Zaloguj się, aby obserwować  
Ania_Tomasik

World of WarCraft: Wrath of the Lich King

40 postów w tym temacie

Ten jest o blizzconie nie Wrathie. Osobiście średnio mi się to podoba, nic naprawdę nowego i fajnego. Ot nowe krainy, itemy, dungeony jedna profesja i jakieś hero class, którego się naroi jak BE i Draenei za początków BC. I tak mnie ciekawi ile oni na tym pociągną? W końcu chyba im się skończą bossowie (nie) do pokonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat o BlizzConie 2007 jednak troche sie rozni od oficjalnego tematu o drugim dodatku do World of WarCraft. W tym watku mozna sie wypowiadac na temat drugiego dodatku do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze jest temat ogólny o nowym WoWie ale... tak nietypowo sie zaczyna... o tym ze jest zapowiedziany 2 dodatek to ja wiem od 03.08.07... No ale moderator twierdzi ze jest ok to w porządku... Co do WoTLK to mam nadzieje ze porócz klasy mrocznego rycerza bedzie jeszcz jakaś rasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o tym już wspominał, ale jak myślicie czy DK będzie walczył z Hordą lub allymi dla Arthasa? Death Knighty to przecież nieumarli, a innych jak Forsaken nie kierowanych wola Lich Kinga w obu nacjach nie ma.. Trudno sobie wyobrazić DK pod wpływem Arthasa w Hordzie...Tym bardziej że zaczynaja od 70 czy jakiegos podobnego lvla. Fajnie by było dla odmiany posiekać trochę swoich, szczególnie że nie spodobał mi się prymitywny pomysł zabicia wszystkich najfajniejszych bohaterow WarCrafta3. I szkoda że w w BC o tym nie pomyśleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:50, mic02 napisał:

Nie wiem czy ktoś o tym już wspominał, ale jak myślicie czy DK będzie walczył z Hordą lub allymi
dla Arthasa? Death Knighty to przecież nieumarli, a innych jak Forsaken nie kierowanych wola
Lich Kinga w obu nacjach nie ma.. Trudno sobie wyobrazić DK pod wpływem Arthasa w Hordzie...Tym
bardziej że zaczynaja od 70 czy jakiegos podobnego lvla. Fajnie by było dla odmiany posiekać
trochę swoich, szczególnie że nie spodobał mi się prymitywny pomysł zabicia wszystkich najfajniejszych
bohaterow WarCrafta3. I szkoda że w w BC o tym nie pomyśleli.


A więc tak - DK będą zaczynać na poziomie 55 albo 60, będą należeć do hordy bądź sojuszu(buu...) a blizzard dalej będzie wyrzynał starszych bohaterów z warcraftów - w 2.3 Zul''jin, 2.4 - Kel''thuzad(który to już raz? a w dodatku będzie z powrotem). DK nie będą pod wpływem Arthasa - będą to buntownicy czy jakoś tak.

ppajak27: Nowych ras nie będzie... a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale podobno żeby dostać sie na wyspe northrend bendzie trzeba przejć jakieś dungeony to prawda???

niekturzy muwią że nie a niektórzy ze trzeba

a jaka jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować