Zaloguj się, aby obserwować  
eszet

Ketchup - Temat Ogólny!

93 postów w tym temacie

Parę osób wspomniało tu o niejakim włocławskim w słoiku...
W mojej małej mieścinie nie ma takiego, ale chyba jak byłem mały, to takiego zasmakowałem (powtarzam CHYBA). Pamiętam, że był w słoiku, no i to był chyba najlepszy ketchup jakiego zasmakowałem, ile bym dał, aby go ponownie skosztować.

A teraz chcialbym coś dodać. Robiliście mieszankę ketchup+majonez?
U mnie wychodził naprawdę pyszny sosik... ale tylko z majonezem winiary sałatkowym + jakiś tańszy ketchup.
Kiedy go zrobiłem ze zwykłym majonezem, smakował ochydnie. Więc jak ktoś jeszcze nie ważył takiej mikstury, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, ketchup to podstawa mojego odżywiania się. Najbardziej lubię tosty z ketchupem Roleski albo Tortex. Kurde, ale jestem głodny, idę robić sobie tosty. ;) ;p A jeśli chodzi majonez to ofkorz Kielecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej smakuje ketchup w galerii HOSSO w Kołobrzegu na samej górze w restauracji.
Mają tam wyśmienity ketchup jest piekielnie ostry i czuć pomidory w tym <mniam>. Najbardziej lubie go z hamburgerem, kebabem i pizzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię kechup pudliszki i nie wiem czy ktoś wie o który chodzi ale ten co dodają w dagrasso w pizzerri. Tam jest sos czosnkowy i taki kechup elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:43, Badyl13 napisał:

Parę osób wspomniało tu o niejakim włocławskim w słoiku...
W mojej małej mieścinie nie ma takiego, ale chyba jak byłem mały, to takiego zasmakowałem (powtarzam
CHYBA). Pamiętam, że był w słoiku, no i to był chyba najlepszy ketchup jakiego zasmakowałem,
ile bym dał, aby go ponownie skosztować.


Mogę Ci wysłac paczką. :) Ja smakowałem majonez, musztarda, ketchup i chrzan do kiłbaski... Pycha i nie zwymiotowałem. Koledzy w Grecji mówili, że smak trace, bo jadłem kiełbaski z dżemem... To jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 21:27, cinus` napisał:

> Ja kupuję ketchup firmy Tortex - jest tani i smaczny,
(...)


Zgodzę się z Tobą, również zaobserwowałem, że jest nieco gorszy niż wcześniej. Może kupie tego Hellmansa albo Pudliszki... ciekawe, czy mi zasmakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również, jak kilka innych tu osób jestem zwolennikiem ketchupu z Włocławka. Naprawde radzę każdemu choć spróbować, żeby mnieć porównanie do innych, choc wtedy już nie chce się innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:01, ReWelot napisał:

A ty gdzie mieszkasz, że się tak Włocławskim podniecasz? ;) Zresztą miło jak ktoś docenia wyroby
z mojego miasta ;)


Jesteś... Na chipsach się spotkaliśmy. :) Włocławek jest przepyszny. Jak próbowałem Pudliszki czy inne to za przeproszeniem wymiotowac mi się chciało... Natomiast Włocławek jest pycha, pycha i jeszcze raz pycha... Nawet jak pomieszałem go z musztardą, majonezem i chrzanem i do tego kiełbaska w chlebie to nawet mnie nie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:06, ReWelot napisał:

No to awans masz za sobą ;) BTW. Ciekawe czy każdy Włocławianin lubi Włocławski ;)


Awans to po degradzie z powrotem. Według mnie powinien lubic, ale nikogo do niczego nie zmuszam... Jedz Włocławek, albo obedzrezmy cię ze skóry... Dajcie jeszcze trochę towaru (Włocławka), bo muszę dac se w żyłe albo pociągnąc krechę... Bez przesady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow koleś... a ty wiesz, żeu nas głównym towarem na czarnym rynku są "towary" (właśnie w postaci ketchupu) ;) więc jeśli masz ochoto to zapraszam do Włocławka "U nas zawsze świeci słońce" ( ta bolek ). Karton słoiczków 45 razem po atrakcyjnej cenie 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:13, ReWelot napisał:

Wow koleś... a ty wiesz, żeu nas głównym towarem na czarnym rynku są "towary" (właśnie w postaci
ketchupu) ;) więc jeśli masz ochoto to zapraszam do Włocławka "U nas zawsze świeci słońce"
( ta bolek ). Karton słoiczków 45 razem po atrakcyjnej cenie 20 złotych.


Przyjeżdżam... Biorę hajs i was odwiedzam, a później cały czas będę widział słoniki, króliczki i słonko z Homotubisiów (Teletubisiów). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:22, SinClers napisał:

ja lubię najbardziej chyba pudliszki czy jakoś tak


Próbowałeś Włocławka? Ja oprócz niego uznaję tylko jeszcze jeden jakiś pikantny ketchup, ale nie pamiętam nazwy. Włocławek oczywiście pikantny jadam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój ulubiony to Ketchup z ziołami formy Kotlin. Jest idealny i delikatny. A w krytycznej sytuacji Heinz lub Hellman''s. Pudliszki zbyt kwaśny jest. Łe, ocet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że zeszliśmy aż tak nisko, że rozmawiamy o Ketchupie ? Aż strach pomysleć co będzie następne."Jakiej firmy masz deske klozetową" albo "Ile kropek miała ostatnio przez ciebie mijana biedronka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować