Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 20:51, hans kloss napisał:

Ło to to to. A zażartowac z brata nie można?


Wiesz niechce wyrokowac ale od razu widać ze niejestes jego bratem tylko nim rodzeństwo sie tak nie traktuje po drugie ja mojej siostry nienazwalbym mowiąc ,,tej" jak ty napsiałeś z ,,tego" ;] Moze u mnie jest jakoś inaczej w koncu nieposiadam brata tylko siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 20:51, hans kloss napisał:

Ło to to to. A zażartowac z brata nie można?


I tak mnie nie przekonasz. Ciekawe skąd wiesz o NR4... Brat ci naopowiadał? :D
Przyznaj się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej skoro brat mi kompa zajmje od tygodni przez to forum, to raczej czasem jak odchodzi od kompa widzę, co jest napisane. Czasem, przy śniadaniu opowiada mi o tych forumowych gierkach. Już wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno. Mój brat bardzo łatwo się załamuje, a wtedy nad soba niepanuje. Być może kiedyś (nie wiem, bo go nie śledzę) jak dostał degrada stawał się albo nerwowy i pisał bez sensu, albo grzeczniutki i dawał spokojne i uspokajające teksty. Niestety, on taki od zawsze. Jest zbyt podatny na stres. Moglibyście wziąć to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:54, TYHE napisał:

Panu już dziękujemy.
Dziecinne prowokacje i tendencyjne zaśmiecanie forum.

Ban.


Mam prośbę... nie żebym miał pretensję, ale anuluj tego bana. On napisał tylko piosenkę o autobusach. A nie lubię jak ktoś jest do autobusów źle nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:14, hans kloss napisał:

Aha, i jeszcze jedno. Mój brat bardzo łatwo się załamuje, a wtedy nad soba niepanuje. Być może
kiedyś (nie wiem, bo go nie śledzę) jak dostał degrada stawał się albo nerwowy i pisał bez
sensu, albo grzeczniutki i dawał spokojne i uspokajające teksty. Niestety, on taki od zawsze.
Jest zbyt podatny na stres. Moglibyście wziąć to pod uwagę.


Uwielbiam te opowiescie o bracie lub siostrez, ktora akurat znala twoje haslo weeszla na konto i spamowala po forum obrazajac wszystkich do okola (ile razy ja to slyszalem). To raczej kiepska wymowka. Nie sprzeczaj sie z bratem w przyszlosci na forum "publicznym", bo jak to juz wczesniej kilka osob podkreslilo, to nie ladnie z twojej strony.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary on za całokrztałt dostał a nie wyłącznie przez ten wierszyk, który i tak powinien być napisany tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1773&u=355 . Prowadzisz autobus czy (?) modele sklejasz /.../ nie przyzwyczajaj się do żeczy martwych ;)
Przypomina mi się moja ulubiona zabawka, był to kotek który robił miał :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat bardzo łatwo się załamuje, a wtedy nad soba niepanuje. Być może kiedyś (nie wiem, bo go nie śledzę) jak dostał degrada stawał się albo nerwowy i pisał bez sensu, albo grzeczniutki i dawał spokojne i uspokajające teksty. Niestety, on taki od zawsze. Jest zbyt podatny na stres. Moglibyście wziąć to pod uwagę.
Hmm a więc to ty wlazłeśna jego konto (a może odwrotnie :) klony!). Wiesz skończ ten temat bo twoje zachowanie i wymyślone historyjko o bracie są... głupie /.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cytu bez sensu postów, tylko po to, aby napisać pod nimi bezsensowne zdanie, bo masz chyba problem ze sterownikiem klawiatury. Ja nie właziłem na konto brata, bo nie znałem jego hasła, wczoraj jak zbana dostał to mi dał to hasło i powiedział, że wp jest moje. I jeśli nie znasz pojęcia brat i siostra, to najlepiej daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:14, hans kloss napisał:

Aha, i jeszcze jedno. Mój brat bardzo łatwo się załamuje, a wtedy nad soba niepanuje./.../Niestety, on taki od zawsze.
Jest zbyt podatny na stres. Moglibyście wziąć to pod uwagę.

I pewnie ma na to papiery z poradni pedagogiczno-psychologicznej? To może niech je prześle do CDProjektu. Wtedy będzie mógł spamować, obrażać do woli. Wszak ma na to papiery. Bo nerwowy jest. Bidulek.
Niestety to nie szkoła. Nie ma tu dobrych pań, co za bidulka się wstawią. I to braciszek musi się dostosować, nie zaś forum i moderatorzy do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:16, hans kloss napisał:

Hmmmmm...patrząc na to zdanie, to....... mam ochotę go pochwalić.

O_O
To zbliżaj się do ideału. Wtedy znów będzie o jednego forumowicza mniej.

Ludzie nie przestają mnie zadziwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:16, hans kloss napisał:

Hmmmmm...patrząc na to zdanie, to....... mam ochotę go pochwalić.

Też się starasz, bardzo starasz.
A na razie raduj się i świętuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:19, hans kloss napisał:

To po co wczoraj zaczynałeś? Bez powodu? Więc widzisz.

Zacząc to twój brat zaczął.Ponoc łatwo się denerwuje,sam tak napisałeś.

Ja też bym pochwalił twojego brata...gdyby powiedział to w twarz jakiemuś osiłkowi na ulicy,ubranym w dres...a nie jak sobie siedzi wygodnie przed monitorem który dzieli go od danego użytkownika o jakies pareset kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:19, hans kloss napisał:

To po co wczoraj zaczynałeś? Bez powodu? Więc widzisz.

Widzę, że tak samo jak braciszek lubisz się bawic w piaskownicy?
Leć, leć do pani, poskarż się!!!
Uważasz, iż ty czy ty lub też twój brat ( bo kto tam wie, jak tam jest) moż/esz/ecie mnie zdenerwować czy obrazić? Możesz mnie najwyżej rozbawić. Wczoraj twój brat poprawił mi humor, kiedy się tak miotał. Dzisiaj chcesz ty mi poprawić? Proszę bardzo. Tylko musisz się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować