Zaloguj się, aby obserwować  
bohun666

problem z kalonline

41 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 12:30, Łukasz.G napisał:

> mi sie właśnie update robi katonline i szukam kogoś kto mnie wprowadzi
ja też zaczłem w to garć ale moge ci pomóc mam 7 lvl knighta

a ja tego niemoge odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 17:40, BeenMan napisał:

tz odpalić moge ale zarejestrować nie więc wykasowałem

to lepiej sciągnij a potem napisz najlepiej jutro koło 10 to ci opisz ena gg (moje to 9330722) ale tylko wtedy jzęli mi zaufasz albo mam kupla z netem w pobliży;) odpisz już na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 13:07, Łukasz.G napisał:

jeżeli mam byś szczery to na poczcie jakieś błedy wyskakują możesz ty napisąć?? na lukgaje@wp.pl
lub gorn2@op.pl z góry dzięki


AAA, słuchaj, coś mi się przypomniało!
Nie wiem, czy w to jeszcze grasz, ale Twój (mój) nauczyciel (jakoś na Z, będziesz miec go w menu edukacji) wisi Ci 10 000 geonów :) (10k). Ścignij go z tą kasą ode mnie :>
PS. jak sie mój woju sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2006 o 09:30, Budo napisał:

PS. jak sie mój woju sprawdza?


hmm niesty wyglada nato ze jest cos nieprawidlowo:( psize ze zle haslo i ip.... mozesz jeszcze raz to podeslac?? to poprubuje mail gorn2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:30, Budo napisał:

> jeżeli mam byś szczery to na poczcie jakieś błedy wyskakują możesz ty napisąć?? na lukgaje@wp.pl

> lub gorn2@op.pl z góry dzięki

AAA, słuchaj, coś mi się przypomniało!
Nie wiem, czy w to jeszcze grasz, ale Twój (mój) nauczyciel (jakoś na Z, będziesz miec go w
menu edukacji) wisi Ci 10 000 geonów :) (10k). Ścignij go z tą kasą ode mnie :>
PS. jak sie mój woju sprawdza?


Hehe, Budo, Guild Wars ci nie wystarcza ??, jeszcze w Kala grasz ? :)

Ja w to grałem z rok temu, zrobiłem lightning mage na 31 lvl i mi się gra znudziła bo zaczęło się monotonne bicie tych samych mobów przez dłuższy okres czasu (z miech :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2006 o 15:57, Latniak napisał:

Hehe, Budo, Guild Wars ci nie wystarcza ??, jeszcze w Kala grasz ? :)


W kala nie gram, grałem kiedyś. Jak widac na tyle dawno że zapomniałem hasła. Moją ulubioną rozrywką było wyrzucanie przedmiotów na glebe, i patrzenie jak sępy zaltują. Potem nic przez chwlę nie wyrzucasz, a potem jebs jakiś mieczyk i kto pierwszy ten lepszy :P
Ubaw po pachy
dane poszły na gorn2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2006 o 16:01, Budo napisał:

Ubaw po pachy


ja mailem inny ubaw zoabczylem sobie ksujacych mi z 10 noobkow kolo fortu tak czeakm czekam nie przestaja pisze do kumpla przylatuje zkalday party i maski:):) przez 5 sekund nikogo na polu walki nie osatlo 2 archerow wymaiata:) potem zobaczylem knighta mojego kumpla ktory byl ###### i jego tez strzelismy taaak to byl ubaw patrzec jak lezy i prosi maga o revive hhhee to ich nauczylo nei ksowac mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 09:39, Łukasz.G napisał:

hmmm zostanawiam się czy wielu z forumowiczó gra na nowym serwerze??

Czesc ja gram w kala i mam juz drugiego bohatera[mialem knighta ale zlie punkty rozlozylem wjednym zaduzo w drugim zamalo mial 24 lvl teraz gram magiem mam 22lvl]Ja gram na starym bo tam zaczolem a ty gdzie grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, prubuje się zarejestrować ale podczas wpisywania danych nie chce mi żadnego passworda przyjąc zawsze pokazuje no space in english and number are together. I nie mam pojęcia o co w tym chodzi :|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale poradzilem sobie. Gdy naciskalem klawisze (obojetnie czy liczby, cyfry, F1-12, itd.) ywyskakiwal komunikat: "please input numbers only". To mowie sobie: wpisze te cyfry do Worda i skopiuje. No i udalo sie, lecz kombinacja CTRL+C i CTRL+V nie zadzialala (komunikat), wiec kliknalem PPM i "Wklej". A skad moge sciagnac gre, bo na www.kalonline.com nie widzialem downloadu, z www.cda.pl sciagnac sie nie da. Pisze tam. Kliknij na "Zapisz element docelowy jako..." to klikam, ale sciaga sie w 0,5 s i na dysku nie ma :(. Dlatego prosze o dzialajacy link do downloadu.
PS: dlugi ten post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować