Zaloguj się, aby obserwować  
CZACHO

Diablo 2-BattleNet - ban czy o co chodzi ??

28 postów w tym temacie

Powiem ci ze mozliwe ze i tak zrobie niebawem bo w koncu zostalo mi jedno konto. Koles sprawdzal i wszystko smiga. Szkoda tylko ze na HC skasowali mi konto. Mialem na prawde fajne itemki, jeden ring byl wypasik i mialem tam barba na juz prawie 84 lvlu i bylem na 2xx miejscu w Europie. Mialem z BO prawie 4000 zycia. Ogolnie mowiac nigdy lepszego barba nie mialem - po prostu byl niezniszczalny!. Szkoda, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 1.11 blizzard banuje za użycie jakichkolwiek programów "współdziałających" z diablo, oprócz jednego bota, ale ten na classicu się nie przyda.
Banują tylko cdkey do classic d2, ten z lod zostaje niezbanowany, także wystarczy postarać się o zapasowy do zwykłego. CDkey odbanują po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:26, luk256 napisał:

CDkey odbanują po miesiącu.


Jeśli to była pierwsza i ostatnia wpadka. Bo 2 razu już nie będzie i wtedy na zawsze zostanie zablokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok facet to ja ci napisze tak :) grales na zlym mh :) jest 1 100% pewny ze bana nie zlapiesz :) (8) oznacza uzywanie programow 3. Mialem tak na poczatku nowego rankingu:( 30 dni masz z glowy :) pozdro.

aaa i jak nie wiesz jakich programow uzywac to spytaj sie na lol-1 ;p tam czasem madre zeczy pisza :)

Co do tego ze diablo umarlo moge powiedziec tylko: MUAHAHAHAHAH czlowieku wiesz ile noobkow pojawilo sie na Bn z tekstami "dopiero dostalem Diablo plx plx daj free" lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze sie nie mylisz i ze po miesiacu bede mogl znowu grac. Mysle ze na razie nie bede uzywal zadnego programiku, ale sadze ze i tak znow sprubuje kiedys jakiegos :). Starych nawykow ciezko jest sie pozbyc. Bardzo ulatwia gre MH-jesli sie mefuje to robi sie to zazwyczaj 2 razy szybciej bo nie trzeba szukac przejscia, a jak cisniesz CSy to widzisz gdzie ile jest potworow i nie bedzieszmial RIPa bo nie wjebiesz sie w sam srodek :)
Sam juz nie wiem czy pedzic do sklepu po nowe D2 czy jak. Jakby bylo za 50 zl to bym kupil ale zdaje sie ze jest jeszcze troche drozsze.
A jak drugi raz cie zlapia na chatowaniu i dostaniesz 2 raz bana to dostajesz go dozywotnio na cdkey czy na IP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować