Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Loki.vs.Titan Quest Imorthal Throne

26 postów w tym temacie

~~Loki~~

"Loki to gra akcji z elementami RPG, która została stworzona przez francuskie studio Cyanide, znane głównie z

różnych produkcji sportowych. Mimo, że tytuł jasno sugeruje związki programu z mitologią germańską, tak

naprawdę korzysta on także z innych legend i podań – greckich, egipskich oraz azteckich....
"


~~Titan Quest IT~~

"Titan Quest: Immortal Throne to pierwsze rozszerzenie do popularnego cRPG ze stajni Iron Lore. Gra wydana

przez amerykańskie THQ stanowi przykład klasycznego mission packa, który ma zapewnić fanom podstawowej

wersji Titan Questa co najmniej 12 godzin wyśmienitej zabawy...
"


Co wybrać?? Mam Titan Quest i do dodatek urozmaicił by mi zabawę...lecz z drugiej strony jestem zainteresowany co kryją w sobie Loki Lokiego :D


A więc proszę o komentarze...

Opisy gier zaczerpnięte z www.gry-online.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest założony po to aby doradzić z własnego doświadczenia o grze o co w niej chodzi...

Nie chodzi tu o porównanie samych gier tylko o porównanie cena/opłacalność i grywalność/rodzaj gry ...

Prosiłem także o fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 13:22, NeVeN napisał:

~~Loki~~

"Loki to gra akcji z elementami RPG, która została stworzona przez francuskie studio Cyanide,
znane głównie z

różnych produkcji sportowych. Mimo, że tytuł jasno sugeruje związki programu z mitologią germańską,
tak

naprawdę korzysta on także z innych legend i podań – greckich, egipskich oraz azteckich....
"


~~Titan Quest IT~~

"Titan Quest: Immortal Throne to pierwsze rozszerzenie do popularnego cRPG ze stajni Iron
Lore. Gra wydana

przez amerykańskie THQ stanowi przykład klasycznego mission packa, który ma zapewnić fanom
podstawowej

wersji Titan Questa co najmniej 12 godzin wyśmienitej zabawy...
"


Co wybrać?? Mam Titan Quest i do dodatek urozmaicił by mi zabawę...lecz z drugiej strony jestem
zainteresowany co kryją w sobie Loki Lokiego :D


A więc proszę o komentarze...

Opisy gier zaczerpnięte z www.gry-online.pl.



Dodatek do TQ jest nawet dobry i wciągający. Loki jest strasznie długie i trzeba ponad 100 h żeby je ukończyć. Dla jesdnych to plus, dla drugich minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:05, mateuszbanach0 napisał:

> ~~Loki~~

>
> "Loki to gra akcji z elementami RPG, która została stworzona przez francuskie studio
Cyanide,
> znane głównie z
>
> różnych produkcji sportowych. Mimo, że tytuł jasno sugeruje związki programu z mitologią
germańską,
> tak
>
> naprawdę korzysta on także z innych legend i podań – greckich, egipskich oraz azteckich....
"

>
>
> ~~Titan Quest IT~~

>
> "Titan Quest: Immortal Throne to pierwsze rozszerzenie do popularnego cRPG ze stajni
Iron
> Lore. Gra wydana
>
> przez amerykańskie THQ stanowi przykład klasycznego mission packa, który ma zapewnić
fanom
> podstawowej
>
> wersji Titan Questa co najmniej 12 godzin wyśmienitej zabawy...
"
>
>
> Co wybrać?? Mam Titan Quest i do dodatek urozmaicił by mi zabawę...lecz z drugiej strony
jestem
> zainteresowany co kryją w sobie Loki Lokiego :D
>
>
> A więc proszę o komentarze...
>
> Opisy gier zaczerpnięte z www.gry-online.pl.


Dodatek do TQ jest nawet dobry i wciągający. Loki jest strasznie długie i trzeba ponad 100
h żeby je ukończyć. Dla jesdnych to plus, dla drugich minus.

Dla mnie to raczej plus jak trzeba grać 100h ponieważ lubię grać i to długo. Więc jak powiedziałem dla mnie to plus. Loki rządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:23, muniok napisał:

> > ~~Loki~~

>
> >
> > "Loki to gra akcji z elementami RPG, która została stworzona przez francuskie
studio
> Cyanide,
> > znane głównie z
> >
> > różnych produkcji sportowych. Mimo, że tytuł jasno sugeruje związki programu z mitologią

> germańską,
> > tak
> >
> > naprawdę korzysta on także z innych legend i podań – greckich, egipskich oraz
azteckich....
"
>
> >
> >
> > ~~Titan Quest
IT~~

>
> >
> > "Titan Quest: Immortal Throne to pierwsze rozszerzenie do popularnego cRPG ze
stajni
> Iron
> > Lore. Gra wydana
> >
> > przez amerykańskie THQ stanowi przykład klasycznego mission packa, który ma zapewnić

> fanom
> > podstawowej
> >
> > wersji Titan Questa co najmniej 12 godzin wyśmienitej zabawy...
"
> >
> >
> > Co wybrać?? Mam Titan Quest i do dodatek urozmaicił by mi zabawę...lecz z drugiej
strony
> jestem
> > zainteresowany co kryją w sobie Loki Lokiego :D
> >
> >
> > A więc proszę o komentarze...
> >
> > Opisy gier zaczerpnięte z www.gry-online.pl.
>
>
> Dodatek do TQ jest nawet dobry i wciągający. Loki jest strasznie długie i trzeba ponad
100
> h żeby je ukończyć. Dla jesdnych to plus, dla drugich minus.
Dla mnie to raczej plus jak trzeba grać 100h ponieważ lubię grać i to długo. Więc jak powiedziałem
dla mnie to plus. Loki rządzą.


loki są nawet dobre, ale TQa nie pokonają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Lokiego. Jest duży, fajny graficznie, i do tego ma 4 mitologie, 3 poziomy trudności, a na kazdym z nich inną fabułę. :) 250h grania czeka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Dzięki wszystkim,tutaj zawsze chyba znajdę pomoc,chociażby od ludzi,którzy chcą sobie nabić posty ;D
2.Titana już mam,chciałem się z grafą w Lokim zorientować:P
3.Bardzo podoba mi się,że fabuła jest inna na innych poziomach trudności,tego mi brakowało w D2 i TQ:IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiąc prościej lepszy jest Titan Quest.W Lokim jest bardzo dużo bugów.Na przykład jak przechodzisz przez jedną lokacje to drugiej gra ci się wyłącza.W Titan Quescie tak nie jest.Ale sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez porownania TQ nawet podstawka bez dodatku przebijaja Loki wielokrotnie. Loki sa cienkie po prostu jak dla mnie ta gra to porazka. a dla mnie tq to godnyu nastepca diablo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować