kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 21:01, Agntx napisał:

...


ja tam nakleiłem moją naklejkę z wiedźminem na samochód który stał na czerwonym świetle bo i tak nie kupię tej gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]
No nareszcie normalna odpowiedź a nie opluwanie się, jaki to Wiedźmin jest przewspaniały.
1) Podkładko - kalendarz: to zmienia postać rzeczy. Byłem pewny, że to będzie jedna podkładka
2) Nikt mi broni nie przykłada, ale siłą rzeczy jestem zmuszany do oglądania Witchera w każdym miejscu i czasie
3) No niestety, to marketing. I nic się z tym nie da zrobić.
4) Tak, w RPGach obecnie mamy zastój.
5) To z tym rokiem to była taka przenośnia, nie należy tego brać dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą myszkę to będzie bosko :D Byle ta myszka będzie z wejściem USB to już będę wniebowzięty. Po odszyfrowaniu tych puzzli myślałem że dadzą podkładkę pod mysz z Wiedźminem. Ale...
1. Wątpię, żeby dali mysz. Książeczki i podkładki pod mysz przejdą, ale w myszkę - szczerze wątpię (chyba żeby płyty nie dali...).
2. Nawet jeśli dadzą mysz, to niestety jak się można domyślać, to nie będzie mysz dla pr0 pwned ownerów. Będzie to jakaś kiepskawa mysz z kulką, kablem i dwoma przyciskami. No ale liczy się gest...

Jak będzie mysz - to będzie fajnie. Jak dadzą podkładę pod mysz to przynajmniej nie będę musiał tej z Wiedźminem ze sklepu gram [narazie] ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:10, Darkstar181 napisał:

To ma być podkładko-kalendarz, a więc oznacza to, że będą jeszcze inne postacie
z gier.

Yyy... eee... a jak to ma działać?? Bo nie sądzę, że będzie to z elektronicznym wyświetlaczem, który co miesiąc bedzie zmieniał obrazek xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]
AAAAAA!!! RATUNKU!!! Co wyście sobie obzdurali z tą myszką? Na forum CDA jest oficjalnie napisane, że takiego gadźetu NIE BĘDZIE! Przestańcie wierzyć w cuda jak małe dzieci. Żadna mysz na świecie nie kosztuje 1zł, no chyba, że papierowa albo żywa ;)

@up - To będą albo pojedyncze kartki albo książeczka. Nie żadne wyświetlacze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie chodzę zbyt często na to dziwne IMO forum. Chodzę tylko na stronę główną, a że żadnego newsa tam nie było to się nie zagłębiałem. Swoją drogą, napisałem w moim poście powątpiewanie na ten temat, a nie "w CDA na pewno będzie super wypaśna myszka, zaraz go kupię yeah!", więc nie musisz od razu wrzeszczeć, no chyba że tak bardzo myszy nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś przeczytac kilka postów zanim napiszesz swojego... wiedziałbyś że kalendarz będzie "na temat" dwunastu gier (1 na miesiąc) a Wiesiek jest jedną z nich, a nie jedyną. Pozdro (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:36, kapistar1 napisał:

Wybacz, ale nie chodzę zbyt często na to dziwne IMO forum. Chodzę tylko na stronę główną, a
że żadnego newsa tam nie było to się nie zagłębiałem. Swoją drogą, napisałem w moim poście
powątpiewanie na ten temat, a nie "w CDA na pewno będzie super wypaśna myszka, zaraz go kupię
yeah!", więc nie musisz od razu wrzeszczeć, no chyba że tak bardzo myszy nie lubisz...


No sorry, trochę mnie poniosło, bo kilka stron wyżej jakieś napalone małolaty na prawdę uwierzyły w to, że będzie myszka. A co do forum CDA - mam podobne zdanie. To tylko wylęgarnia lizodupców i udawanych nie-spamerów. Rzadko kto tam rzeczowo i na temat pisze, dlatego jest tyle banów. Czyżby tylko tacy byli czytelnicy CDA? Nie, to nie prawda. Tam udzielają się same dzieci NEO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się łudzić. Myszki nie dadzą a jeśliby dali to będzie to totalny badziew którego lepiej nie podłączać bo i tak się rozwali. Będzie się nadawał tylko do położenia na półeczkę lub do śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrz znowu Cię poniosło... stary, łyknij coś na uspokojenie ;D Kogo nazywasz małolatami? Wiele osób miało (no ok, straceńczą :P) nadzieje na myszke, co nie znaczy że są jacyś nie teges, no nie? :p Poza tym ktoś napisał że będzie myszka, i stąd te nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, już ok. Ale co do tego kalendarzo-podkładki[...] to mam nadzieję że będą tam najlepsze tytuły tego [2007] roku. Bo jak mi tam wcisną jakieś badziewia które CDPowi za bardzo nie schodzą i muszą je jakkolwiek reklamować to się trochę wku...rzę. A jeśli dają foty z gier które dopiero mają wyjść w 2008 to nie za dobrze, bo potem się okaże że ta gra to jednak nieciekawa szmira, druga spóźnia się z premierą o 3 miechy itd. Swoją drogą, mogli urządzić chociaż jakieś ankiety na ulubione gry na tej swojej "stronie" i dać te co mają najwięcej głosów albo coś w tym stylu. No... ale nie będę już teoretyzował. Zlookam po prostu ten nowy numer jak sobie go już kupię i najwyżej ten genialny kalendarzo... snif, tą podkładkę wcisnę do jakieś szuflady i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:46, Blackbeard napisał:

No patrz znowu Cię poniosło... stary, łyknij coś na uspokojenie ;D Kogo nazywasz małolatami?
Wiele osób miało (no ok, straceńczą :P) nadzieje na myszke, co nie znaczy że są jacyś nie teges,
no nie? :p Poza tym ktoś napisał że będzie myszka, i stąd te nadzieje...


No muszę chyba zacząć coś zajadać, jakieś Relanium by się przydało, bo bardzo lubię się do jakiegoś drażliwego tematu przyczepić i nie puszczać do końca. No ale taka moja natura. Co do małolatów - takim mianem określam wszystkich na tym forum, nawet siebie (20 lat to przecież jeszcze gówno) bo w końcu tylko tacy tu się udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, już może skończcie z trochę nie na temat dyskusją :P (tylko nie naskakujcie na mnie! :P)
wracając do tematu, jakoś ciężko się na forum cda dostać, czyżby się przecieki zaczęły (jeśli nie nie bijcie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:02, pizmak666 napisał:

dobra, już może skończcie z trochę nie na temat dyskusją :P (tylko nie naskakujcie na mnie!
:P)
wracając do tematu, jakoś ciężko się na forum cda dostać, czyżby się przecieki zaczęły (jeśli
nie nie bijcie)?


No nie wiem, piszesz tak, jakbyś tam wpadł pierwszy raz. Mi forum CDA od początku i zawsze wchodzi parę dobrych minut niezależnie od pory dnia, czasem jest lepiej i dlatego aktywnie tam nie uczestniczę w dyskusjach. Wszyscy na to narzekają ale cóż poradzić. Ponoć forum wrzucili jakiś czas temu na nowy serwer xD ale różnicy kompletnie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, wpadam tam regularnie i znowu wlazłem z zamiarem poczytania, ale wczytywało mi się dłużej niż zwykle, więc sądziłem że coś się dzieje...
no i rzeczywiście, różnicy nie widać.
a wiadomo kiedy w końcu przerzucą się na nową stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:09, pizmak666 napisał:

nie, wpadam tam regularnie i znowu wlazłem z zamiarem poczytania, ale wczytywało mi się dłużej
niż zwykle, więc sądziłem że coś się dzieje...
no i rzeczywiście, różnicy nie widać.
a wiadomo kiedy w końcu przerzucą się na nową stronę?


Nic mi na ten temat nie wiadomo, redaktorzy wypowiadają się, że "when it''s done". A tak na marginesie... ta strona jest skopana jak mało która. Już ta stara jest lepsza, choć absolutnie tragiczna. Dziwię się, że mają takich kiepskich webmasterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obydwie są do dupy i wyglądają totalnie nie profesjonalnie. moja klasowa strona wygląda lepiej...
co prawda tamta nowa jest od dawna nie zmieniana ani nic, może będzie lepiej. chociaż nie chce mi się w to wierzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się