Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

constantine - problem!!!!!!!

26 postów w tym temacie

gram w tą gre od kilku dni i mam problem z misją w pralni a mianowicie mam wyłączyć generator żeby odciąć prąd z kabla który znajduje sie w wodzie. ale jak mam wyłączyć ten generator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # nie pisz pod rząd 2 postów :P
2 # mhmm.... poszukaj poradników np. na gry.wp.pl
3 # możesz też na p2p poszukać solucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem calego constanitna ale nie znalazlem wszystkich czarow. nie musisz wylaczac generatora, wejdz po prostu do wody, nie podchodz do kabli, pojawi sie ze mozesz przejsc do piekla, przenosisz sie i lecisz daleej, cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
zaczołem grac w grę Constantine i nie mogę poradzic sobie w jednym miejscu, dochodzę do miejsca Piwnicy Elriu, gdzie zdobywam Włócznie (po uprzednim rozszyfrowaniu zaklęcia) w tym momencie pojawia się potwór składający się z szczurow itp, w notatniku jest napisane aby użyc czaru Egzorcyzm jednak nie mogę go użyc. Jeśli Ktoś wie jak to zrobic to proszę o pomoc.
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre Constanitine , lecz nie moge jej włączyć.
Gdy ją włączam wyskauje mi mały biały kwadracik na srodku pulpitu a poźniej komunikat "Problem z Cosntantine.exe" Mój sprzęt spełnia wymagania gry.
Zainstalowane mam wszystkie sterowniki.
Czy mam ją reklamować i wysłać do CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:41, ZSRR-Fighter napisał:

Mam gre Constanitine , lecz nie moge jej włączyć.
Gdy ją włączam wyskauje mi mały biały kwadracik na srodku pulpitu a poźniej komunikat "Problem
z Cosntantine.exe" Mój sprzęt spełnia wymagania gry.
Zainstalowane mam wszystkie sterowniki.
Czy mam ją reklamować i wysłać do CDP


Napisz do pomocy technicznej, albo poszukaj rozwiazania, moze ktos mial podobny problem co Ty? Tu masz linka gapciu :) ---> http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:50, ZSRR-Fighter napisał:

Gapciu???
Szukalem.
Jesli Ty nie wiesz to po kiego grzyba piszesz tego posta?? Zaśmiecasz wątek.. Kapciu


Widzisz każdy chce Ci pomóc a ty tej pomocy nie chcesz ja podałem Tobie linka tutaj a kolega podał tobie do pomocy technicznej a Ty go ganisz tak się nie robi trzeba być miłym zachowuj się tak dalej a nikt Tobie nie pomoze:( Pozdrawiam Przepraszam za offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze... Jakbym chcial napisac do pomocy technicznej i otrzymac odpowiedz w stylu "Zainstaluj ponownie gre" lub "Zresetuj komputer" to bym zapewne napisal. Ale skorzystalem z forum i mialem nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto mial podobny problem. Nie rozumiem po co nabijacie liczbe tych postow... Ja naprawde potrafie czytac i wiem ze jest mail do pomocy technicznej.
Dziekuje i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto napisze i bedzie wiedzial o czym pisze.

Przecież jestem miły... Tylko szukam czegos konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:59, ZSRR-Fighter napisał:

Prosze... Jakbym chcial napisac do pomocy technicznej i otrzymac odpowiedz w stylu "Zainstaluj
ponownie gre" lub "Zresetuj komputer" to bym zapewne napisal. Ale skorzystalem z forum i mialem
nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto mial podobny problem. Nie rozumiem po co nabijacie liczbe
tych postow... Ja naprawde potrafie czytac i wiem ze jest mail do pomocy technicznej.
Dziekuje i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto napisze i bedzie wiedzial o czym pisze.

Przecież jestem miły... Tylko szukam czegos konkretnego


1. Nie nabijam sobie postów bo to nie jest moim celem chcę pomagać
2. Nie jesteś miły chociaż byś podziękował za próbe pomocy
3. Podając Ci ten link do tej strony myślałem, że ludzie którzy mieli taki problem z tą grą to prędzej dotrą do tego po tytule posta.
4. Bądz bardziej otwarty na pomoc nie jesteśmy Twoimi wrogami chcemy Ci pomóc ale ......
Koniec z offtopiciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba niestety użyć wszystkiego co masz ( dobry jest krzyżownik i święta strzelba ) + można używać ochrony i kruka burzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją w pralni. Wydaje mnie się że dotarłem już do wszystkich notatek itp. Gdzie znajduje się pracownia i jak odłączyć zasilanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować