Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Niestety,pomimo tego że temperatura grafiki spadła o dobre 30 stopni c w demie nic nie uległo poprawie - podczas grania wentylator chodzi jeszcze głosniej,a gra się tnie tak,jak się cięła - chyba nawet jeszcze częściej.
Już nie wiem,co może być tego przyczyną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:07, lis 23 napisał:

Niestety,pomimo tego że temperatura grafiki spadła o dobre 30 stopni c w demie nic nie
uległo poprawie - podczas grania wentylator chodzi jeszcze głosniej,a gra się tnie tak,jak
się cięła - chyba nawet jeszcze częściej.
Już nie wiem,co może być tego przyczyną ...

Spróbuj odkręcić boczny panel obudowy i zlokalizować źródło hałasu. Czasem wentylator może o coś trzeć i to wywołuje hałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:12, Crew 900 napisał:

A masz w Viście Service Pack 1 ?


Mam - byłem w komputerowym gdzie kupiłem kompa i oni mi powiedzieli,ze mogę przynieść grafikę do sprawdzenia,ale wina po stronie grafiki byłaby etedy,gdyby wychodziły.tzw.artefakty - jeśli gra się tnie lub wyłącza / far cry 2 /,to nie jest to wina karty graficznej.
Pytałem się jeszcze o procka - powiedzieli że jest rzeczywiście za słaby na tą grafikę,ale powiedzieli jeszcze że nawet gdybym miał dobrą płytę główną z możliwością podkręcenia procesora to bym go nie podkręcił,bo podkręcić można tylko procesory z odblokowanym mnożnikiem,innych się nie da - to prawda?,bo słyszałem co innego.
Mój phenom mógłbym oddać u nich w rozliczeniu za 300zł,ale taki lepszy z odblokowanym mnoznikiem kosztuje do 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , weź zrób formata , to jest bardzo dobre lekarstwo na wszystko

I jeśli tak samo beznadziejnie będzie chodził to wina procka i rzeczywiście ogranicza ci kartę graficzną, bo grafika jest bardzo wydajna i droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:27, Crew 900 napisał:

Kurde , weź zrób formata , to jest bardzo dobre lekarstwo na wszystko

I jeśli tak samo beznadziejnie będzie chodził to wina procka i rzeczywiście ogranicza
ci kartę graficzną, bo grafika jest bardzo wydajna i droga


A co z tymi procesorami - naprawdę nie da się ich podkręcać czy tylko tak mówią,żeby kupować te droższe z odblokowanymi mnożnikami? - bo znalazłem opinie o moim procku,że jest dobry i podkręcać się da:

" Świetny procesor dla mniej zamożnych. Z coolerem Scythe Ninja+ temperatura w spoczynku 23 st. (C&Q włączone) a po godzinnym Stability Test od AMD Overdrive 42 st. Wiatrak na coolerze skręcony na minimum. Po podkręceniu procka do 2,8 GHz temperatury wzrosły o 3 stopnie! To wszystko na płycie Gigabyte GA-MA770-DS3. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie jestem pewny ale kiedyś słyszałem o takiej blokadzie , ale teraz to już chyba nie jest stosowana , przynajmniej na procesorach Intela , nie wiem jak to jest na AMD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w demo na PS3 i gra jest dobra.
Wciąga, grywalna na padzie i w ogóle.AI przeciwników jest bardzo dobre nie wiem czemu niektórzy narzekają przeciwnicy zmieniają miejsca i strzelają dosyć celnie nie czekają na nic Grafika jest przyzwoita ale to nie jest ważne, gra miała straszyć i robi to.

Jednak końcówka dema a nawet całość, widać że FEAR 2 już bardziej podchodzi pod akcje. Jestem ciekaw jak będzie wyglądać cała gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:51, Crew 900 napisał:

Tzn. nie jestem pewny ale kiedyś słyszałem o takiej blokadzie , ale teraz to już chyba
nie jest stosowana , przynajmniej na procesorach Intela , nie wiem jak to jest na AMD


Utworzcie może temat w pomocy technicznej, bo tutaj tylko temat tym zaśmiecanie:P Tam łatwiej o rozwiązanie twojego problemu z cieniami, bo zawsze ktoś inny pomoże, kto nie zagląda tutaj:P W tym temacie wybawcy nie znajdziecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:45, Crew 900 napisał:

Cieszmy się że tak tanio jest
Popatrzcie na ceny steama , Fear 2 kosztuje 49.99 Euro , w przeliczeniu na złote to ponad
200 zł :| !!!!


Ale jak się ma złotówka do euro? Nijak, u nich to nie jest tak drogo, a u nas przepłacamy prawie dwukrotnie, dlatego lepiej kupować na Polskich stronach bądź sklepach normalnych, tradycyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:49, Crew 900 napisał:

Co za ciule , gdyby było jeszcze w dolarach to znów bym wzbogacił swoje konto steam :
/


Ja i tak wolę płacić w ojczystej walucie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 22:45, Crew 900 napisał:

Cieszmy się że tak tanio jest
Popatrzcie na ceny steama , Fear 2 kosztuje 49.99 Euro , w przeliczeniu na złote to ponad
200 zł :| !!!!


porównaj jeszcze zarobki w krajach zachodnich z zarobkami w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:00, Miluś napisał:

> Cieszmy się że tak tanio jest
> Popatrzcie na ceny steama , Fear 2 kosztuje 49.99 Euro , w przeliczeniu na złote
to ponad
> 200 zł :| !!!!

porównaj jeszcze zarobki w krajach zachodnich z zarobkami w Polsce...


Czy ja wiem, w niektórych krajach gdzie jest euro dostają mniej od nas, ale ogólnie dla nich cena 50 Euro to jak dla nas z 80 zł, bo oni więcej zarabiają na ich pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:03, Kraju92 napisał:

> > Cieszmy się że tak tanio jest
> > Popatrzcie na ceny steama , Fear 2 kosztuje 49.99 Euro , w przeliczeniu na
złote
> to ponad
> > 200 zł :| !!!!
>
> porównaj jeszcze zarobki w krajach zachodnich z zarobkami w Polsce...

Czy ja wiem, w niektórych krajach gdzie jest euro dostają mniej od nas


Ale czego dostają mniej? Kiełbasy? Zarabiając w Euro nie ma się już do czynienia z chorymi przelicznikami (prosty przykład, sweter, w Polsce 399 zł, w Niemczech 50 €, takich przykładów można mnożyć).

Dnia 26.01.2009 o 23:03, Kraju92 napisał:

ale ogólnie dla nich cena 50 Euro to jak dla nas z 80 zł, bo oni więcej zarabiają na ich pieniądze.


Dokładnie. A większość towarów jest w porównywalnych cenach po przeliczeniu na złotówki (art. spożywcze), a niektóre nawet tańsze, rzadko trafiają się produkty dużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować