Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae zginął w katastrofie helikoptera

333 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 18:22, remgun napisał:

Żal mi tego człowieka. Możliwe że to zapoczątkuje większą ilość graczy w CMR.Spoczywaj W spokoju
Colinie i jego synie.


I kilku innych pasażerów. Chyba, że celowo ich pominąłeś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:20, Riverex napisał:

. Twój autograf mam od 3 lat i zatrzymam go na zawsze...

ale Ci fajnie, skąd masz jeśli można wiedziec ? ( tzn. wiem, że od Colina, ale co byłeś na mecie wyścigu czy jak ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:36, Sebo7 napisał:

> . Twój autograf mam od 3 lat i zatrzymam go na zawsze...
ale Ci fajnie, skąd masz jeśli można wiedziec ? ( tzn. wiem, że od Colina, ale co byłeś na
mecie wyścigu czy jak ? )

List mu wysłałem, a on odpowiedział i dołączył taką malutką ikonkę ze zdjęciem i autografem, coś 3X3 cm, wyciąłem to i trzymam z innymi autografami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:00, gremlin-10 napisał:

ale gierki mial spoko tylko slaba grafa w I częsci

Człowieku, nie narzekaj, jak coś nie pasuje to stwórz lepszą grę. Colin zginął w wypadku a ty narzekasz na grafikę. Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, a zresztą 1 część Colina była dawno temu i wtedy nie było jeszcze takich kart graficznych jak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak słucham niektórych, którzy zamiast o śmierci Colina wypowiadają się o grach z Jego nazwiskiem, to nie wiem czy mam płakać, czy współczuć. Ta dzisiejsza młodzież ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:20, milten6 napisał:

Boże, jak słucham niektórych, którzy zamiast o śmierci Colina wypowiadają się o grach z Jego
nazwiskiem, to nie wiem czy mam płakać, czy współczuć. Ta dzisiejsza młodzież ... .

Nie obwiniaj całej młodzieży, tylko te wyjątki. A poza tym piszmy już o Nim, Colinie, a nie o niezadowolonych egoistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować