Zaloguj się, aby obserwować  
Kodi127

Wiedźmin (The Witcher) - DUZE wymagania sprzętowe

6 postów w tym temacie

Cóż, temat o wymaganiach Wiedźmina już kiedyś był, ale został zamknięty ze względu na to, że był założony za wcześnie. myślę, że ten topic się jednak przyda, ponieważ w temacie ogólnym pojawia się wiele postów typu " czy mi pójdzie?", więc aby tamtego tematu nie zaśmiecać sugeruję korzystanie z tego.

Wymagania minimalne:
1. Microsoft Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje)
2. Procesor Intel Pentium 4 2,4GHz lub AMD Athlon 64 2800+
3. 1024 MB RAM w przypadku Windows XP / 1536 MB dla Windows Vista
4. Karta graficzna - 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX 9 i Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
5. 8,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania optymalne, pozwalające na uzyskanie najlepszych wrażeń z gry, prezentują się następująco:

1. Microsoft Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje)
2. Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
3. 2 GB RAM
4. Karta graficzna - NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO
5. 8,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Modków proszę o przypięcie posta z wymaganiami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2007 o 20:34, Kodi127 napisał:

Modków proszę o przypięcie posta z wymaganiami;)

Post z wymaganiami w temacie Wiedźmina JEST przypięty, a jak ktoś chce podyskutować o nich oprócz w temacie gry, to może to zrobić w komentarzu dot. newsa w którym zostały one podane.

Dziwi mnie tylko to że jako Brygadzista nie sprawdziłeś tego wcześniej przed założeniem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:34, Kodi127 napisał:

Cóż, temat o wymaganiach Wiedźmina już kiedyś był, ale został zamknięty ze względu na to, że
był założony za wcześnie. myślę, że ten topic się jednak przyda, ponieważ w temacie ogólnym
pojawia się wiele postów typu " czy mi pójdzie?", więc aby tamtego tematu nie zaśmiecać sugeruję
korzystanie z tego.

Wymagania minimalne:
1. Microsoft Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane
dostępne aktualizacje)
2. Procesor Intel Pentium 4 2,4GHz lub AMD Athlon 64 2800+
3. 1024 MB RAM w przypadku Windows XP / 1536 MB dla Windows Vista
4. Karta graficzna - 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX 9 i Vertex Shader / Pixel Shader
2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
5. 8,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania optymalne, pozwalające na uzyskanie najlepszych wrażeń z gry, prezentują się następująco:

1. Microsoft Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane
dostępne aktualizacje)
2. Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
3. 2 GB RAM
4. Karta graficzna - NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO
5. 8,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Modków proszę o przypięcie posta z wymaganiami;)


Mnie ciekawi o co chodzi z "system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje" chodzi o sp2 czy o te małe codzienne aktualizacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:34, Kodi127 napisał:

Cóż, temat o wymaganiach Wiedźmina już kiedyś był, ale został zamknięty ze względu na to, że
był założony za wcześnie. myślę, że ten topic się jednak przyda, ponieważ w temacie ogólnym
pojawia się wiele postów typu " czy mi pójdzie?", więc aby tamtego tematu nie zaśmiecać sugeruję
korzystanie z tego.


Tam i tak się będą pojawiać takie pytania (patrz tematy o G3), więc ten wątek na wiele się nie zda.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851#u_4678 <-- wymagania są podpięte, a jak ktoś zapyta, to przecież nikomu korona z głowy nie spadnie jak udzieli odpowiedzi ;)

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:35, NuGGet napisał:

Przecież już jest temat o Wiedźminie... Po co drugi?


A po to, że robi się tam totalny syf, bo wszyscy pytają tylko o jedno, a jak ktoś już chce coś innego powiedzieć, to tonie w milionach pytań o sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować