Zaloguj się, aby obserwować  
mendyczek

Polityka sklepu Gram.pl i ceny dla Gigantów

3 posty w tym temacie

Kilka dni temu zamówiłem długo oczekiwaną grę World In Conflict, a cena pomniejszona o wirtualne pieniądze tym bardziej mnie ucieszyła. Oczywiście trzeba było doliczyć koszty wysyłki co dało w sumie jakieś 87 zł. Aby mieć spokój z płatnościami, przelałem pieniądze na konto. Teraz czekam. Nie pisałbym tego na forum gdyby nie fakt, że wczoraj na chwilę wstąpiłem do "Sklepu nie dla Idiotów". Ku mojemu zdziwieniu właśnie układano na pułki stertę Gier World In Conflict. Pomyślałem: no cóż, CD Projekt na nich zarabia trochę więcej, więc niech im będzie że są w pierwszej kolejności. Lecz gdy spojrzałem na cenę, TRAFIłO MNIE. Okazało się, że Media sprzedaje tę grę dokładnie za tyle, za ile ja ją kupuję w sklepie gram.pl. będąc wiernym klientem dbającym o legalność swoich programów, o rejestrowanie swoich gier. Ja zapłaciłem 87,80 zł. wraz z przesyłką - Media (500 m. od mojego domu) sprzedaje ją za 79,90 zl. NIe wspomnę już o opóźnieniach poczty polskiej. Wczoraj pytałem listonosza kiedy mogę to dostać. Z uśmiechem powiedział: no myślę, że uda się do końca miesiąca. I nieważne że jest to priorytet. Są opóźnienia i oni nic na to nie poradzą. Dlaczego to piszę? Bo jest mi po prostu przykro. Kupuję tylko gry wydawane przez CD Projekt. Są najlepsze, nie są zbyt drogie i dodane są wirtualne pieniądze. Szanowni Państwo ze sklepu Gram.pl Jeśli chcecie walczyć o klienta. Jeśli chcecie żebym ja i wielu innych nadal kupowało w waszym sklepie bez pośredników w stylu Media, to przekonajcie nas do tego. Jeśli brakuje wam pomysłów, chętnie kilka tutaj zamieszczę. Oto kilka z nich:
1. Dla gier o wartości powyżej 50 zł. przesyłka darmowa z możliwością zamówienia kuriera za odpłatność.
2. Dla klientów posiadających np. 5 zarejestrowanych u Was gier zaproponujcie chociażby T-shirt`y, bo gry Java to troche prosty sposób i jakoś nie wierzę, że pomysł ten cieszy się dużym uznaniem :-)
3. Możliwość wydania większej ilości wirtualnych pieniędzy. Sam już wielokrotnie chciałem coś kupić lecz rabat w postaci wPLN był stanowczo zbyt mały.
4. Proponuję zrezygnować z usług Poczty Polskiej. Część mojej rodziny pracuje w tej firmie, ja również miałem krótki epizod na stanowisku Listonosza więc naprawdę wiem jaki jest czas dostarczenia przesyłki.

Można oczywiście wymyślać więcej takich propozycji, ale mi za to nie płacą. To Wy wiecie, a raczej powinniście wiedzieć jak zatrzymać klienta.
Ja "nie zdradzę" sklepy gram.pl i firmy Cd Projekt, ale myślę, że macie świadomość, że wielu może "zdradzić" lub poczuć się ZDRADZONYMI!
Pozdrawiam serdecznie i życzę troszkę większych sukcesów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety prawda. Porównując sklep gram.pl do innych sklepów internetowych, to ceny są takie same, a czasami nawet wyższe niż w niektórych sklepach internetowych (nie powiem jakich, bo reklamy nie chcę robić). Tutaj kupuję tylko edycje kolekcjonerskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować