HumanGhost

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17694
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HumanGhost

 • Ranga
  Optimus Prime

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dawno nie byłem na forum gram. Wchodzę sobie przed chwilą i pierwsza reakcja: "Oszzz f*k, zapomniałem, że to teraz tak wygląda...". Skrzywiłem się i smutno mi się zrobiło. Coś się kończy, coś się zaczyna.
 2. Ale poważnie. Zmieńcie kolor czcionki na czarny a nie szary. Przecież od tego oczy bolą. Szara czcionka na białym tle. Masakra..
 3. No dobra, rozumiem brak innych skórek chęcią osiągnięcia spójności. Ale w takim razie dlaczego na białym tle treść postów jest szara? Nie ułatwia to czytania a wręcz przeciwnie - męczy oczy już po krótkiej chwili.
 4. Czemu wszystko jest takie wielkie? Czemu opcja dodania posta jest na samej górze a nie logicznie na końcu dyskusji? Czy można gdzieś zmienić skórkę na jakąś ciemniejszą?
 5. HumanGhost

  Diablo III - temat ogólny

  Ja po prostu otworzyłem głęboką szczelinę, wszedłem, wybiłem wszystko do końcowego bossa i tyle. Na U1.
 6. HumanGhost

  Diablo III - temat ogólny

  Pytanko do Was jako specjalistów: jaka broń dla Mnicha, jedno- czy dwuręczna? Bo ganiam z dwuręczną cały czas, ale mam wrażenie, że to jednak nie jest to co powinno. ;-)
 7. HumanGhost

  Diablo III - temat ogólny

  Weź kredyt, zmień dostawcę internetu, przeprowadź sie do mniejszego zad*pia. Gram w Diablo od premiery, wywaliło mnie może ze trzy razy tylko w pierwszym roku gry.
 8. HumanGhost

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Ja już w tym sezonie taki upadek zaliczyłem, że od tygodnia nie wsiadam na rower. Potłuczony jestem strasznie. ;-)
 9. HumanGhost

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Kupiłem Kands Venus. Rewelacja. Nie spodziewałem się, ze będzie aż tak dobra jakość. Żona wniebowzięta. :-)
 10. HumanGhost

  Divinity: Grzech Pierworodny - Temat ogólny

  Mam problem. Nauczyłem się czaru i pojawił mi się on na pasku. Niestety niechcący przeciągnąłem go poza pasek i teraz nie mam go nigdzie. Da się to naprawić czy przepadło?
 11. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Nieprawda. Tutaj trzeba wziąć pod uwagę kiedy Verne pisał swoje książki. I kto je wtedy czytał. Oczywiście takze dzieci, ale zaczytywali się nimi w większości ludzie juz w wieku co najmniej młodzieńczym. Gdyby powstały dzisiaj to pewnie można by rzec, ze są skierowane do dzieci. Ale z uwagi na epokę z jakiej się wywodzą to już nie powiedziałbym, że to dziecięca literatura. Choć dzieciom na pewno bym je czytał. :-)
 12. HumanGhost

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Poradźcie z wyborem roweru dla żony. Rama 17'''', koła 26'''', miejski/trekkingowy. Podstawowe rzeczy. Generalnie żona będzie jeździć tylko po mieście i nie potrzebuje, że tak powiem "full Alivio". Wystarczą jej zwykłe, dobrej jakości podzespoły żeby się nie rozpały po roku. Tourney styka. No i najważniejsze - im tańszy tym lepszy. Jak kupię za drogi to mnie zabije. ;-) Znalazłem Kands Venus Pro. Co sadzicie o tym rowerze?
 13. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Cykl Akty Caine''a. Mieszanka fantasy z s-f plus główny bohater, którego trudno nazwać dobrym. Trudno go nawet nazwać chaotycznym... Hmm.. w sumie to skończony sku...rczybyk. ;-) Cykl fantastyczny, niedługo zabieram się za ostatnia książkę.
 14. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Historia wciągnęła mnie bez reszty. Jestem teraz na "Ostrzu..". Rewelacyjny cykl moim skromnym zdaniem.
 15. HumanGhost

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Działa normalnie. Żadnych problemów. Żadnych programów od Apple nie mam. Lapek Lenovo.