Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - nowy film z gry!

134 postów w tym temacie

Swoją drogą nie można porównać go z ostatnim gameplayem. Ostrzenie miecza przez Geralta wygląda jak film z Neverwintera 1 i aż żal patrzeć. Cała reszta dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tyle czytam jak się skarżycie na tę gre a to zapewne filmik z betatestu,więc zapewne wniosą jakieś poprawki i tak ta gra to już wielkie przedsięwzięcie więc cierpliwie czekajcie zamiast narzekać.
PS:lokacje naprawdę piękne i ta gra cieni miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Oby tylko CD Projekt

Dnia 08.10.2007 o 01:23, rgu napisał:

nie dal plamy z lektorami i podkladaniem glosow !


Na szczęście polska wersja nieźle wymiata, teksty jak i jakość aktorów:) Wkrótce powinno pojawić się trochę filmików z polskimi głosami, to można będzie ocenić własnousznie;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:26, Mike napisał:


>Oby tylko CD Projekt
> nie dal plamy z lektorami i podkladaniem glosow !

Na szczęście polska wersja nieźle wymiata, teksty jak i jakość aktorów:) Wkrótce powinno pojawić
się trochę filmików z polskimi głosami, to można będzie ocenić własnousznie;)





Wkrótce?? a można poznać dokładniejszą datę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry filmik który moim zdaniem jeszcze odzwierciedla potencjału gry ale jednak duży plus dla CDP za systematyczne wydawanie filmików. Polski komentarz też jest ok (przypominam niezadowolonym że Pan Tomasz Gop jest PRODUCENTEM A NIE BAJARZEM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik robi pozytywne wrażenie. Grafika ładna, choć bez szału w porównaniu do niektórych dzisiejszych gier, tym niemniej cieszy oko a nie męczy. Martwi brak interakcji potworów ze środowiskiem: utopce brodzą w wodzie, skaczą a woda nic, jak zaczarowana. To samo z trawą: łazi po niej coś z glizdami zamiast nóg, a ta jak hologram - przenikalna :). Choć z tym akurat mniejsza, mało istotne, gorzej, że słychać wiatr a roślinki ani drgną, za to korony drzew są ruchome (fragment z enklawą druidów). Lokacje zrobione przyjemnie dla oka, powinno się całkiem miło przechadzać tu i tam podziwiając widoczki. Podoba mi się wygląd miasta i mieszkańców, i bardzo dobra muzyka - trochę chorału, trochę etnicznej, jakieś ludowe przygrywki (jak w karczmie w mieście).

Chyba za duże jest nagromadzenie różnego plugastwa na jednym terenie. Małe bagno a tam dwa utopce, chyba wiwerna i "coś" na ślimaczych nogach (tyle drapieżników na małym terenie to niespotykane w naturze, zeżarły by się nawzajem, albo wyzdychały z głodu).

Rzuca się w oczy fakt, że Geralt swoje miecze ma przyklejone do pleców, a nie nosi ich w pochwach jak obyczaj nakazywał (poxipolu jeszcze nie mieli wtedy). Ponadto widać, że jego włosy przenikają te miecze (bieg w mieście), ale może to już czepialstwo?

No cóż, poczekamy na demo i jeśli komputer uciągnie to pewnie kupię. Szczerze powiem, że nie wygląda, żeby ta gra miała być takim katem dla sprzętu, ale pozory mogą zmylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, widząc filmik, że gra mi pójdzie na full :D Specjalnie przed premierą odświeżyłem nieco wspomnienia o "człowieku, który nadszedł od północy od bramy" xD Kończę teraz drugi tom Sagi, a opowiadania mam już za sobą. Odświeżyłem również wiedzę o bestiariuszu wiedźmina. Teraz żadna strzyga mi nie straszna ( no chyba że pewna królewna ;)) Cholernie podoba mi się wygląd miasta i ogólnie świata. Co do tego przeludnienia potworów - mnie to dosyć niepokoi chociaż z drugiej strony to RPG a więc trzeba będzie expić na czymś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2007 o 21:10, Długi18 napisał:

Wkrótce?? a można poznać dokładniejszą datę ? :P


...hmmm nie chce podawac aby nie zapeszac. Trzeba sledzic siatke. Do premiery czasu niewiele, wiec filmki kolejne niemalze na dniach/godzinach pojawiac sie beda:)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 08:34, mazi007j napisał:

Moim zdaniem jest to najbardziej oczekiwana gra. Wydana przez polaków.

To jeszcze nie powód, żeby kupić. Na pewno jednak będzie wydana w bardzo dobrej cenie i z mnóstwem dodatków nawet w podstawowej wersji. I to się chwali.

Dnia 11.10.2007 o 08:34, mazi007j napisał:

Warto ja mieć.

Zobaczymy :). Filmy filmami, a czekam na demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować