Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

3D Driving School

15 postów w tym temacie

3D Driving School jest trójwymiarowym symulatorem samochodu w czasie rzeczywistym. Gra polega na zdaniu wirtualnego prawa jazdy. Aby to zrobić należy przejść wszystkie lekcje uzyskując nie więcej niż 6 pkt. karnych podczas każdej lekcji i nie więcej niż 60 pkt. karnych podczas całej gry. Na początku rozgrywki możemy wybrać samochód oraz instrukora, który daje ci podczas jazdy wskazówki. Oczywiście należy przestrzegać przepisów, ponieważ w innym wypadku punkty karne nie pozwolą na ukończenie gry. W grze jest 21 lekcji. Każda jest dłuższa niż poprzednia co utrudnia jej bezbłędne wykonanie, zwłaszcza że gra zwraca uwagę na takie aspekty jak włączenie świateł na parkingu piętrowym, czy włączenie migacza podczas włączania się do ruchu. Jeśli wjedziemy pod prąd rozgrywka natomiast kończy się. Oprócz przechodzenia lekcji mamy też tryb ''free drive'', który pozwala na dowolne poruszanie się po wirtualnym świecie, który jest dość spory. Znajdziemy w nim takie miasta jak Berlin, Londyn czy Paryż, a nawet dane nam będzie pojeździć po wsi oglądajac piękne krajobrazy. Po przejściu wszystkich lekcji bezbłędnie, możemy zdać test na prawo jazdy, o ile nie przekroczyliśmy w sumie 60 pkt. karnych.

20070910184838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 17:26, Ostrowiak napisał:

Ile kosztuje pełna wersja?


Niewiem,gry tej nie kupisz w Polsce tylko w Francj,Niemczech i Angli.
Ja pełną wersję dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach!
Przypominają mi się czasy kiedy to zagrywałem się w Midtown Madness... Fajna gierka - wyścigi i symulator w jednym. Podobnie do tej też jest ogromny świat, mnóstwo samochodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować