• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Xaia

FEAR rozdzielczość

Pytanie

Witam. Kupiłem grę F.E.A.R dzisiaj i zainstalowałem. Odpaliłem grę zadowolony z zakupu i pomyślnej instalacji, wszystko przebiegło ok. Jak zawsze na początku gry kliknąłem na Ustawienia i Grafika i co mnie zdziwiło nie było tam rozdzielczości 1280x1024. Mój monitor tylko na takiej rozdzielczości idealnie współpracuje z kartą graficzną.
Mam ProLite E435S iiyama, a karta graficzna to GeForce FX 6600 GT 128 MBB 3DDR. Jest możliwość ustawienia takiej rozdzielczości jaką wymagam czy gre już mogę odstawić na półkę ? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dlaczego masz odstawiac gre na polke?Ja gralem na duzo mniejszej rozdzielczosci i na slabszej karcie graficznej i nie narzekam.Pewnikiem jest,ze w tej grze chodzi o klimat i ai przeciwnikow a nie grafike - to sprawa drugorzedna.Jesli zas chodzi o sprawe techniczna to sie nie wypowiadam,bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak ale ja tylko właściwie dla grafiki i efektów tą gre kupiłem. Chciałem dodać iż mam PCI Express i stery te nowe nie zbyt poprawnie chyba chodzą z moją kartą. Ale jak to wina przez stery to je zainstaluje. Prosze o odp kogoś kto wie na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zadalem sobie trud i poszukalem w google czy jest mozliwosc grania na podanej przez ciebie rozdzielczosci i faktycznie jest,natomiast nie moge znalezc genezy problemu na twoim sprzecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zainstalowalem najnowsze stery do karty 81.95 i pokazała mi się rozdzielczość 1152x864 czy coś takiego. ściągam jescze patcha. Ale nadal nie ma 1280... Ciekawe jaki teraz poziom trzeba przejść aby dodstać ten bonus. Te gry coraz bardziej są skomplikowane. Dzięki Frozen- za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CChciałbym tylko wiedzieć jaki masz wypaśny sprzęt żeby uruchomic w takiej rozdzielczości ( bo ja na identycznej karcie z 512MB ramu i athlonem 64 3000+ to tak w 800x600 lub 1024x768 pociągne i to nie na max detali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To powiedz Therror proszę co zrobiłeś aby taką rozdzielczość ustawić ? Czy to dzięki temu Patch''u można ustawić ? Bo ja mam to samo co ty masz (sprzęt) :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2005 o 21:35, Xaia napisał:

To powiedz Therror proszę co zrobiłeś aby taką rozdzielczość ustawić ? Czy to dzięki temu Patch''u
można ustawić ? Bo ja mam to samo co ty masz (sprzęt) :].

Tak jakbyś miał LCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2005 o 21:35, Xaia napisał:

To powiedz Therror proszę co zrobiłeś aby taką rozdzielczość ustawić ? Czy to dzięki temu Patch''u
można ustawić ? Bo ja mam to samo co ty masz (sprzęt) :].


Nie wiem :]. Pamiętaj, że jak zainstalujesz najnowsze sterowniki musisz od nowa wgrać DirectX. A może to wina sterów monitora?

Mam LCD 17" Samsung 713N i np. w demie Battlefield 2 mogę maksymalną rozdielczość wybrać 1280x960 72Hz, choć mój monitor może bez problemów wyświetlać 1280x1024 75Hz

Niestety nie udało mi się rozwiązać tego problemu :/. Myślę, że twój jest podobny i ma podobną przyczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie da sie ukrc ta grra na rozruch na pelych getalach potrzebuje czegos poteznego a po kupnie nowch czescie sdo blaszaka mianowicie GeForca 6800gs 1024MB ram proc AMD athlon 3200+ BOX i to wszystko wlozone do ASUS A8N-SLI delux .No i na takim sprzeciem moglem puscic na absotutnie maxymalnych ustawieniach i przy najwyzszych rozdzielczosciach i przy wlaczonych wszystkich efektach jakie tyllko ma ta gra : ) chodzilo 50 klaten na sekunde 55 w porywach 60 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zobacz czy nie masz czasem ustawionych ustawien grafiki pod wzgledem sprzetu jaki masz (autodetect). ja moglem ustawic jaka tylko chcialem rozdzielke na demie F.E.A.R.A. mam R9500 64MB :] a jak nie znajdziesz w opcjach poszukaj pliku config i tam moze zmienisz rozdzielczosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować