Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Fury - MMORPG dla fanów PvP :)

19 postów w tym temacie

Witam,

Wiem że istnieje już jeden temat o tejże grze,jednakże jak zauważyłem nie cieszy się on zbyt wielkim powodzeniem,nie zaintersuje nowych grą (2 posty autora...).Ja zakładam więc drugi temat o FURY,które traktuję jako taki mały odskok od GW.Gra podobno jest dobra,sam chcę zagrać ale mam problem,może którycś z graczy rozwieje moje wątpliwości.Pytanie brzmi:

Czy Fury rzeczywiście jest bezpłatne?
Przy rejestracji pojawia mi sie strona na której muszę wpisać jakiś kod.Nie wiem skąd go wziąść,ale gyby ktoś mógł mnie oświecić... :).Byłoby miło.


Oficjalna strona Fury: http://www.unsleashthefury.com
FuryWiki: http://fury.gamewikis.org/wiki/Main_Page

Życze miłej zabawy w świecie Fury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze, to miło wygląda ;) Ale nie mam czasu na granie w mmorpg - gram 2 razy na tydzień w GW i to nie zawsze ^^ Za dużo tych mmorpg robią, bo każdy jest ciekawy, ale w każdego sie nie zagra xD

P.S. Nie lepiej było, napisać w tamtym temacie, od razu pojawiłby się na pierwszej stronie ...
<EDIT> Ten 1 link nie działa XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:15, Ari Zmc napisał:

w GW i to nie zawsze ^^ Za dużo tych mmorpg robią, bo każdy jest ciekawy, ale w każdego sie nie zagra xD



Eee,no wiesz,poświęcasz czas tylko na te na które warto go poswięcić :).Nie każdego musisz próbować,a prawda,jest ich od groma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fury posiada nieobowiązkowy abonament w wysokości 10$, płatne co miesiąc, kwartał, pół roku lub rok (trzy ostatnie niosą ze sobą pewne zniżki). Oczywiście sama gra również kosztuje ;]

Ogólnie rzecz biorąc, można w nią grać jak w GW - zapłacić raz i grać dalej za darmo. Zapowiadane są duże uaktualnienia, za które płacić też nie trzeba będzie. Jeżeli grasz for fun, to jest to dobra opcja.

Abonament daje, poza rzeczą najważniejszą - drabinkami, kilka dodatkowych opcji, które nie mają absolutnie żadnego wpływu same walki czy rozwój postaci. Zresztą - http://www.unleashthefury.com/news/getinterview43.aspx - tu wszystko jest ładnie opisane. Dla grających na poważnie jest obowiązkowy imho. No, ale jak ktoś gra przyzwoicie, to mu się "zwróci" ;] Jest też nieco tańszy niż w innych MMO.

Kupić polecam na stronie Auranu (link jest na głównej Fury), opcja Digital Download, koniecznie za USD lub euro. W żadnym wypadku nie płacić w funtach czy dolarach australijskich, jest drożej ;] Albo poczekać aż coś sie ruszy z premierą europejską. Chociaż nie mam pojęcia, czy ktoś planuje wydać tę grę w Polsce.

Może CDP? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUMP.

Pojawił się darmowy, 10-cio dniowy trial. Jeżeli ktoś chce zobaczyć, jak wygląda Fury, zapraszam pod ten adres: http://www.unleashthefury.com/freetrial/ .

Moja uwaga: pomimo premiery, gra w dużym stopniu jest jeszcze betą (tak to jest jak wydawca naciska, a developer nie jest na tyle znany i bogaty, by datę premiery przesuwać). Osobiście gram w Fury od wczesnego marca i wiem, że ma potencjał. Nie przejmujcie się stroną techniczą, patrzcie na same założenia gry i sposób, w jaki zostały zaimplementowane. Może Wam się spodoba i wrócicie do niej, gdy będzie już dopieszczona ;] A może ktoś pokusi się o kupno już po trialu, kto wie? Tak czy inaczej szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem Fury w "Saturnie" (Galeria Krakowska) w cenie 149zł *z polską nalepką gra darmowa bez abonamentu* I zastanawiałem sie czy kupić jednak sie wstrzymałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

To dobrze, bo strasznie byś przepłacił. Od kilku dni dostępna jest po 29.99$ na stronie Auranu, co daje nam circa 75zł. Oczywiście mówię tu o opcji digital download, imho jedyna sensowna dla polskich graczy. Chyba, że ktoś jest strasznie napalony na box i instrukcję ;]

A skoro już tu piszę, mimo nikłego zainteresowania grą... Co tydzień, we wtorek, gra jest balansowana i patchowana, w grudniu potężny update. Bugów coraz mniej, graczy niestety też - początki w grze cholernie bolesne. Jakby ktoś się zdecydował i miał jakieś pytania odnośnie samej gry/mechaniki etc. to proszę tutaj albo pod IGN: Odd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 11:54, kabak5 napisał:

Dajcie jakies screeny. przydalo by się dużo polaków. Dlaczego nikt nie gra w takie gry jak
fury cz y cabal tylko w Tibie?


A co to zaróżnica grac w tibie czy inne darmowe mmorpg(wszytko co darmowe gorsze od płatnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 12:06, hammerfall87 napisał:

A co to zaróżnica grac w tibie czy inne darmowe mmorpg

Taka że Tibia jest tak spikselkowana że nie wiem. Na przykład nie wiem czy grałeś w Cabal online widziałem tam tylko góra 5 polaków. natomiast w Tibi praktycznie co 2 osoba to polak. Więc jest chyba różnica? Poza tym chyba wszystkie MMO są po angielsku i lepiej się poradzic polaka bo nie każdy umie angielski<ja umiem>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.com/files/53612196/scr.rar.html - kilka screenów

http://rapidshare.com/files/55204084/Elimination2.avi.html - filmik, kodek h.264, 60mb.

Polaków imho jest mało, bo 1. gra jest płatna (to dla hardcore''owców ;]) 2. to absolutnie czyste PvP, na dodatek wymagające sporo ogrania 3. cholernie mało reklamowana w Polsce.

Nie każdy lubi grać w MMO, które jest trudne, wymagające myślenia, nie ma w nim farmienia dzików czy innych wiewiórek. Fury jest na szczęście dość proste pod względem mechaniki i potrafi być całkiem satysfakcjonujące nawet na poziomie "wejdę na 30 minut i zagram ze dwa bloodbath". Mimo wszystka grą dla chcących się zrelaksować casuali na razie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:30, kabak5 napisał:


> A co to zaróżnica grac w tibie czy inne darmowe mmorpg
Taka że Tibia jest tak spikselkowana że nie wiem. Na przykład nie wiem czy grałeś w Cabal online
widziałem tam tylko góra 5 polaków. natomiast w Tibi praktycznie co 2 osoba to polak. Więc
jest chyba różnica? Poza tym chyba wszystkie MMO są po angielsku i lepiej się poradzic polaka
bo nie każdy umie angielski<ja umiem>.


gralem w cabala i byłem w gildii polskiej penwie na zły serwer trafiłeś lub mało szukałes,powiem tak w cabalu każdy sie połapie bo wymyślili tam radar gdzie ci pokazuje questy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ludzie, trza rozruszać temat! :P Zaraz biorę się za ściąganie gierki i zagram na koncie zwyczajnym a jak mi się spodoba to kupię gierkę :) I mógłbym w jakiś sposób ulepszyć za pomocą kupionej gry moje konto? Czy musiałbym nowy Hero account robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna gra?? szybko sie rozwija postac i odrazu na PvP?? Mogby ktoś dokładnie opisać tą gre. Na filmikach same PvP były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować