będą przesuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się tylko spytam :
Kiedy premiera ? W samego Stalkera gram od niedawna, i chciałbym go skończyć przed wyjściem dodatku, który jak widać będzie lepszy od podstawki pod każdym względem.

PS Dodatek będzie samodzielny ? Bo jeśli tak, to przynajmniej miejsce na dysku mi się zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 13:16, Darkstar181 napisał:

Kiedy premiera ?

29 sierpień 2008r.

Dnia 07.06.2008 o 13:16, Darkstar181 napisał:

PS Dodatek będzie samodzielny ? Bo jeśli tak, to przynajmniej miejsce na dysku mi się zwolni.

To nie jest żaden dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować