Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae zginął w katastrofie helikoptera

333 postów w tym temacie

Boże Darros nie wiedziałem ze ktoś może być tak głupi, jak mogłeś coś takiego zamieścić na forum ... Dumny z siebie?! I jeszcze ten uśmieszek!!! Powinni ci obniżyć status z "robotnika"... Wiesz postąpiłeś chamsko i chyba nikomu nie zaimponowaleś:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm wyglada na to ze tylko ja jestem takim cynikiem i wogole zlym czlowiekiem. Do samego Colina nic nie mam, nigdy go nie znalem, nie interesuje sie rajdami itp., wiadomo szkoda chłopa. Ale sam rysunek jako komentarz do wszechobecnych kondolencji eświeczek itp. mnie naprawde rozbawil. I nie uważam żebym postąpił chamsko - chamsko postąpił ten który ów rysunek stworzył. A zresztą, co ja tam moge wiedziec, ja jestem zły, niedobry i sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:50, Darros napisał:

Hm wyglada na to ze tylko ja jestem takim cynikiem i wogole zlym czlowiekiem. Do samego Colina
nic nie mam, nigdy go nie znalem, nie interesuje sie rajdami itp., wiadomo szkoda chłopa. Ale
sam rysunek jako komentarz do wszechobecnych kondolencji eświeczek itp. mnie naprawde rozbawil.
I nie uważam żebym postąpił chamsko - chamsko postąpił ten który ów rysunek stworzył. A zresztą,
co ja tam moge wiedziec, ja jestem zły, niedobry i sie nie znam.

Wybacz ale co ma niby ten żałosny obrazek do kondolencji ?
Część osób na tym forum Colina zna bo interesuje wyścigami , inni go po prostu znają bo to był sławny człowiek więc piszą tutaj kondolencje bo zmarł kolejny świetny sportowiec a ty tu wyjeżdzasz z takim żałosnym obrazkiem i jeszcze z tym żałosnym uśmieszkiem i teraz się dziwisz, że się ludzie oburzyli... ja ich rozumiem, a ty pomyśl, zanim coś takiego w temacie o zmarłym wkleisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 22:50, Darros napisał:

I nie uważam żebym postąpił chamsko - chamsko postąpił ten który ów rysunek stworzył.


Skoro uważasz, że obrazek jest chamski to po kiego go wklejasz??? Znasz powiedzenie - w domu powieszonego nie mówi się o sznurku? Czuj się upomniany, bo w przyszłości za takie zagrywki nie będzie taryfy ulgowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie se siana...
Takie chwile a wy się kłócicie. Może lepiej by było przez minute pomilczeć. Wodziasty zostaw to zdjęcie w spokoju, skoro kogoś bawi takie zachowanie, to niecfh się bawi jest takie przysłowie "Nie ruszaj gówna, bo będzie śmierdzieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg chyba kompletuje Sobie Team marzeń:kilka lat temu Senna;Bublewicz;Burns;teraz Colin.Spoczywajcie w pokoju i niech na niebiańskich trasach zawsze Wam świeci słońce;i..do zobaczenia Kiedyś Tam;Tam gdzie życie będzie tylko snem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 09:44, PharauhnMizzrym napisał:

> Hm wyglada na to ze tylko ja jestem takim cynikiem i wogole zlym czlowiekiem. Do samego
Colina
> nic nie mam, nigdy go nie znalem, nie interesuje sie rajdami itp., wiadomo szkoda chłopa.
Ale
> sam rysunek jako komentarz do wszechobecnych kondolencji eświeczek itp. mnie naprawde
rozbawil.
> I nie uważam żebym postąpił chamsko - chamsko postąpił ten który ów rysunek stworzył.
A zresztą,
> co ja tam moge wiedziec, ja jestem zły, niedobry i sie nie znam.
Wybacz ale co ma niby ten żałosny obrazek do kondolencji ?
Część osób na tym forum Colina zna bo interesuje wyścigami , inni go po prostu znają bo to
był sławny człowiek więc piszą tutaj kondolencje bo zmarł kolejny świetny sportowiec a ty tu
wyjeżdzasz z takim żałosnym obrazkiem i jeszcze z tym żałosnym uśmieszkiem i teraz się dziwisz,
że się ludzie oburzyli... ja ich rozumiem, a ty pomyśl, zanim coś takiego w temacie o zmarłym
wkleisz.

hehe podobnie napisałem mu strona 16 luknij ... żałosne... ale cynik ciężko to wyrazić słowami a niby pisze ze to wina tego kto to stworzył... moim zdaniem takimi obrazkami może sie chwalić w gronie swych koleżków bo tu raczej nie błyszczy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to bardzo smutna wiadomość. Jakie to były piękne rajdy gdy jeszcze jeździł w WRC ,zdobywał tytuł mistrza. Wielka szkoda że go już nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:50, ReWelot napisał:

> > Minuta ciszy dla honorowej ikony gier Coin McRae Rally ;( Wielka szkoda [*]
>
> No bez przesady... sorry ale zachowujesz sie gorzej jak dziecko Neostrady...
>
Wiesz co juz nawet nie skomentuje tego ze to wlasnie ty sie zachowujesz jak dziecko neostrady
;/co ty myslisz ze do kolegi mówisz? Takie teksty to na podwórku dziecko neostrady PHI


Jak będziesz miał tyle lat to ja to porozmawiamy... ok??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować