Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz szósty

41 postów w tym temacie

gram.pl

Szósty raz z kolei przyszedł czas na wyróżnienie jednego z filmików, jakie pojawiły się ostatnio na gramowym kanale YouTube. W tym tygodniu wybór mógł być tylko jeden - w końcu 9 milionów graczy nie może się mylić...

Przeczytaj cały tekst "Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube po raz szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wreszcie minie ta era zachwycania się MMO ... Mnie tam na razie takie gry nie pociągają :P Jak już chcę pograć z innymi to wolę w dobrego FPS-a po sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wbijają w ziemię tylko pierwsze sekundy(ach te dudy :) ) potem już robi się przeciętnie... może to dla tego, że nie gram w WoWa bo nie mam na niego środków :)

O wiele większe wrażenie zrobił na mnie pokaz singla Starcrafta 2. Te znajome... głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z luzac(kiem). Pokaz Starcrafta 2 był zdecydowanie ważniejszy (dobra wiem że 9 mln ludzi się ze mną nie zgodzi). Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że CDP będzie wydawcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iiii tam, ekstaza nad WoWem trwa :P Ja mam inne pytanie, ale raczej do CDP - czemu ten topic wideo tygodnia jest ciągnięty bez przerwy a inne xciekawe projekty padły zanim na dobrze powstały? Kiedyś było choćby podsumowanie tego, co gracze dali na GSy, ale tylko raz :/ Powrócimy do tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby w końcu Diablo 3 a nie odcinają kupony od sukcesu WoWa. Z trzech uniwersów Blizzarda Diablo 2 jest najbardziej zaniedbane. No, ale w końcu tak samo było ze StarCraftem do czasu sequela... Bądźmy dobrej myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakiś czas temu pojawiło się info, że nowy dodatek do wowa będzie rozgrywał się w northrendzie, to skomentowałem to, że śmierdzi to zrzynką z GW:EN. Ktoś mi tam wypomniał, że northrend jest w świecie warcrafta nie od dziś. Ja o tym doskonale wiem. I o ile wtedy nie byłem w pełni przekonany...to po obejrzeniu tego filmu...no halo, płonący las? Mroźne regiony? Albo jakimś cudem oba studia wpadły na ten sam pomysł jednocześnie, albo ktoś tu od kogoś zerżnął...z tym, że ANet swój dodatek już dawno ogłosił.. i od dawna było wiadomo, co będzie mniej więcej zawierał... a jeszcze co do filmu...koszmarna muzyka w tle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gram.pl to ma zamiar wrzucic jakies filmiki z MP PES6 czy nie?
Fajnie jakbyscie wrzucili na tego Waszego YouTuba filmiki z meczow,i ogolnie z calej imprezy....co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik klimatowy, szczególnie ostatnie zdanie. Przybywajcie bohaterowie, przybywajcie w pełni waszej mocy... albowiem w ostatecznej godzinie wszyscy będą służyć jedynemu prawdziwemu królowi. I wagnerowski motyw muzyczny na koniec ;) trzeba im oddać robią dobrą i klimatową robotę. Ten dodatek w przeciwieństwie do TBC oferuje mniej, ale jakoś ten content wydaje mi się lepszy. Obawiam się jednego tylko... po premierze wszystkie postacie graczy będą zmieniać się w Death Knightów bo każdy będzie chciał wypróbować nową klasę :D ale będą jaja jak 90% populacji będzie na usługach Arthasa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować