Zaloguj się, aby obserwować  
aragorn75

czy podoba wam się warcraft |||?

26 postów w tym temacie

W kampanie gra sie przecudownie ale jesli chodzi o granie na Battle.Net to nie jest ciekawie bo akcja toczy sie zbyt wolno. No i drazni troche to ze jest dosc strasznie ograniczona ilosc jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:53, aragorn75 napisał:

hej mi sie podoba warcraft:) kupiłem go w empiku za 54.90 podoba wam sie ta gra? a wy za ile
kupiliscie?


A widzisz a ja kupiłem za wirtualne pieniądze z gram.pl to jest taki serwis dla graczy. hehe
Gra bardzo mi się podoba, kampanie są super jak i fabuła dałbym 9+/10 ;) No a BN to już nie wspomnę bo chyba nic dodać nic ująć, załuje jednego - że tak późno ją kupiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak jest to największe miasto że trzeba niszczyc domy i wychodzą z nich zararzeni wiesniacy i trzeba ich zabić to zawsze przegrywam bo ten zielony demon mi zawsze niszczy miasto zanim zdąże domy zniszczyc i jakby tego bylo mało on też niszczy domy a zarażeni ludzie mu pomagają.Kto wie jak to przejść niech napisze pod moim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:39, aragorn75 napisał:

a wiecie jak jest to największe miasto że trzeba niszczyc domy i wychodzą z nich zararzeni
wiesniacy i trzeba ich zabić to zawsze przegrywam bo ten zielony demon mi zawsze niszczy miasto
zanim zdąże domy zniszczyc i jakby tego bylo mało on też niszczy domy a zarażeni ludzie mu
pomagają.Kto wie jak to przejść niech napisze pod moim postem.


Misja nie jest taka trudna.Zbierz wszystkie początkowe siły i po prostu rozwalaj wszystkie domki na drodze.Demon nie jest taki silny.Proponowałbymm go załatwić na początku.I tak się odrodzi ale to dopiero po pewnym czasie.W bazie wybuduj pare wież ochronnych gdyż możesz zostać raz zaatakowany ale pownieneś sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 00:40, WąChU napisał:

W kampanie gra sie przecudownie ale jesli chodzi o granie na Battle.Net to nie jest ciekawie
bo akcja toczy sie zbyt wolno. No i drazni troche to ze jest dosc strasznie ograniczona ilosc
jednostek.

eee "akcja toczy sie zbyt wolne" ? eeee? o co Ci chodzi? czlowieku ja nie nadarzam czesto za tym co sie dzieje jak gram przez neta w w3^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 22:00, wikweb napisał:

solo moze byc ale battlenet po prostu wymiata :D

zgadzam sie, singel jest wręcz jałowy ale na sieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 22:03, Marcin-91 napisał:

> solo moze byc ale battlenet po prostu wymiata :D
zgadzam sie, singel jest wręcz jałowy ale na sieci :D

szczegolnie mapki robione przez graczy jak np. footman frenzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:53, aragorn75 napisał:

hej mi sie podoba warcraft:) kupiłem go w empiku za 54.90 podoba wam sie ta gra? a wy za ile
kupiliscie?


Warcraft III przypadł mi do gustu - chociaż przyznam, że nie od pierwszego wejrzenia, tak jak to było z Warcaft I oraz Warcraft II. Na trzeci czy czwarty dzień grania przypadł moment zauroczenia... i tak pozostało aż do ukończenia;)

Kupiłem wydania premierowe, gdy tylko pojawiły się w sprzedaży w Polsce - postawka za około 100 złotych, dodatek za około 80 złotych. I było WARTO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować