Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - informacje na temat odbioru wejściówek

24 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt informuje wszystkich, którzy kupując wejściówkę zgłosili się do udziału w Mistrzostwach Polski Pro Evolution Soccer 6, że imienne zaproszenia będą do odbioru u organizatorów tuż przed rozpoczęciem turnieju, w godzinach 9:00 - 9:45.

Przeczytaj cały tekst "Mistrzostwa Polski PES6 - informacje na temat odbioru wejściówek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi komentarzami. A tytuł powinien brzmieć Mistrzostwach Warszawy Pro Evolution Soccer 6 a nie Polski. Ja osobiście chętnie bym zagrał, ale jakim to cudem mam się dostać do Warszawy i kupić za marne kieszonkowe (praktycznie żadne) wejściówki. Sorry.. Tylko mieszkańcy stolicy mają dostęp do takich przyjemności. A szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CDprojekt/moderatorzy/gram.pl :

Mam taki pomysl...a moze umiesliclibyscie jakies filmiki z turnieju na Waszym YouTubie.
A drugi pomysl to moze puscicie stream z turnieju lub z meczow jakichs.
Co wy na to?

Czekam na oficjalna odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dostanie tego maila to niech da znać ?

Ja mam jeszcze pytanie do osoby związanej z tymi mistrzostwami. Coś nie zgadza się na moim rachunku bankowym w związku z zakupem wejściówek. W jaki sposób można się skontaktować w celu wyjaśnienia tej sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tym wiecej problemu niz sadzilem.. ale dobra nie bede krytykowal poki co czekam na maila lub jakas wiadmosc od serwisu gram bo kase wysalelm wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:05, JPPL napisał:

Też macie coś takiego w zamówieniu :

"zostanie wysłane gdy wszystkie produkty będą dostępne" ??


Wejścówka jest nietypowym produktem i przez to byćmoże komunikat jest nieco :) nieścisły - odbiór bedzie możliwy tylko na miejscu turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anim naprawde mnie za chwile coś strzeli i to nie bedzie nic przyjemnego. Właśnie wykonałem telefon do pani z graml.pl i co sie dowiedziałem że było wiecej zamówień niż wejsciówek i tylko od tego zalezy kogo szybciej dojdą pieniadze. Sory bardzo ale czemu nie ma jakiś limitów ? czemu?? PYTAM K**WA CZEMU!!!!!!! CZekałem 20h na te wejsciówki które i tak prawdobodobnie nie wysla pocztą ,a co gorsza moze wogóle nie wyślą.


CD-Projekt = żal.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anim dokładnie wysłałem pieniądze i co teraz? Jest więcej zamówień niż wejściówek?smiechu warte to nie licytacje ale sklep zamówiłem zapłaciłem i chcę dostać produkt a nie na wyścigi przelewać pieniądze. Nietktóre banki przelewają szybciej niektóre wolniej. Moglibyście dać komunikat jakiś co to amatorstwo? Czy moze Panie przytelefonie nie maja o niczym pojęcia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanied do admina..

bo mialo9 cos przyjsc poczta co sie zamowilo i jak dzwonilem to babka poiwedziala ze nto jest wejsciowka a za chilw czytam ze odbior wejsciwek jest wawie o 9.00 wiec nie kumam nic;/

co to ma przyjsc i czy wogle cos przyjdzie ...prosze o szybka odpoiwedzic b jutro w nocy wyjedzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować