Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2008 w sklepie gram.pl

57 postów w tym temacie

Ej no teraz to już przegięcie. 99zł PC, 129zł PSP, miałem kupić tylko na jedną platformę ale w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak zamówić obie wersje. Eh wy naciągacze jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

???!!! Wersja na PS2 droższa o 60 ZŁOTYCH??!! Nie wierzę żeby wersja na PS2 miała taką grafikę jak na PC, ponieważ PS2 już jest po prostu za słabe. Tak więc absurdalne dla mnie jest postawienie ceny na tak wysokim poziomie. Rozumiem, że gry na PS2 zawsze były droższe, ale dlaczego mam dostać gorszą wersję za prawie 2 razy większą cenę? (no może troszkę przesadziłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 12:28, Zagul napisał:

> A gdzie EK? xD
xD no nie wiem czy sportowe gry maja edycje kolekcjonerskie:p

Czemu nie? :D Dodali by nasiona trawy sportowej i byłoby EK xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:50, Rexaw napisał:

> > A gdzie EK? xD
> xD no nie wiem czy sportowe gry maja edycje kolekcjonerskie:p
Czemu nie? :D Dodali by nasiona trawy sportowej i byłoby EK xD

Hmm.. albo piłke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Panowie, to co robicie w związku z wydaniem PES 2008 można ująć krótko - żenada. Jak można tak opóźniać premierę na PC?! Teoretycznie może to być nawet miesiąc zwłoki, a ludzie odliczają dni do wejścia w posiadanie tej wspaniałej gry, nie mogąc się doczekać. Ehhh, a łatka polonizująca dopiero w grudniu. Super! Zamiast wziąć się do pracy i zrobić wszystko na czas, to robicie to z ogromny opóźnieniem i na raty. Fajnie, że można wykorzystać 30 złotych z wirtualnej kasy, ale to już inna sprawa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować