Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: filmy

14 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś w naszym filmowym kąciku Spiderman 3. Nie mieliśmy okazji recenzować tego filmu gdy trafił do kin. W pewnym sensie to nawet lepiej - bo na srebrnym ekranie widzowie podziwiali jedynie dynamicznie zrealizowane widowisko, edycja DVD zaś zawiera całe tony materiałów dodatkowych, o których dzięki temu możemy napisać...

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: filmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo kiepska część... za bardzo pompatyczne, niepotrzebny wątek Sandmana trzeba było się skupić na Venonie i na młodym Goblinie plus o wiele gorsze aktorstwo jak dal mnie porównywalne z poziom Fantastycznej Czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na premierze: zmarnowane pieniądze, przepraszałem kumpli, że ich na to namówiłem, zmarnowany czas, poszarpane nerwy. Gdyby nie ta cała "akcja" to film by móghł być pilotem do jakiejś telenoweli. Walki mocno przesadzone: zrobili ze Spidermana kogoś, kto twarzą zdziera cegły lecąc przez długość(nie gruboś) ściany, i ma troche podarty naskórek. Plus granie we flipera bohaterami na wzajem po wszelkich konstrukcjach.

Edycji DVD czy inej nie radzę kupować. Przecież kupuje się takie coś po to, zeby móc się przde wszystkim cieszyć filmem, no i ewentualnymi bonusami. Film jeden z niewielu, których nie mam zamiaru w życiu chociażby jeden raz więcej oglądać.

Jak to już było napisane: PROFANACJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film mnie totalnie zawiódł... Pierwsze dwie części były ok, natomiast 3-cia wręcz żenująca. Cały motyw z tańcem... szkoda gadać. Na szczęście byłem na darmowym pokazie w kinie to i tylko czasu mi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy dla osoby piszącej recenzje ale przeczytałem tekst jescze raz i zastanawiam się czy my aby ogladaliśmy ten sam film, może to jakaś wersja specyjalna... a tak na serio to on nie ma bladego pojęcia o dobrych ekranizacjch komiksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to jest najlepsza część spidera przez te efekty (i może przez to że jak zobaczylem ile kosztowal ten film no to musiałem go obejrzeć)

P.S. dla tych którzy nie wiedzą, ten film kosztował 250milionów dolarów i jest to najdroższy film w historii kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam film beznadziejny . Moim zdaniem 3 czesc powinna opierac soe przede wszystkim na postaci venoma i goblina. Postac sandman jest zbędna mam takie uczucie ze zostala wepchana na sile aby film by dluższy.... Wole obejrzec wersje komiksowo ktora jest o niebo lepsza od filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować