Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał ale ukazała się już beta demo tej gry czy coś w tym stylu, w każdym bądź razie ludzie z fear.org już grali i napisali dość obszerny artykuł o singlu i multi F.E.A.R. 2.

Radzę przeczytać dużo się można dowiedzieć, ja powiem szczerze jestem dość pesymistycznie nastawiony do tej gry, wygląda zew będzie to COD 4-5 na "FEAROWYCH" mapkach ;/

Single:
http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3001

Multi:
http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 15:23, Mixon1988 napisał:

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał ale ukazała się już beta demo tej gry czy coś w
tym stylu, w każdym bądź razie ludzie z fear.org już grali i napisali dość obszerny artykuł
o singlu i multi F.E.A.R. 2.

Radzę przeczytać dużo się można dowiedzieć, ja powiem szczerze jestem dość pesymistycznie
nastawiony do tej gry, wygląda zew będzie to COD 4-5 na "FEAROWYCH" mapkach ;/

Single:
http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3001

Multi:
http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3000


taa, czytałem to wczoraj, o ile zmiany na multi średnio mi sie podobają, to na singlu będzie to stary, dobry FEAR. Sie doczekać nie moge.
P.S. A u ciebie to ruszy w ogóle FEAR2? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli usuneli walenie z kolby? Szkoda, bo to fajne urozmaicenie:P A z kopa nadal można dać? Mi sie FEAR Combat właśnie podobał za tą dynamike:/ Jednego Call of duty 4 już mam, nie chce drugiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 15:43, marcinshinoda napisał:

Czyli usuneli walenie z kolby? Szkoda, bo to fajne urozmaicenie:P A z kopa nadal można
dać? Mi sie FEAR Combat właśnie podobał za tą dynamike:/ Jednego Call of duty 4 już mam,
nie chce drugiego:P


Nie kopa nie będzie na pewno, podobno kolba ma być czytałem w komentarzach.
Mi też właśnie w Combacie podoba się ta szybka gra, szybki bieg bez broni, a nie jakieś sprinty limitowane kondycją ;/
Pewnie nowy FEAR przyciągnie wielu nowych graczy, szczególnie tych co lubią CODa i tych co nie lubią UA, ale wielu starych wyjadaczy tam nie zobaczymy np. mnie xD ....

Ecko09
...bo raczej mi nie pójdzie chyba ze na ultra low na biedę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 16:26, Mixon1988 napisał:

> Czyli usuneli walenie z kolby? Szkoda, bo to fajne urozmaicenie:P A z kopa nadal
można
> dać? Mi sie FEAR Combat właśnie podobał za tą dynamike:/ Jednego Call of duty 4
już mam,
> nie chce drugiego:P

Nie kopa nie będzie na pewno, podobno kolba ma być czytałem w komentarzach.
Mi też właśnie w Combacie podoba się ta szybka gra, szybki bieg bez broni, a nie jakieś
sprinty limitowane kondycją ;/
Pewnie nowy FEAR przyciągnie wielu nowych graczy, szczególnie tych co lubią CODa i tych
co nie lubią UA, ale wielu starych wyjadaczy tam nie zobaczymy np. mnie xD ....


Powiedzmy szczerze, UA nie lubili nowi gracze, tak zwane noobki co płakały jak dostały widowiskowego kopa. Mi sie bardzo podobało kiedyś dawałeś komuś efektywnego kopniaka xD Proste, nie podobało sie to wielu osobą, bo poprostu nie potrafili tak zrobic. Trzeba było mieć jednak wyczucie, i refleks(w tej grze jest on niezbędny).

Dnia 03.01.2009 o 16:26, Mixon1988 napisał:

Ecko09
...bo raczej mi nie pójdzie chyba ze na ultra low na biedę...

Taa ja mam tak samo. Tylko 128 mb pamięci na karcie, a potrzeba 256;( A jeśli gra będzie miała tak zwalony silnik jak pierwsza cześć to bedzie jedna klatka na minute:P W FEAR''a 2 pogram najwcześniej w lipcu(kiedy dostane laptopa xD). No cÓż z pierwszą czescią była ta samo sytuacja, zagrałem wnią 1,5 roku po premierze xD Wtedy granicą był GeForce 2 MX 32 mb!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po przeczytaniu obu artykułów, które podaliście wyżej strasznie czekam na tą grę, i nie tylko ze względu na singla ,ale też multi może być ciekawy. Ja wiem, że to jest kalka COD 4, ale ja go nie mam, więc mi pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:07, marcinshinoda napisał:

Powiedzmy szczerze, UA nie lubili nowi gracze, tak zwane noobki co płakały jak dostały
widowiskowego kopa. Mi sie bardzo podobało kiedyś dawałeś komuś efektywnego kopniaka
xD Proste, nie podobało sie to wielu osobą, bo poprostu nie potrafili tak zrobic. Trzeba
było mieć jednak wyczucie, i refleks(w tej grze jest on niezbędny).


Już nawet nie chodzi o same kopy, jak pewnie sam zauważyłeś prawie wszyscy gracze z klanów itp. (czyt. dobrzy) stosuja buga na UA, czyli ciągłe kucanie i bicie pięściami i to pewnie tego najbardziej bezie wielu osobą brakowało ;]

Dnia 03.01.2009 o 17:07, marcinshinoda napisał:

Taa ja mam tak samo. Tylko 128 mb pamięci na karcie, a potrzeba 256;( A jeśli gra będzie
miała tak zwalony silnik jak pierwsza cześć to bedzie jedna klatka na minute:P W FEAR''a
2 pogram najwcześniej w lipcu(kiedy dostane laptopa xD). No cÓż z pierwszą czescią była
ta samo sytuacja, zagrałem wnią 1,5 roku po premierze xD Wtedy granicą był GeForce 2
MX 32 mb!! xD


No ja mam kartę 256 mb ale to niewiele zmienia, mój komputer jest porostu z innej ery technologicznej, wiec nawet jeśli uda mi się odpalić grę, to i tak pewnie na multi nie pogram, bo na ścinkach to ja się nawet za multi nie mam zamiaru brać ;/

No cóż zobaczymy jak gra już wyjdzie cóż to będzie, ale na pewno nie będzie to już stary dobry FEAR :|
Widać, jak wspomnieli w artykule czas szybkich shooterów minął, teraz rządzą gry typu CoD, więc nic dziwnego że twórcy poszli w tym kierunku skoro to pewny zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 00:51, Mixon1988 napisał:

>''


Cóż, CoD4 jest dynamiczny,szybki, może nie aż tak jak FEAR, ale dynamiczny. Po gameplay''ach patrząc stwierdzam, że fEAR2 też będzie dynamiczny, choć nie aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw czy tym razem FEAR 2 zdobedzie mase nagrod za wykonanie, kiedys FEAR byl jak na swoje czasy czyms niesamowitym, poprostu gierka konkret !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:43, Radament napisał:

No jestem ciekaw czy tym razem FEAR 2 zdobedzie mase nagrod za wykonanie, kiedys FEAR
byl jak na swoje czasy czyms niesamowitym, poprostu gierka konkret !


Raczej nie zdobędzie, choć miło by było. Teraz królują te całe CoD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:07, marcinshinoda napisał:

> co nie lubią UA, ale wielu starych wyjadaczy tam nie zobaczymy np. mnie xD ....

a ja taki offtop walnę:
Co to za UA?
koniec offtopu
Wracając do dyskusji.
Ja w takiego CS Source gram już jakieś 2 lata a i tak dostaję kopa(czasem od admina, ale to inna sprawa). Ale czy to znaczy, że się zrażam do gry? Wręcz przeciwnie. Im lepiej mi idzie tym krócej gram. Jeśli idzie o multi w F.E.A.R. , to to mnie nigdy nie przyciągnęło, bo lubię współdziałanie, a tutaj mamy tylko modyfikowany deathmatch. Oczywiście jeśli jakiś konkretny tryb drużynowy pojawi siew F.E.A.R.2 to bedę grał niezaleznie od tego jak wiele kopów zbiore, w końcu gram bo lubię a nie po to by rządzić. A sam F.E.A.R. ma już u mnie dużego plpusa na starcie, choćby za urozmaicenie walki starciami wręcz-no wiesz, w innych producjjach to tylko strzelanie i wysadzanie, nic dziwnego, że nazywa się je klonami dooma. Czy o F.E.A.R. ktoś tak napisał?
W każdym razie jak walka wręcz zniknie w kontynuacji ...no to sobie nie pogramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:11, zadymek napisał:

> > co nie lubią UA, ale wielu starych wyjadaczy tam nie zobaczymy np. mnie xD
....
a ja taki offtop walnę:
Co to za UA?
koniec offtopu
Wracając do dyskusji.

>

UA to jest Unarmed, czyli atak z kolby, kopniak, pięści, wszystkie te ataki bez broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się z beta testem Multiplayer F.E.A.R. 2 http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3000 i jestem niestety wielce zawiedziony i rozczarowany. O ile jeszcze tryb single wydaje mi się wystarczająco fajny i interesujący , to już nie mogę tego powiedzieć o trybie multi. Zmiany przekształcające wspaniałego F.E.A.R.-a w Call of Duty i Counter-Strike , są dla mnie zupełnie bez sensu. Po to w pierwszej części multi było tak innowacyjne , żeby teraz twórcy wszystko to zaprzepaścili , upodobniając grę do innych gier FPS. Może dzięki temu będzie więcej graczy na serwerach , ale co z tego skoro zmiany idą w nie tym kierunku co trzeba. Obstawiam , że moim ulubionym trybem w tej grze może być Armor Front albo Blitz , ale nie wykluczam , że zostanę tylko i wyłącznie przy TDM , a w najgorszym przypadku , po prostu rzucę tą grę w kont i wrócę do Combata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:03, Ecko09 napisał:

Raczej nie zdobędzie, choć miło by było. Teraz królują te całe CoD...


Ale CoD to odgrzewany kotlet, tam nic poza grafika sie juz nie zmienia, a tutaj nowa fabula, nowe oblicze graficzne, pewnie nowe bronie i w ogole wszystko na wypasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:43, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:Czy ktoś wie czy w F.e.a.r 2 będą jakieś smaczki związane z poprzednimi częściami??


Nie wiadomo, przekonamy sie, gdy zagramy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:32, Sebat1 napisał:

Wszystkim tym którzy z niecierpliwością czekają na F.E.A.R. 2: Project Origin polecam
filmiki z tej stronki http://lesfat.free.fr/ . Uwaga - filmiki zdradzają wzgląd
niektórych poziomów.


Nieźle to wyglada...A ponadto moge powiedzieć że na golu pojawił się filmik z F.e.a.r 2 w wersji PL...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wymagania sprzętowe

Wymagania minimalne:
- Procesor P4 2.8GHz (3.2GHz dla Visty) / Athlon 64 3000+ (3200+ dla Visty)
- Karta graficzna NVidia 6800 / ATI X700 z 256MB w pełni kompatybilna z D9
- Pamięć RAM 1GB (1.5GB dla Visty)
- 12GB miejsca na dysku
- Windows XP SP2 / Vista SP1
- DirectX: 9.0c
- Karta dźwiękowa kompatybilna z DX9.0c


Wymagania zalecane:
- Procesor Core 2 Duo 2.2GHz /Athlon 64 X2 4400+
- Karta graficzna NVidia 8600 GTS / ATI HD 2900 XT (SM 3.0) z 512MB w pełni kompatybilna z DX9
- Pamięć RAM 1.5GB
- 12GB miejsca na dysku
- Windows XP SP3 / Vista SP1
- DirectX: 9.0c
- Karta dźwiękowa kompatybilna z DX9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować