Zaloguj się, aby obserwować  
konarion

Kohan i Kohan II - Temat Ogólny

11 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 16:51, konarion napisał:

Jest to temat o bardzo fajnej według mnie strategi. Wyrażajcie swoje opinie, uwagi itp.

Przystopuj, jak masz zakładać tematy, to, napisz coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Pamiętam jak pod koniec 2002 roku do CD-Action została dodana gra kohan. Byłem wtedy jeszcze lekko żółtodziobem co gier i nie orientowałem się w nich tak jak teraz. Po kupieniu CD-Action myślałem sobie co to jest ten kohan. Zainstalowałem i baaardzo mi się spodobał. Grałem w niego dobry miesiąc. Druga część kohana była już mniej ciekawa ale też się miło grało.

Takie tematu nie znalazłem więc postanowiłem założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem Kohana 2 z Play''a, myślałem że to jakaś lipa... i wciągneło mnie na troche:)
Grafika może nie zachwyca, ale dzięki temu pójdzie nawet na słabych kompach:)
Szkoda że nie tej gry po Polsku, bo trudno mi sie troche połapać o co chodzi w misjach:/ ALe fajne w tej grze jest to że jest tylko jeden surowiec - złoto - i nie trzeba męczyć sie i szukać jakiś śmieci żeby zbudować budynek, tylko czekamy chwile, złoto napływa, i już:)
Polecam tą gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w którąś część (nie pamiętam dokładnie), bardzo fajna była mimo że lekko prymitywna i po angielsku :). Na pewno warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ż ewiem z kąd ten temat... W piśmie (tu cenzura) pojawił się ostatnio i to po angielsku. Zna ktoś link do spolszczenia bo mi się szukać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem palya,zagralem w kohana 2 przeszlem calego.kumpel powiedzial mi ze jedynka lepsza.Wie ktoś skąd ściągnąc pierwszą częśc gry.Proszę o pomoc.
PS:Kohan 2 nie pojdzie na kartach GF 2 mx i 4 mx bo wymaga piksel shadel w wersji 1.1 i vertex 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy w tej grze występuje jakaś zasada "papier-kamień-nożyce" w przypadku typów jednostek? Np konnica zadaje większe obrażenia miecznikom, pikinierzy większe obrażenia konnicy, a miecznicy większe obrażenia pikinierom. Nigdzie nie mogłem znaleźć jakichś bardziej szczegółowych informacji na temat jednostek w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować