Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG na PC!

114 postów w tym temacie

Mam szczerą nadzieję że rzeczywiście okaże się godny tego tytułu i odniesie sukces również poza Polską, a swją drogą to na Hellgate''a też czekam. Oj będzie w co grać tej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:44, castlerock napisał:

ale ta walka..ludzie czy was to nie rusza? to zaznaczania kursorem...te kółka?
sorry ale jak jak to widzę zwyczajnie mnie odrzuca od gry...


Hehe jak byś zobaczył na zywo i sam powalczył to zmieniłbyś zdanie. Walka jest wciągająca i realistyczna. G3 czy Two Worlds to przy niej marna siekanina bez ładu i składu. Jeśłi spróbujesz to zaskoczysz się. To nie jest klikacz - im więcej tym lepiej. Taktyka gra ogromną rolę. To po prostu trzeba spróbowąc. Na papierze i filmach nie robi takie wrazenia jak na żywo, możesz wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellgate: London to porażka gdzie mu tam do wiedzmina, myślę, właśnie że wiedzimin zostanie następcą sagi baldurs gate, a nie tam słabiutkie NWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:58, killer18 napisał:

Ja ma PS3 ale musze przyznac ze panowie zrobili kawał dobrej roboty w kancu jakis polski produkt
został doceniony


Killer, mistrzu moj zloty. Przeciez Wiedzmin nie wykorzystuje miliona flopow, procesora cell i nie ma tak pieknej grafiki jak Heavenly Sword albo ten gosc co biega po dzungli. Jedynym slowy to szmira jakas a nie gra. I co to jest PC? Przeciez grac mozna tylko na hiper-uber-extra PS3.

A tak na serio. To z tego co widza i slysza moje oczy to narazie nie zapowiada sie na nic wiecej jak zaledwie dobry ACTION-rpg. System walki narazie nie przypadl mi do gustu. A o systemie questow i fabule narazie niewiele wiadomo. Tym bardziej dziwi mnie ten hurraoptymizm. Chociaz moze nie dziwi. Marketing robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:44, -=SiRMaReC=- napisał:

http://pc.ign.com/articles/809/809700p1.html

no wlasnie moze ktos z gramu poda jakis link do IGN gdzie jest napisane ze wiedzmin to najlepsza
gra RPG?

O tutaj:
Best Role Playing Game
Mass Effect
upss - to nie Wicher ?!?
Chyba że CDP miał na myśli to:
http://pc.ign.com/articles/804/804419p1.html
We get another look at one at action RPG you should pay attention to.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:48, HumanGhost napisał:

Na papierze i filmach nie robi takie wrazenia jak na żywo, możesz
wierzyć.


No milo ale tej gry jeszcze nie ma a juz jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:48, HumanGhost napisał:

> ale ta walka..ludzie czy was to nie rusza? to zaznaczania kursorem...te kółka?
> sorry ale jak jak to widzę zwyczajnie mnie odrzuca od gry...

Hehe jak byś zobaczył na zywo i sam powalczył to zmieniłbyś zdanie. Walka jest wciągająca i
realistyczna. G3 czy Two Worlds to przy niej marna siekanina bez ładu i składu. Jeśłi spróbujesz
to zaskoczysz się. To nie jest klikacz - im więcej tym lepiej. Taktyka gra ogromną rolę. To
po prostu trzeba spróbowąc. Na papierze i filmach nie robi takie wrazenia jak na żywo, możesz
wierzyć.


to że ja kupię to jest pewne, ale trzymam cie za słowo HumanGhost, jak mnie walka od gry nie odrzuci wtedy publicznie się tu pokajam i zwróce honor CDP ;)
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro jesteśmy już tak entuzjastycznie nastawieni, to może Polacy wygrają Euro 2012... Albo dołączą do G8... ;P

Jeśli ktoś mi kiedyś powie, że Polacy sa pesymistami, odeślę go do tego newsa.

@castlerock
Mi tam system walki nie przeszkadza. Lepsze to niż prypitywne klikanie a la h&s. Poza tym mozna będzie kierować postacią również za pomocą klawiatury, więc jak bardzo przeszkadzają ci te kółka, to chyba będziesz mógł się ich pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:47, dark raziel napisał:

dziwi mnie ten hura optymizm na temat gry, o której prawie nic nie wiadomo. Dajcie jakiś filmik
z gameplayem...

Jeżeli jakimś cudem przespałeś blisko 15 filmików z gameplayem, to już twój problem. O grze bardzo dużo wiadomo, wyszło już dosyć sporo wywiadów z twórcami gry w których ujawniono masę szczegółów.
Widać jak śledziłeś proces tworzenia gry.

Sama gra faktycznie zapowiada się nieźle, na pewno kupię. Wreszcie jakiś RPG od który nie jest bezmyślną siekaniną, i ma porządną fabułę tak jak pierwsze gry z tego gatunku. Nawet mój ulubiony Gothic stał się młócką.
Pozostaje poczekać jeszcze ze trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 14:54, rob006 napisał:

To skoro jesteśmy już tak entuzjastycznie nastawieni, to może Polacy wygrają Euro 2012... Albo
dołączą do G8... ;P

Jeśli ktoś mi kiedyś powie, że Polacy sa pesymistami, odeślę go do tego newsa.

@castlerock
Mi tam system walki nie przeszkadza. Lepsze to niż prypitywne klikanie a la h&s. Poza tym mozna
będzie kierować postacią również za pomocą klawiatury, więc jak bardzo przeszkadzają ci te
kółka, to chyba będziesz mógł się ich pozbyć :)


i w tym cała nadzieja, że da sie klawiaturą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flagship może się schować z Helgatem, no to ciekawe co sobie pomyśleli jak ogłoszono, że Wiedźminowi się należy ? I gitara, pierwszy projekt CDP RED i już wszyscy chcą go mieć, żyć nie umierać. To może by tak remake Polan albo co ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować