Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Książę Półkrwi - film

26 postów w tym temacie

[Z mojego punktu widzenia 18-letni chlopak to jeszcze nie mezczyzna(sam mam 17). Z wiekiem 18 lat zaczyna sie dorosle zycie ale nie oznacza to ze jest sie mezczyzna.] Wracajac do watku mam nadzieje ze 6 czesc bedzie lepsza od Zakonu Feniksa. ZF niestety nie przypadlmi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W filmie "zakon feniksa" brakuje wielu watkow lub malych szczegołów z ksiazki.Ale trudno jest zmiescic 900+ w filmie nie przekraczajacym nawet 3 godz.....i w przypadku księcia mysle ze nie bedzie inaczej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 22:15, Nester napisał:

W filmie "zakon feniksa" brakuje wielu watkow lub malych szczegołów z ksiazki.Ale trudno jest
zmiescic 900+ w filmie nie przekraczajacym nawet 3 godz.....i w przypadku księcia mysle ze
nie bedzie inaczej ;(


Czra ognia ma prawie tyle samo co książe i moim zdaniem film był dosc szczegółowy, co prwda nie ma to jak książka, ale nie był najgorszy. Ja uważam że książe będzie dużo lepszy od zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie racje. w zakonie feniksa bylo zbyt mal watkow i ktos kto nie przeczytal ksiazki poprostu nie wie o co chodzilo. Tak bylo z moim bratem, nie ktore rzeczy musialem mu dopowiadac w trakcie filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować