Zaloguj się, aby obserwować  
wsaadman

Tony Hawk's: Proving Grounds

12 postów w tym temacie

Siema! Zakładamtemat o nowej grzez serii Tony Hawk''s. Jestem maniakiem tych gier, więc z niecierpliwością czekam czy wyjdzie również na PC! Jak wiecie THP8 nie wyszedł, szkoda:( Na teaserze ze strony tej gry, zobaczyłem tylko loga: DS, PS,Xbox:( mam nadzieję, że producenci zapomnieli dodać po prostu logo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:16, AdiN2 napisał:

Wielka szkoda że THP8 nie wyszło na PC i z Proving Grounds pewnie będzie tak samo ;((

I dla tego zbieram na chociaż PS2:) U mnie na chacie będzie PC i konsola. AHA ma wyjść jeszcze na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:12, W.S.A.D napisał:

Siema! Zakładamtemat o nowej grzez serii Tony Hawk''s. Jestem maniakiem tych gier, więc z niecierpliwością
czekam czy wyjdzie również na PC! Jak wiecie THP8 nie wyszedł, szkoda:( Na teaserze ze strony
tej gry, zobaczyłem tylko loga: DS, PS,Xbox:( mam nadzieję, że producenci zapomnieli dodać
po prostu logo;)

O braku loga "przez pomyłkę" możesz zapomnieć. Skoro tam go nie ma, to znaczy że gry na PC w planach nie ma i raczej nie będzie. Jak dla mnie wielka szkoda bo jestem miłośnikiem serii Tony Hawk''s. I coś ode mnie - jak możesz zapodaj link do tego teasera i jakieś większe info. Może screeny jak już zakładasz temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Neversoft i Activision zakończyli serię na kompy(od zawsze th na nie wychodził!) THUG2 i THAW. Spodziewałem się czegoś lepszego. Może się jeszcze rozmyślą i dadzą na PeCeta. Wiecie, zę THUG2 i THAW były naj;epsze z klimatu, a tak to tylko trochę noweko wprowadziły(chodzienioe, wlepki, tworzenie tricków, backflipy)Nawet THUG2 Remix wyszedł tylko na PSP! Paranoja.!!11!!!111!!!1111!!!11111!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 09:49, W.S.A.D napisał:

Wiecie, zę THUG2 i THAW były naj;epsze z klimatu


Najlepsze częściu to THPS 1(dla twardzieli, przeszedłem jedną postacią na 100% na N64:P), THPS2(chyba najlepsza część w całej serii) i THPS3(cała gra 100%-> wszystkimi postaciami wszystko, na Gamecube, też dobra część, ale niektóre rzeczy miały mało wspólnego z rzeczywistością)
A THPS4, oba THUG''i i THAW to już bardziej mi Jackass''a przypominają niż Tony Hawk''a (straszny nacisk na Bam''a Margerę i jego kumpli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 10:01, Ufo2 napisał:

> Wiecie, zę THUG2 i THAW były naj;epsze z klimatu

Najlepsze częściu to THPS 1(dla twardzieli, przeszedłem jedną postacią na 100% na N64:P), THPS2(chyba
najlepsza część w całej serii) i THPS3(cała gra 100%-> wszystkimi postaciami wszystko,
na Gamecube, też dobra część, ale niektóre rzeczy miały mało wspólnego z rzeczywistością)
A THPS4, oba THUG''i i THAW to już bardziej mi Jackass''a przypominają niż Tony Hawk''a (straszny
nacisk na Bam''a Margerę i jego kumpli)

Jedynka to nie Tony Hawks Pro skater, tylko Tony Hawk''s skateboarding. Według mnie najlepsze są THPS3, THPS2 i..... THPS4- Jako jedyna wprowadziła prawdziwą rewolucję z jazdą dowolną.(Chociaż bartdziej Hardkorowa były te starsze gdzie trzba bło wymieścić się 2 3, 2 minuty:) pozostaje jeszcze tryb klasyczny w nowszych. Naj lepiej w Multiplayer grało mi się w THUG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować