Yoqushi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  228
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Yoqushi

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A co z saperem i pasjansem na informatyce, hę?!
 2. Yoqushi

  NCSoft pozwane za... robienie gier MMO?

  Na gw.pl wybuchłby flejm na 4 strony. ]:-> Ogółem to na pierwszy ogień poszedł NCSoft, bowiem ostatnio trochę podupada im gospodarka, taki Blizzard ma się dobrze i raczej nieprędko się do nich dobiorą. :>
 3. No fakt, dyskriminacja na całego. Równie dobrze mogli zacenzurować słowo "hetero", "bi", "asex" czy nawet "les", na to samo dokładnie wychodzi.
 4. Yoqushi

  The Sims 3 - nowe szczegóły

  "Simy będą miały własne osobowości. Gracz dobierze do każdej postaci pięć z sześćdziesięciu dostępnych cech charakteru. Udostępnione zostaną liczne opcje w zakresie aparycji Simów (kształt ciała, wygląd twarzy, fryzura). Można więc będzie stworzyć "złego, przystojnego kleptomana, siejącego spustoszenie wśród otaczających go osób"." I to ma być nowość? :f
 5. Yoqushi

  Spore rozczarowaniem roku?

  Tytuł newsa powinien brzmieć: "SPORE rozczarowanie roku". ;p
 6. Yoqushi

  Problemy serii Need for Speed

  Raczej nie zagrywałem się specjalnie w żadną z części, ale biernym okiem obserwatora mogę stwierdzić, że to byłaby słuszna decyzja, gdyż NFS ciągnie się trochę jak simsy: za każdym razem próbują wymyślić na siłę coś nowego, a gra robi się po prostu słaba i nudna. Tyle ode mnie.
 7. Yoqushi

  Tabula Rasa umrze w lutym

  Gierka bardzo orginalna, bo takie TPP osadzone w świecie MMO, z ciekawym system walki, językiem i różnymi smaczkami, szkoda więc, że umiera.
 8. Do Populousa można wracać zawsze, ta gra ma niesamowitą dawkę grywalności.. :)
 9. Yoqushi

  Znamy wymagania BiA: Hell's Highway

  Te wymagania znam już od 2 tygodni... CDA...
 10. Stunt Spectacular?! To przecież gra legenda, pierwsza, która dostała w CDA 0/10 :) A w Mahjongga może się chętnie zaopatrzę.
 11. Adamzzz- tu chodzi o sklep nie internetowy, tylko taki, cóż, coś na miarę empiku, sieć sklepów z grami w większych miastach. Nazwy imho beznadziejne. Tak jak twierdzi m1szer- uno i tym podobne, co to ma wspólnego ze sklepem komputerowym? Czy z grami? No nie pojmuję.
 12. Yoqushi

  GC 08: The Sims 3 w lutym

  Geez... a to się w ogóle ma różnić od "2"? Czy jedyna zmiana to cyferka przy tytule? Imho jedyne dobre simsy to pierwsza część... Odnośnie screena, no na pewno przerażeni są tym co widzą w tv, szczególnie że jeden sims się patrzy wyżej, a pozostałe na niego. ;]
 13. Yoqushi

  Spore przemeblowanie w Guild Wars

  Oj, znerfiono miśka, zboostowano pve-skille, słabe elitki wszystkich profesji (gogo undieyling aura!) i usunięto VoDa... ale błagam! Jeśli ma ktoś pisać newsy o GW, to niech będzie to ktoś porządny, kto chociaż wie, że GW to nie MMO!
 14. Ej, ale Spore: Pedicure byłby hitem. T_T
 15. Wnioskując z tego, co niektórzy piszą na temat podtytułu Stalkera- wstydzą się naszego języka. Oj nieładnie, nieładnie.