Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.03 do Age of Empires III na naszym serwerze

18 postów w tym temacie

Domek

Na serwerze gram.pl umieściliśmy najnowszą poprawkę do polskiej wersji Age of Empires III. Usuwa ona błąd, pojawiający się nieraz podczas wchodzenia do rozgrywek sieciowych i powodujący rozłączanie graczy. Jako że patch ten występuje w naturze w aż dwóch wersjach, dla porządku umożliwiające pobranie go odnośniki przeniesione zostały do rozwinięcia informacji.

Przeczytaj cały tekst "Patch 1.03 do Age of Empires III na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE!

Jak dobrze wreszcie spojrzeć na strone i widzieć to co od dawna chce sie zobaczyć :)) Dzięki CDP za prezent na gwiazdke :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji patch 1.01 do 1.03 pojawia się komunikat o błędzie w pliku sound. Gra zostaje uaktualniona do wersji 1.03 ale nie mogę grać online ponieważ każda rozgrywka ma błąd CRC. Co można z tym zrobić ?
Przeinstalowania gry i patcha nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:39, kwaczalar napisał:

Przy instalacji patch 1.01 do 1.03 pojawia się komunikat o błędzie w pliku sound. Gra zostaje
uaktualniona do wersji 1.03 ale nie mogę grać online ponieważ każda rozgrywka ma błąd CRC.
Co można z tym zrobić ?
Przeinstalowania gry i patcha nie pomogło.

Moja intuicja: jakies przeklamanie na laczach przy sciaganiu patcha. Sciagales jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować