Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już dziś usłysz bohaterów gry Sam & Max: Sezon 1

27 postów w tym temacie

Ehhhh aż żałuję, ze to nie moja gra... Póki co mam już wgrane sample głosowe jako dzwonek w komórce - mam nadzieję, ze jeszcze dadzą kilka to zrobie sobie zestaw dzwonków i SMSów - heh.

Vesper Lynd - świetna robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się wyłamię z tego chóru wyważonych głosów i powiem tak:
Mann smętny i beznadziejny, a Boberek fajny... jako Kruk, bo do Maxa nijak nie pasuje. Nie sądziłem, że będzie tak słabo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mann dobry a Boberek, Boberek świetny idealnie pasuje do tej roli. Jak za przygodówkami nie przepadam to w tą zagram z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu będzie podwójna wersja językowa, inaczej bym chyba głosy postaci wyłączył kompletnie. Obydwaj pasują do tych ról jak pięść do nosa. Chociaż Boberek bardziej się stara to jednak wychwalanie go za same starania jest mocną przesadą.
Ale z jednym CDP nie kłamało - po usłyszeniu tych dźwięków faktycznie mi szczęka opadła. Ale powodów przeciwnych niż zapowiadano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 02:51, Virgo Celltharion napisał:

Dzięki Bogu będzie podwójna wersja językowa, inaczej bym chyba głosy postaci wyłączył kompletnie.
Obydwaj pasują do tych ról jak pięść do nosa. Chociaż Boberek bardziej się stara to jednak
wychwalanie go za same starania jest mocną przesadą.
Ale z jednym CDP nie kłamało - po usłyszeniu tych dźwięków faktycznie mi szczęka opadła. Ale
powodów przeciwnych niż zapowiadano


Według mnie Boberek jedzie zbyt niskim głosem - głos Maxa jest wysoki, momentami nawet piskliwy, a wykonanie pana Jarka nie za bardzo przypomina oryginał (czytaj: zamysł Steve''a Purcella)... Co do pana Manna, czepiacie się go o beznamiętnie wypowiadane kwestie, ale czy zwróciliście uwagę jak Sam mówi w oryginale? Równie beznamiętnie. ;)

Pytanie do ekipy CD Projekt, może ktoś odpowie: kto wcielił się w rolę Bosco? To jedna z mych ulubionych postaci, bardzo mnie to ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że w rolę Bosco wcielił się Jacek Lenartowicz, koleś który dubbingował czarny charakter w animacji "Na Fali" - myślę, że jego głos genialnie pasuje do tej roli, byle tylko emocje w to włożył, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować