kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Właśnie wróciłem ze szkoły i kupiłem sobie CDA. Nowy numer jest bardzo smakowity jest CDP Insider już, o Wiedźminie książeczka, plakat i school to back. I to opakowanie z Wiedźminem chyba sobie je zostawię.
W tym miesiącu się postarali, warto kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:04, juke napisał:

Właśnie wróciłem ze szkoły i kupiłem sobie CDA. Nowy numer jest bardzo smakowity jest CDP Insider
już, o Wiedźminie książeczka, plakat i school to back. I to opakowanie z Wiedźminem chyba sobie
je zostawię.
W tym miesiącu się postarali, warto kupić. :)


THX za info napewno kupię ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest w domku CDA. Tata wywiązał się z obietnicy i kupił. U mnie na szczęście wszystko jest. Ale dla Damian14BO wyrazy współczucia...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:37, Doktor14 napisał:

Ale dla Damian14BO wyrazy współczucia...

Nie no, bez przesady... Ale mogę coś zrobić, by naprawić ten błąd?? Np. wysłać (na ich koszt oczywiście) do redakcji / Bauera wszystko, co mam w tym numerze, a oni mi odeślą to razem z płytką? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:32, Damian14BO napisał:

No i mam negatywa na CDA... w moim numerze brakuje płytki :/ A tak chciałem pograć w GII i
GTI.


Toż to skandal jakiś!!!
Żeby do najlepszego pisma o grach zapomnieli płytki dodać. No cóż współczuje Ci ale w tym przypadku nic się nie da zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:40, Damian14BO napisał:

> Ale dla Damian14BO wyrazy współczucia...
Nie no, bez przesady... Ale mogę coś zrobić, by naprawić ten błąd?? Np. wysłać (na ich koszt
oczywiście) do redakcji / Bauera wszystko, co mam w tym numerze, a oni mi odeślą to razem z
płytką? ;]


Jeżeli wraz z czasopismem nie masz płytki, zgłoś się do miejsca gdzie je kupowałeś, coverek na 100% dostaniesz.

BTW: jest w tym numerze Insider? Jeżeli tak, to kto jest rozgramiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:50, Adamzzz napisał:

Jeżeli wraz z czasopismem nie masz płytki, zgłoś się do miejsca gdzie je kupowałeś, coverek
na 100% dostaniesz.



A skąd sprzedawcy będą wiedzieć że tam nie było płytki. Mogą sobie pomyśleć że wyciągnął ją i przyszedl po druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jak zawsze kupuje CDA w kiosku to proszę o rachuneczek i wrazię czego gdy czegoś bakuje lub nie działa wracam do kioski i proszę o wymianę. A gothic II i NK jest świetny :D
A numer jest tak samo świetny jak Gothic 2. Świetne recki i zapowiedzi numer udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby może tak pomyśleć, ale nie pomyślała ;)
Zaniosłem jej CDA bez płytki, ona dała mi z płytką- znam tą panią, ona zna mnie i wie, że nie jestem jakimś oszustem. Zadzwoniłem też do działu reklamacji, i dowiedziałem się, że jeśli nie dostałbym płytki w sklepie, miałbym wysłać do nich maila z adresem, a oni wyślą mi płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no CDA mnie zaskoczył :D Gothic + dodatek ! Tym razem to się naprawdę postarali nie ma coo :P Kupię go specjalnie żeby mieć kopię zapasową gothiców bo mój dodatek jest cały porysowany :/ A od kiedy on jest w kioskach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:40, Damian14BO napisał:

> Ale dla Damian14BO wyrazy współczucia...
Nie no, bez przesady... Ale mogę coś zrobić, by naprawić ten błąd?? Np. wysłać (na ich koszt
oczywiście) do redakcji / Bauera wszystko, co mam w tym numerze, a oni mi odeślą to razem z
płytką? ;]


Myślę, że najpierw powinieneś odwiedzić stronę 12 w CDA. Tam są warunki reklamacji płyt DVD. Co prawda ty jej nie masz, ale jeżeli napiszesz pod adres e-mail tam podany, albo zadzwonisz pan Matusik powinien coś poradzić xDxDxD

Adamzzz - A ja właśnie myślę, że nie dostanie na 100%. Przecież, np. kiosk jest tylko pośrednikiem w sprzedaży.
Powinien raczej napisać do działu zajmującego się reklamacjami...
A co CD Projekt Insidera to owszem jest. A rozgramiony jest RX-8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale macie zastrzeżenie na większości pism, że jeśli nie ma płytki - skontaktuj się ze sprzedawcą. Pośrednik czy nie - może być winny na brak covera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się czasami czy da radę zdobyć archiwalny numer z Gothic`iem ? Bo do kolekcji crpg brakuje mi między innymi tej gry :) a z CDA bym taniej zapłacił niż z EK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się