Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict od dziś w sprzedaży!

32 postów w tym temacie

Dostalem EK rano ,ale teraz mi prad dopiero wlaczyli ;]
Skrzynke mozna zdzierzyc ,ale flaga co to jest ? Pozaciagane ,krzywe ,jednostronne "cos" i totalnie z najnizszej jakosci materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra!!! Na ten dzień czekałem, w zasadzie, odkąd więcej się dowiedziałem na temat World in Conflict! Najbliżej będę go miał dopiero za kilka dni (jako, że mieszkam w mieścinie, której nie ma na nawet najbardziej szczegółowych mapach :P ;), żeby kupic jakąś gierkę, muszę pojechac do większego miasta, bo u mnie nic nie ma). A złożyło się, że za parę jadę, to akurat może kupię (może nawet znajdę jakąś Edycję Kolekcjonerską) jak kasy starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis. I, tak jak sie spodziewalem, polska wersja to wielki lol :''P
W singlu glos nie pokrywa sie z tekstem, a wiekszosc odzywek jednostek brzmi.. hmm.. niepowaznie to zbyt malo powiedziane ;'']
Niewiem po co CDP wogole wypuszcza takie "profesjonalne" spolszczenia. Zaluje, ze nie kupilem wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gamet

Zgadzam się w 100%! Otrzymałem dzisiaj edycję kolekcjonerską, zainstalowałem, zacząłem grać i?... To co usłyszałem w tej grze to jedna wielka żenada.

Grałem w betę i demo i po prostu nie jestem w stanie przetrawić polskich dźwięków... Gdyby jeszcze odpowiedzi jednostek po wydaniu im rozkazu, czy komunikaty lektora byłe jakoś dopasowane do klimatu akcji (szybka akcja, dramatyczne momenty dla jednostek ostrzeliwanych przez wroga), to jakoś bym to spolszczenie jeszcze przetrawił. Ale nie! Odpowiedzi jednostek, czy głos lektora muszą brzmieć, jakby to była majówka, a nie wojna!

Żałuję, że nie kupiłem angielskiej wersji. Nie rozumiem też dlaczego nie dało się zrobić z tego wersji kinowej? Do tryby kampanii napisy by wystarczyły.

PS: A co do znaczka na pudełku, ja napisałbym (nie)profesjonalna polska wersja językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu "profesjonalne" spolszczenie tylko przypiąć do atomówki i wystrzelić w komunistów :/. To już moje 3 (DUŻE!) zawiedzenie się spolszczeniem (1. Oczywiście PES 06, ale da się wybaczyć bo to pierwsze polskie komentarze w PES-ie 2 było wtedy kiedy usłyszałem głosy w RS: Vegas, na szczęście w WiC nie jest aż tak tragicznie)
Więc ja się pytam PO CO CDP robi spolszczenie wszystkiego co można napotkać w grze?!?!?! Nie dość, że psuje to klimat gry (jak powiedział shalafi "Odpowiedzi jednostek, czy głos lektora muszą brzmieć, jakby to była majówka, a nie wojna!"). I mam jedno pytanie czy przypadkiem nie jest łatwiej zrobić spolszczenie samych napisów i menusów? I proszę jako gracz NIE RÓBCIE PEŁNEGO SPOLSZCZENIA DO GIER (oprócz PES-a;)). Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować