Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - betatest

56 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 11:05, szymon121212 napisał:

Kupiłem GWnightwall i mi się nie spodobał


Nightwall? to pewnie jakaś ruska podróbka. nic dziwnego, że Ci się nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe zamiast zmierzch to sciana nocy ;P, ale wracajac do gwen, swietny dodatek, fabularnie chyba najlepszy, poki co jestem juz po misjach dla asur i nornow i naprawde jestem pod wrazeniem, druga sprawa to krajobrazy swietne :D, pelno nowych screenow, bo sie nie moglem oprzec ;D. No i te ekrany logowania cudo. Warto bylo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale GWEN to kicha, nie polceam nikomu... dodatek jest ze tak powiem naciaganiem klienta na kase.
FAbuła moze i ciekawa, ale tak krótka ze szybciej da sie tylko przejsc Half lifa na hardzie:)
Heros ladni i nic po za tym.. wystarczy wskoczyc na forum i widac co ludzie naprawde mowia o tym DADATKU...
jesli dalej NCsoft bedzie szlo tym torem to dlugo nie pociagna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 11:44, coenus napisał:

Sorry ale GWEN to kicha, nie polceam nikomu... dodatek jest ze tak powiem naciaganiem klienta
na kase.
FAbuła moze i ciekawa, ale tak krótka ze szybciej da sie tylko przejsc Half lifa na hardzie:)

Heros ladni i nic po za tym.. wystarczy wskoczyc na forum i widac co ludzie naprawde mowia
o tym DADATKU...
jesli dalej NCsoft bedzie szlo tym torem to dlugo nie pociagna...


Osmiele sie stwierdzic ze chyba nie miales okazji zagrac w dodatek ;> pozatym co kogo obchodzi co ludzie mowia ? kazdy ma swoj indywidualny gust! i jednemu moze sie podobac to co dla innej osoby bedzie totalnym dnem!
A czego Ty sie spodziewales po DODATKU ? chce podkreslic ze jest to tylko DODATEK a nie nowa kampania ;] Moze i nie jest za dlugi ale napewno interesujacy dla fanow GW.Moim skromnym zdaniem ten DODATEK ma lepsza fabule niz cala reszta pelnych kampani ;]
I nie porownuj Half-Lifa z GW bo to dwie calkiem rozne gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a ja powiem że GW to nie MMO (no może jedynie w miastach ;P), hmmm... grałem kiedyś w triala, w CDAction był no i coż nie wypaliło... sam nie wiem czy coś ze mną nie tak czy po prostu gra nie dla mne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 22:24, SoieR napisał:

...a ja powiem że GW to nie MMO (no może jedynie w miastach ;P), hmmm... grałem kiedyś w triala,
w CDAction był no i coż nie wypaliło... sam nie wiem czy coś ze mną nie tak czy po prostu gra
nie dla mne.



GW jest MMO :P bo MMO = Massively multiplayer Online (game) a tym GW jest bez wątpienia ;d To prawda ze różni sie od innych MMO, ale moim zdaniem to dobrze ;) przynajmniej nie jest kolejną kopią WoW''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...nawet sami twórcy podkreślają że to nie MMO a CORPG z resztą gdzie tam masz MMO poza miastami i nie pisz że z pewnością jest MMO bo z pewnością tak nie jest no może jest to swoiste połączenie mmo z multi ale pełnokrwisty mmo to nie. Masz coś do WoWa...? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 00:10, SoieR napisał:

...nawet sami twórcy podkreślają że to nie MMO a CORPG z resztą gdzie tam masz MMO poza miastami
i nie pisz że z pewnością jest MMO bo z pewnością tak nie jest no może jest to swoiste połączenie
mmo z multi ale pełnokrwisty mmo to nie. Masz coś do WoWa...? ;P



Nie mam nic do WoW''a bo sam gram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... to dobrze XD. Wracając do tematu jak już mówiłem GW to nie MMO choć taki zwykły multi to to nie jest, ale w masówkach najfajniejsze jest to że możesz spotkać swoich sojuszników wszędzie czy to ty komuś pomożesz w tarapatach czy tobie zostanie udzielona pomoc, a GW tego nie zapewnia ale na pewno ma swoje dobra, może nawet świetne strony ale ja jak już mówiłem grałem krótko i gra wogóle mnie odrzuciła, nie mniej jednak życze grającym pomyślnych łowów i "fave fun" gracze GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~Hra''ko''lothanek
GWEN = grind, grind, farm, farm, grind + jakies 5h fabuly
-,-


A tu Cię zdziwię, bo fabułę faktycznie w jakieś 5-8h można skończyć, ALE +30-40h spędzone na dungeonach zagwarantowane+ mnóstwo innych questów.
Grind? Możliwe, ale raczej Ebon, Asura, Norn i Deldrimor pointsów, by sobie np. lepszy armorek kupić. :)


~SoieR
No... to dobrze XD. Wracając do tematu jak już mówiłem GW to nie MMO choć taki zwykły multi to to nie jest, ale w masówkach najfajniejsze jest to że możesz spotkać swoich sojuszników wszędzie czy to ty komuś pomożesz w tarapatach czy tobie zostanie udzielona pomoc, a GW tego nie zapewnia ale na pewno ma swoje dobra, może nawet świetne strony(...)

Oj ma, to jest właśnie atut GW, nie ma takich bezsensownych przemyśleń, w rezultacie których wpada Ci do miasta jakiś smok i morduje pół ludu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Zakupiłem dodatek, ale nie miałem podstawowej kampani, więc ją zciągnąłem ze strony producenta. No i dodatek niedziała, mimo że mam zainstalowanom podstawke. O co chodzi? Przecież gra wymaga tylko zainstalowanej pierwszej części??? Wpisuje normalnie klucz dostępu i się wyświetla napis że musze dodać klucz do starego konta (którego niemam). Czy jest jakiś sposób żeby się z tym ,,obejść'''' niezakupując podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:35, Nemesis005 napisał:

A ja mam problem. Zakupiłem dodatek, ale nie miałem podstawowej kampani, więc ją zciągnąłem
ze strony producenta. No i dodatek niedziała, mimo że mam zainstalowanom podstawke. O co chodzi?
Przecież gra wymaga tylko zainstalowanej pierwszej części??? Wpisuje normalnie klucz dostępu
i się wyświetla napis że musze dodać klucz do starego konta (którego niemam). Czy jest jakiś
sposób żeby się z tym ,,obejść'''' niezakupując podstawki?



musisz mieć KONTO w podstawce do którego dodasz klucz z dodatku

nie ma innego sposobu

==========================
wybrałeś trochę martwy temat, przejdź do głównego tematu GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować