Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 17:50, Patryk Mogilno napisał:

> > http://www.gametrailers.com/player/44954.html
> > Nowy filmik z F.E.A.R. 2: Project Origin
>
> Fajny filmik, ciekawe kto to jest ten , hmm... mutant który 3azi3 po ścianach.
>
Abominations (Kreatury)

Opis: Te humanoidalne stwory są efektem ubocznym eksperymentów laboratoryjnych ATC. Są
niezwykle brutalne i skoczne, ponadto dysponują zwierzęcym refleksem. Nie używają żadnych
specjalnych broni, jednakże dzięki efektom ubocznym są niezwykle wytrzymałe i szybkie
na co należy zwrócić szczególną uwagę. Powinniśmy obchodzić się z nimi ostrożnie.
www.fear.org.pl

Ecko09
Mi też się tak robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla was ciekawy link, z przygotowanymi przez twórców Project Origin czterema testami w formie minigier. Możecie przetestować swoją prędkość, zręczność, myślenie przestrzenne i wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Szczerze mówiąc mi się podoba :P Monolith fajnie umila czekanie na nową odsłonę F.E.A.R.''a. http://www.testyourfear.com/en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:35, Robak 007 napisał:

A ja mam dla was ciekawy link, z przygotowanymi przez twórców Project Origin czterema
testami w formie minigier. Możecie przetestować swoją prędkość, zręczność, myślenie przestrzenne
i wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Szczerze mówiąc mi się podoba :P Monolith fajnie
umila czekanie na nową odsłonę F.E.A.R.''a. http://www.testyourfear.com/en

Już dawno zagrałem xD Przyznam że te minigry są ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 17:49, Ecko09 napisał:

Czy mi sie zdaje czy filmik przycina/zmula? Oo Zaczynam miec obawy.

Filmik obejrzałem i na pewno to, że filmik przycina, nie jest winą samej gry, tylko widocznie gametrailers coś zrąbało z tym filmikiem.

Robak 007
Beznadziejne te mini gierki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Robak 007

Dnia 31.01.2009 o 20:49, Sebat1 napisał:

Beznadziejne te mini gierki... ;/


No niewiem, mi nawet podobały tylko strona wolno chodzi:P Ale jak widać twórcy reklamuja drugiego FEAR na wszelkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:49, Sebat1 napisał:


> Czy mi sie zdaje czy filmik przycina/zmula? Oo Zaczynam miec obawy.
Filmik obejrzałem i na pewno to, że filmik przycina, nie jest winą samej gry, tylko widocznie
gametrailers coś zrąbało z tym filmikiem.


Możliwe, bo jak 2 raz go odpaliłem to już ok było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:51, marcinshinoda napisał:

No niewiem, mi nawet podobały tylko strona wolno chodzi:P Ale jak widać twórcy reklamuja
drugiego FEAR na wszelkie możliwe sposoby.

No w sumie stronka jako pomysł jest całkiem w porządku, ale mam taką słabą myszkę, że te mini gierki są udręką, a nie przyjemnością. :/ Najbardziej podoba mi się mini gierka numer trzy, w takich gierkach to ja jestem dobry. ^^

Ecko09
Obejrzałem ten trailer jeszcze raz i faktycznie nic nie przycina. Ale w tym trailerze bardzo nie podoba mi się to, że są w nim zdradzane fragmenty filmów jakie napotkamy w grze, przez to nie będzie żadnej niespodzianki w trakcie gry, bo wiemy już czego mniej więcej się spodziewać. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:53, Kizibono napisał:

Na gry-online jest już recenzja F.E.A.R 2 ! czytając ją i podsumowując tekst można powiedziec
jedno, to będzie godna kontynuacja !
a o to link do recenzji: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5325&STR=1


Recka niezła gra pewnie też,a co do F,e,a,r 2 kupię,ale nie teraz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:54, rafekx 12 napisał:

> Na gry-online jest już recenzja F.E.A.R 2 ! czytając ją i podsumowując tekst można
powiedziec
> jedno, to będzie godna kontynuacja !
> a o to link do recenzji: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5325&STR=1

Recka niezła gra pewnie też,a co do F,e,a,r 2 kupię,ale nie teraz...:)


Jasne, że nie teraz, premiera za 2 tyg. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 14:55, Ecko09 napisał:

Jasne, że nie teraz, premiera za 2 tyg. ;P


WoW a myślisz że o tym nie wiem??Po prostu chodziło mi o to że nie kupie gre [w p-o] ehhh i po co ta odp. na mojego posta była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:53, Kizibono napisał:

Na gry-online jest już recenzja F.E.A.R 2 ! czytając ją i podsumowując tekst można powiedziec
jedno, to będzie godna kontynuacja !
a o to link do recenzji: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5325&STR=1

Takiej oceny oczekiwałem ^^ Czyli PO jest godną kontynuacją. Mam nadzieję, że uda mi się go wygrać na fear.org.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to około 10 godzin gry ale z jednej strony pierwsza cześć Feara też około tylu zajmowała czasu a często do niej wracałem ze względu na to jak świetna jest i nie żałowałem zakupu i w przypadku Project Origin myślę z czystym sumieniem że będzie tak samo.
Teraz pozostaje tylko czekać, co najlepsze w 13 wychodzi gra natomiast ja 16 zaczynam ferie ! :D wtedy nic nie powstrzyma mnie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...to co mi się nie podoba, i to strasznie, to brak zapisu w dowolnym momencie. Porażka na całej linii. Jak ja nienawidzę takiego rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować