xbitPOL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3878
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O xbitPOL

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Jestem ciekaw, czy kiedykolwiek wydadzą dedykowaną Vicie kartę pamięci o pojemności większej niż 32 GB. Gdy miałem konsolę, nawet to nie było zbyt dużo. :/
 2. xbitPOL

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Pytanko: Killzone''a z serii Classics HD dostałeś wraz z konsolą czy może kupiłeś osobno (jeśli tak, to za ile) - jestem ciekaw, bo byłem przekonany, że dostępny jest jedynie na PSStore, a i żadnego zestawu konsoli z tą grą jeszcze nie widziałem.
 3. xbitPOL

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Orientuje się ktoś, czy dodawany do mikrofonów SingStar voucher na 10 piosenek oferuje możliwość ściągnięcia tylko wybranych utworów czy można wybierać z całego SingStore?
 4. A jak codziennie dla naszej wygody zabijanych jest masa zwierząt, to już nie masz problemu, bo "w Biblii jest napisane..." Śmieszą mnie takie frondowe ataki, naprawdę. Mój post w żadnym stopniu nie zasugerował tego, co myślę - słowo "razi" miało odniesienie do samego faktu istnienia takiego przypiętego posta w temacie, który ma dawać możliwość swobodnego wypowiedzenia się każdemu użytkownikowi na bulwersujący (go) temat. edit: idąc dalej, gdyby w przypiętym poście była pochwała dla marszów równości, już w tym momencie miałbyś problem, nie?
 5. Ja mam troszkę inne pytanie: dlaczego przypięty post jest tak stronniczy? Jeśli to ma być temat dyskusyjny, to w tym momencie ten przypięty post bardzo razi.
 6. xbitPOL

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Tak właśnie myślałem. Coraz częściej zaczynam myśleć o zmianie okładek na, przykładowo, takie: http://imgur.com/a/PZufU#0 Co sądzicie o tym pomyśle, jak Wam się podoba?
 7. xbitPOL

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)
 8. xbitPOL

  Szukam gry podobnej do...

  Ja mam pytanie trochę z innej beczki (chyba tu jest odpowiednie miejsce). Kojarzy ktoś może, czy Dead Space (1) na PS3 wydany został z okładką, na której widnieje nowe logo PS3 (=nie to stare, z "PlayStation 3" pisanym po boku, lecz z "PS3" u góry)
 9. xbitPOL

  Zdjęcia forumowiczów

  xbitPOL Tym razem bez gołej klaty.
 10. xbitPOL

  Kościół i nie tylko...

  Autentyczna sytuacja z ubiegłego roku: mała miejscowość w województwie pomorskim, odchodzącego na emeryturę proboszcza zastępuje nowy. Pierwsza msza z jego udziałem kończy się słowami: "Taca ma szeleścić, a nie brzęczeć". :D PS To mój pierwszy post od prawie 5 lat nieobecności na tym forum, witam wszystkich z powrotem. :>
 11. xbitPOL

  Jak i Daxter powrócą... na PS2 i PSP

  IMO niewydanie tej gry na PS3 byłoby pomyłką. Seria jest na tyle popularna, że dzięki wypuszczeniu najnowszych przygód Jaka & Daxtera na PLAYSTATION 3 Sony z pewnością zarobiłoby o wiele więcej na sprzedaży tego produktu...
 12. xbitPOL

  Jazz - muzyka zapomniana?

  Mój tata uwielbia wszystkie odmiany jazzu, więc myślę, że i ten zespół bardzo by mu się spodobał.
 13. xbitPOL

  Jazz - muzyka zapomniana?

  Chyba zafunduję rodzicom bilet na ten koncert. ^.^ Kiedyś usłyszałem takie zdanie: "Jazz to muzyka ludzi dojrzałych". Jest w tym dużo racji. :)
 14. Ja nie mogę sprawdzić, bo nie mam Pro Evolution Soccer 2009. :(